Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

UFC on ESPN 7: Overeem vs. Rozenstruik

Pickem
The event is here!

UFC 213: Nunes vs. Ševčenko

Status
Not open for further replies.
3vilP

3vilP

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
Legendary
08.07.2017.
Las Vegas

UFC 213 PPV Main Event:

135 lbs.: UFC Bantamweight Champion Amanda Nunes vs. Valentina Shevchenko

UFC 213 PPV Co-Main Event:

185 lbs.: Yoel Romero vs. Robert Whittaker for interim middleweight title

UFC 213 Undercard (PPV, FS1, Fight Pass):

170 lbs.: Donald Cerrone vs. Robbie Lawler
265 lbs.: Alistair Overeem vs. Fabricio Werdum
155 lbs.: Jim Miller vs. Anthony Pettis
265 lbs.: Curtis Blaydes vs. Daniel Omielanczuk
185 lbs.: Gerald Meerschaert vs. Thiago Santos
170 lbs.: Jordan Mein vs. Belal Muhammad

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Eventčina
Ova glava borba me kao i općenito ženske ne zanimaju baš ali navijam za Ševu.Pettis će valjda dobit Millera ako nije skroz propao,Blaydes se vraća očekujem dobar nastup od njega,za Reema jako navijam da možda i umirovi Werduma i naravno moja dva borca za koje sam uvjeren da će slaviti Lawler i Romero.Bit će dobra noć to.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Ja se nadam da će Valentina razbit ovu lezbu. Nek izdrži prve dvije runde i onda 3., 4. i 5. full force. Za Roberta također navijam da pošalje Kubanca u zemlju snova, vrijeme je više :pReem je zbog brade uvijek ne siguran, al vjerujem da to može dobit nokautom ili bodovno.

hitman_4

hitman_4

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
navijat ću za Nunes samo zbog potencijalne borbe sa Cyborg jer ukoliko nekim čudom obrani pojas to bi bila jedina money fight borba za nju, Rocky i Mcmann ne donose nikakvu zaradu. Valentinu bih više volio gledati u flyu

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
navijat ću za Nunes samo zbog potencijalne borbe sa Cyborg jer ukoliko nekim čudom obrani pojas to bi bila jedina money fight borba za nju, Rocky i Mcmann ne donose nikakvu zaradu. Valentinu bih više volio gledati u flyu
Ma iscipelarit će je Valentina :DJoš bi bolje bilo Valentina osvoji naslov i onda ona kao bantam prvakinja i Joanna kao slamka prvakinja napadaju fly pojas :p

hitman_4

hitman_4

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Ma iscipelarit će je Valentina :DJoš bi bolje bilo Valentina osvoji naslov i onda ona kao bantam prvakinja i Joanna kao slamka prvakinja napadaju fly pojas :p
šteta što zbog tufa nećemo prije vidjeti tu borbu  :(

To mi je najiščekivanija wmma borba

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Cerrone se ozljedio, ništa od fighta sa Lawlerom...pa jebate ne može niti jedan dobar event proć bez ozljeda -.-

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Eventčina
Ova glava borba me kao i općenito ženske ne zanimaju baš ali navijam za Ševu.Pettis će valjda dobit Millera ako nije skroz propao,Blaydes se vraća očekujem dobar nastup od njega,za Reema jako navijam da možda i umirovi Werduma i naravno moja dva borca za koje sam uvjeren da će slaviti Lawler i Romero.Bit će dobra noć to.
Ma uzima Blaydes to lagano tip je dzin za ovog lika, jos skida lik sa 130 kg za tesku pricao Bojan u nekom podcastu to su izi pare na kladzi.

pS. Samo da Romero izgubi i ja sam srecan ovaj Robert Whitaker je bas dobar lik.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
TNB
Eventčina
Ma uzima Blaydes to lagano tip je dzin za ovog lika, jos skida lik sa 130 kg za tesku pricao Bojan u nekom podcastu to su izi pare na kladzi.

pS. Samo da Romero izgubi i ja sam srecan ovaj Robert Whitaker je bas dobar lik.
Svi bi mi željeli da on izgubi osim MMACroatie haha :D

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
A realno osim Rockholda i Whitakera neme konkurencije ako i njih resi onda je stvarno zasluzeno najbolji obzirom da je kategoriju vec pocistio.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Naravno, da nije Bispinga i njegovih egzibicija već se trebao boriti za titulu. Ne volim ga, al mu ne želim oduzimat zasluženo iako ću biti sretak kad/ako ga Robi složi :D

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Naravno, da nije Bispinga i njegovih egzibicija već se trebao boriti za titulu. Ne volim ga, al mu ne želim oduzimat zasluženo iako ću biti sretak kad/ako ga Robi složi  :D

I ja racunam na Robija ima decko pametan pristup, dobru taktiku i izgleda dobar tim ljudi iza sebe, racunam da dodje nekom dobrom taktikom i da brzinom odnese onu varalicu i njegove sanse za pojas u bliskoj buducnosti.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Kad ti mma vidi ovo "varalica" haha :p

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Još će vam Yoel bit trn u oku bez brige :D

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Šta bi dao da uspava ovu Nunes. Znam da neće, al pobjeda...samo da je pobjeda.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Ma samo da Robert Vitaker ugasi onu varalicu i ono bice super event, nije bitno ko ce pobediti u ostalim mecevima.

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Ma samo da Robert Vitaker ugasi onu varalicu i ono bice super event, nije bitno ko ce pobediti u ostalim mecevima.
A zašto je varalica? Svaka kontroverza koja je bila dosad je bila prenapuhana od raznih drama queena pa ispada da je neka varalica kad nije.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
A ono samo previse navijam za Robija jer je momak previse cool pa mi zabavno da prozivam, mozda lik i nije varalica ali ono svi ti likovi koji padnu na doping testu po ovom nekako ne verujem bre u te neke price zbog kreme i ostalih sranja.

PS. A da je varalica kao Reem, Lesnar i Belfort to nije sad pod USADOM cak i da uzme neko nesto to je verovatno nesto sitno tesko da moze da se roka tek tako kao u ta vremena.

Status
Not open for further replies.

bod