What's new
Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

Tyron Woodley vs Demian Maia

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Kako je ovo službeno idemo prognoze i želje
Prognoza i želja,Woodley nokautom nakon što obrani rušenja kasnije u borbi :)

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
author="MMACroatia" post_id="208" time="1498825464" user_id="97"
Kako je ovo službeno idemo prognoze i želje
Prognoza i želja,Woodley nokautom nakon što obrani rušenja kasnije u borbi :)
Želja je naravno Maia. Volim tog lika i zanimljivo kako je došao do borbe za pojas sa jednodimenzionalnošću, ali ako ću realno sagledat ovaj meč očekujem Woodleyevu pobjedu. Jači je od Maie, ima dobro hrvanje, tako da teško će mu Maia išta napravit. Šanse su moguće na početku, al nekako mislim da će ga Tyron dočekat na nešto i nokautirat.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Jel to 100% sluzbeno??

Izi za Tajrona, ne volim tog lika uopste ali ume da se spremi defanzivno za sve vrste borbe, kad je bio spreman za Kondita i Tompsona koji su po meni mnogo opasniji po Tajrona od Demiana.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
@TNB - Da na UFC-u 214 koji je ovom borbom dobio 3 title fighta. Impresivno, puno bolje nego UFC 213.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Ja ne znam zasto su pustili Rorija Mekdonalda da ode iz ove divizije Kondit kao da nije ziv nema ga na istagramu toliko dugo, nekako kao da nedostaju kvalitetni borci.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
author="TNB" post_id="218" time="1498850278" user_id="114"
Ja ne znam zasto su pustili Rorija Mekdonalda da ode iz ove divizije Kondit kao da nije ziv nema ga na istagramu toliko dugo, nekako kao da nedostaju kvalitetni borci.
Nove gazde, nova pravila. Stavili su oni ugovor ispred njega, ali nije mu novčano odgovarao pa su ga isprašili. Njima više nije bitna kvaliteta ako si ti marketinški 0%, a nažalost takvih je 90%.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
@TNB - Btw, prikači neki avatar/sliku, nekako glupo bez toga haha.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
author="lukix" post_id="220" time="1498850360" user_id="94"
author="TNB" post_id="218" time="1498850278" user_id="114"
Nove gazde, nova pravila. Stavili su oni ugovor ispred njega, ali nije mu novčano odgovarao pa su ga isprašili. Njima više nije bitna kvaliteta ako si ti marketinški 0%, a nažalost takvih je 90%.
A znam ali mora i kvalitet borbi i boraca mora da bude na nekom nivou cak i u cirkusu, pa cak i Konor da nema te neke svoje dobre strane u borbi i da ne pobedjuje nokautima ili gubi bio bi luzer koji samo jede ... kao Bisping i Sonen.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Donald Cerrone vs Robbie Lawler su prebaceni na ovaj event bice ovo sigurno jedan od najboljih evenata ikada.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
author="TNB" post_id="254" time="1499030918" user_id="114"
Donald Cerrone vs Robbie Lawler su prebaceni na ovaj event bice ovo sigurno jedan od najboljih evenata ikada.
Istina, obavezno se gleda u živo :)Mislio sam da UFC 211 neće tako lako biti nadmašen po kvaliteti imena, al čini se da ovaj ide u tom smijeru.

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
author="lukix" post_id="255" time="1499031127" user_id="94"
author="TNB" post_id="254" time="1499030918" user_id="114"
Istina, obavezno se gleda u živo :)Mislio sam da UFC 211 neće tako lako biti nadmašen po kvaliteti imena, al čini se da ovaj ide u tom smijeru.
189 je bio bolji od 211 meni,i to puno.205 isto,ima ih još.A i ovaj je svakako vrh kaj nam dolazi :)

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Ukratko svaki event na kojem je bio Conor ti je bolji od svakog na kojem nema Conora..

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
UFC 178 je isto bio brutala..

