News
What's new
Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

UFC 214: DC vs Jones 2

Status
Not open for further replies.
lukix

lukix

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Trailer je odličan :)

K

Kavkaz

White Belt
White Belt
Friends of Forum
Event vrijedan budenja i cinjenice da ces si poremetiti bioritam.

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Neznam kako ostali al ja sam totalno izgubio volju za revanš Jonesa i Cormiera ,previše drame, otkazivanja, razno raznih sapunica, mislim da će se to odrazit i na PPV i da će bit puno ispod očekivanja, ljudi su se zasitili i jednog i drugog, trenutno ima valjda 5 borbi koje bi radije gledao, moja prognoza je da će jedan otkazat, Manuwa će upast ko zamjena i borit će se za pojas protiv DCa, odnosno za interim protiv Jonesa..

lukix

lukix

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Neznam kako ostali al ja sam totalno izgubio volju za revanš Jonesa i Cormiera ,previše drame, otkazivanja, razno raznih sapunica, mislim da će se to odrazit i na PPV i da će bit puno ispod očekivanja, ljudi su se zasitili i jednog i drugog, trenutno ima valjda 5 borbi koje bi radije gledao, moja prognoza je da će jedan otkazat, Manuwa će upast ko zamjena i borit će se za pojas protiv DCa, odnosno za interim protiv Jonesa..
A vidiš ja sam baš zainteresiran pogotovo zbog toga kako je Jones izgledao protiv OSP-a. Mislim nije bio propalitet, ali nije to bio onaj Jones na 100%...i sad opet duža pauza nakon doping skandala, a DC nabrijan do bola. Meni to miriše na dobru borbu. A ostatak eventa je melem tako ako si i manje zainteresiran za ovaj revanš trebao bi za ostalo :)

hitman_4

hitman_4

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
ma sigurno će netko otpasti

Jones-Cormier je jedino pravo rivalstvo u ufcu, nije fejk kao npr. Conor-Diaz. Sigurno si neće pružiti ruku nakon borbe :)

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Dobit će Cormier ovog puta,Jonesa će njegova aktivnost koštati.2014,2015,2016 i sad vjv i u 2017 samo 1 borba.Završit Cormiera neće dakle treba mu opet velikih 25 min borbe,možda neće ni DC njega ali će sigurno bit puno spremniji nego prošlog puta.

lukix

lukix

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Dobit će Cormier ovog puta,Jonesa će njegova aktivnost koštati.2014,2015,2016 i sad vjv i u 2017 samo 1 borba.Završit Cormiera neće dakle treba mu opet velikih 25 min borbe,možda neće ni DC njega ali će sigurno bit puno spremniji nego prošlog puta.
I što mu ide u prednost je pojas prvaka koji drži, znači gdje god bude tijesnija runda ide na stranu prvaka...biti će zanimljivo.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
E bas tako i meni je iskreno vise Jonesa preko one stvari i njega i njegovih skandala toliko borbi je upropastio jer je debil da mi vise i nije zanimljiv kao pre. A sto se tice ostalih ljudi pogotovo onih Amerikanaca bice vise PPV nego prva borba ljudi ovo cekaju sa nestrpljenjem.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Mislim da je i Dana White pricao o toj gluposti i da je govorio kao 'sudije trebaju oba borca gledati ravnopravno bez privilegija ko je vece ime i dal je neko prvak, kakav je to prvak ako ima privilegije kod sudija'.

lukix

lukix

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
A nisu to baš neke privilegije. Ja se slažem sa ovom sudačkom praksom jer ako želiš bit prvak pokaži da si bolji. Ne možeš svaku rundu odradit li la i nadat se sudačkoj naklonosti. Ako je runda toliko izjadnačena ja bih je isto uvijek prvaku davao...ipak je prvak. A opet ta konstatacija može biti dvosjekli mač jer će netko reć "hey ako si prvak pokaži se, ako je tijesno trebo bi izgubit pojas"

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Ja iskreno mislim da je GSP odbranio pojas vs Hendriksa samo zato sto je bio veliko ime a Hendriks skoro pa niko i nista.

lukix

lukix

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Evo dobili smo i službeni poredak. 14 dvoboja na kraju. Super.

hitman_4

hitman_4

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
meni je najbitnije da Cyborg ne otpadne :D

Evinger je teža protivnica od zelene Anderson!

bit će na kraju 12 borbi, ne vjerujem da će Filiju naći zamjenu + još jedna borba mora otpasti. Na kraju će Curran i Albu u main card

lukix

lukix

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
meni je najbitnije da Cyborg ne otpadne  :D

Evinger je teža protivnica od zelene Anderson!

bit će na kraju 12 borbi, ne vjerujem da će Filiju naći zamjenu + još jedna borba mora otpasti. Na kraju će Curran i Albu u main card 
Zašto "mora" otpasti? :pNe zazivaj vraga haha.

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
0% šanse ima DC u ovoj borbi, ovo će JJ uzet 48-47 deset od deset puta, bio bi šokiran da nebude tako..

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Haha 0,podcjenjuješ važnost vremena i aktivnosti koje ironično u ovom slučaju rade za Cormiera.Jonu se već vidjelo to i opet ima istu stvar samo protiv puno boljeg i jačeg protivnika koji ga želi nalemati i koji je sigurno DALEKO motiviraniji i gladniji neg OS fucking P.Revanši su kurva često,kako za koga pa lako bi moglo do toga i ovdje doći.

lukix

lukix

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Stvarno se trude sa ovim najavama...jedna produžena

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Prvi put bidim produljenu najavu a da je samo za main event,obično ubace i co main.Kako god za ovu borbu stvarno nemoš fulat sa najavama,ima toliko materijala da bi trebao video od ono pol sata da se sve ubaci :D

Status
Not open for further replies.