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
author="LesnarGetsKOdUFC2015" post_id="259" time="1499062974" user_id="100"
Ukratko svaki event na kojem je bio Conor ti je bolji od svakog na kojem nema Conora..
Pa kaj je tu čudno,ako si fan više će ti takvi eventi bit bolji a i da nije bilo njega ti eventi su i ovako bili fenomenalni.178 kao što kažeš,evo i 185 mi je bio vrh ima ih hrpa još to sam iz glave kojih se sjećam.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
author="LesnarGetsKOdUFC2015" post_id="259" time="1499062974" user_id="100"
A najzanimljiviji evenet ikad kad je tapkao pre nego sto je krenuo Nate da ga gusi.

Pa ne znam meni je ovo po imenima najoblji event ikad verovatno, naravno ako se odrzi u ovakvom sastavu da ne ureknem nekog.

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Sad sam pogledao baš Maia vs Shields nakon dugooo vremena i wow,Shields napravio stvari koje nitko nije.Maknuo Maiu brzo s leđa,pobjeđivao u grappling izmjenama i držao Maiu na leđima dosta vremena,obično Maia ako bude srušen brzo dobije svoj sweep ili se digne gore dok ovdje tog nije bilo.Znao sam da je Jake isto fenomenalni majstor jitse ali ovdje se to baš vidi,svaka mu čast.Sad kad ga nema u UFCu Maia može govorit da je najbolji jitser,his nemesis is gone :D

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
I da,uz tu borbu,Maia protiv Nelsona i Masvidala su meni dovoljni pokazatelji kako će borba sa Woodom proći.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Haha, kao ne bi bio najbolji jitser i da je Shields opet tu? :DShieldsu svaka čast al što se tiče BJJ-a Maia je tu mma kralj...čestitke i Souzi i Werdumu i sličnima, al ovaj je druga mašina. Ne mogu garantirat da bi danas pobijedio ili namontirao Jakea, ali Maia toga doba nije imao nikakvu poveznicu sa hrvanjem. Danas je druga priča, danas više nije jednodimenzionalan borac (iako ni dalje nema pojma o stand upu haha, ali ne treba mu). Nažalost vjerujem da je Woodley ipak za njega teška prepreka jer je fizički snažniji i hrvanje mu je na visokoj razini, mal je i nabijen (nisko težište) i šanse da ga Maia sruši su male (al ne i nemoguće). Ne trebam ni spominjat Tyronovu eksplozivnost sa kojom u svakoj sekundi može iznenadit Maiu i nokautirat ga. Masvidal ga je imao na klimavim nogama, može i Woodley. Ja bih bio sretan kao malo dijete da Maia to pobijedi. Šanse ima, ali ipak sam nekako dobrim postotkom uvjeren da će to Woodley uzeti nekim nokautom ili ultra dosadnom odlukom.

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
author="lukix" post_id="302" time="1499284786" user_id="94"
ali Maia toga doba nije imao nikakvu poveznicu sa hrvanjem.
Nije baš tako,evo ti nešto još dosta starije nego iz 2013. URL url="https://breakingasweat.files.wordpress.com/2013/10/maiasonnenthrow.gif"LINK_TEXT text="https://breakingasweat.files.wordpress. ... nthrow.gif"https://breakingasweat.files.wordpress.com/2013/10/maiasonnenthrow.gif protiv Sonnena.
Uostalom prije te borbe sa Shiledsom je imao niz od 3 u velteru od čega pobjeda protiv Fitcha di ga je nadhrvao u svom stilu kako to radi koji je hrvač.Shields je ipak jedan od vrhunskih majstora i odradio je to protiv Maie fenomenalno,jedino kaj je Maia baš odradio top topova je kaj mu ni Shields nijednom nije prošao guard,obranio je svaki pokušaj.

K

Kavkaz

White Belt
White Belt
Friends of Forum
Navijam za Maiu, ali mu je Woodley jakooo nezgodan. U stojci je dvije klase bolji, a takodjer odlicno hrva, jako tesko da ce ga Maia rusiti. Mislim da prvak slavi nokautom u roku tri runde.