What's new
Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

UFC 221 Romero vs Rockhold

ROBINIVES

ROBINIVES

White Belt
Friends of Forum
Hunt vs Blaydes 2 1.6
Curtisa Blaydesa u bližoj budućnosti vidim kao jedinog adekvatnog,mladog,potencijalnog kandidata za napad na titulu.Da bi došao do toga mora dobiti borca poput Hunta.Hunt je ja mislim mislima daleko od UFCa i od razmišljanja da bi mogao dobiti priliku za ponovni napad na vrh,mislim da je i sam rekao da misli ovo odraditi i da ide u boks ili tako nešto.Da će Hunt biti motiviran kada uđe u kavez hoće sigurno,ali veliko je pitanje koliko je spreman i kako je odradio pripreme za ovu borbu.Blaydes je baš ono što ne paše Huntu,više nego solidan hrvač,eksplozivan,mislim da bi trebao imati kondicije za svladati uvjerljivo Hunta na bodove.Čisto sumnjam da Mark može još jednom odšetati sa KO,jer da je tako lako srušiti Blaydesa jednim udarcem onda bi to učinio i čovjek sa "najjačim" udarcem na svijetu :lol:Ngannou.
Tuivasa vs Asker 1 1.3
Ovo igram više iz razloga jer Askera smatram puno lošijim borcem nego što Tuivasu smatram dobrim borcem.Kod Tuivase mi je vrlo upitno njegovo hrvanje i pitanje je što će biti ako mu ne prođe još jedan brzi KO,jer Askeru bi hrvanje moglo biti presudno u ovoj borbi.Tuivasa je u naletu,bori se doma,biti će nabrijan i uopće ne sumnjam da će se nahraniti još jednim plijenom mudro serviranim od strane UFCa.
Pedro vs Safarov 1 1.35
Tysona sam više puta gledao cijelu borbu i radi se o zanimljivom borcu,dobro je svugdje potkovan,može i KO i submitat bez problema.Safarova iskreno nisam previše gledao,vidio sam neke nokaute protiv boraca koji vjerujem ni sami ne znaju da li imaju više pobjeda ili poraza.Zadnje što sam gledao je ona borba protiv Villantea koji je u najmanju ruku loš borac i mislim da sam vidio dovoljno da mogu reći da će ga Tyson KO u 1r.

Ova 3 para stavljam na jedan listić a još ću sigurno odigrati :

Romero vs Rockhold 2 1.7
Ovo igram onako iz srca,Luke mi je jedan od najdražih i najkompletnijih boraca u UFCu,vrhunski je u svakom segmentu i ako ne bude uplašen kao protiv Belforta,ako ne bude opušten kao protiv Bispinga,a ako bude gladan kao protiv Weidmana i taktičar kao protiv Brancha i svojevremeno protiv Jacarea,onda nema zime da će bez problema slaviti protiv Romera.Romero je borac koji je gubio gotovo sve borbe u bližoj prošlosti koje je dobio,bio je na rubu više puta i onda kao iz vedra neba okrenuo i neke brutalno dobio.Protiv Robija mu to nije pošlo za rukom a ovaj je još bio takoreći bez noge cijelu borbu,nadam se da mu se taj preokret neće ponovno desiti protiv puno boljeg i kompletnijeg borca od sebe.

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Ne bi rekao da je Roko jedan od najkompletnijih u UFC-u.Ni blizu,ali je majstor na podu kaj je je.
Ima puno svojih slabosti što u vještini što u glavi.
Da sad ne duljim jer nisam u mogućnosti a ima i vremena,za mene 65-35 Romero.

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Ne slažem se za Roka, da je bolji i kompletniji borac je, al najjače strane su mu ljevi kick koji mu protiv Romera neće pomoć pošto je i on kontragard, i hrvanje/BJJ koji će mu protiv Romera isto teško pomoć osim možda u 4. ili 5. rundi, i u zadnje 2 borbe se vidlo da je brada otišla, za mene prednost Romero..

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Stvarno ne vidim zasto Rokhold ne bi srusio Romera, pa Vaidman se poigrao s Romerom u prvoj rundi.

ROBINIVES

ROBINIVES

White Belt
Friends of Forum
author="MMACroatia" post_id="7335" time="1518035387" user_id="97"
Ne bi rekao da je Roko jedan od najkompletnijih u UFC-u.Ni blizu,ali je majstor na podu kaj je je.
Kako mislis da Luke nije ni blizu najkompletniji borac u UFCu?Navedi mi primjer kompletnijeg borca?Luke je sinonim za kompletnost u mma,jer ako ne znači posjedovati vrhunski kickboks,solidan boks,odlično hrvanje,odličan tdd,odličnu bjj,onda ja ne znam što je kompletnost.Kažem,Luke zna biti čudan u borbi i može ovdje biti svega,ali kvaliteta mi je ovdje prevelika i Romero bi bez problema mogao dolaziti na satove mma kod Lukea.

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
author="TNB" post_id="7339" time="1518038470" user_id="114"
Stvarno ne vidim zasto Rokhold ne bi srusio Romera, pa Vaidman se poigrao s Romerom u prvoj rundi.
Nije se baš poigrao ... više se izmorio i izgubio energiju. Ali Rockhold bi mogao da ga zaključa sa leđa u parteru kad ga sruši i da mu nanosi štetu. Za šta će mu trebati jako brza reakcija jer se Romero ekspresno oslobađa kontrole. Slično kao i Khabib kad se zaljepi ne pušta ... :D

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
author="fijesta" post_id="7350" time="1518070652" user_id="172"
author="TNB" post_id="7339" time="1518038470" user_id="114"
Nije se baš poigrao ... više se izmorio i izgubio energiju. Ali Rockhold bi mogao da ga zaključa sa leđa u parteru kad ga sruši i da mu nanosi štetu. Za šta će mu trebati jako brza reakcija jer se Romero ekspresno oslobađa kontrole. Slično kao i Khabib kad se zaljepi ne pušta ... :D
A Vajdmanov stil je takav, skoro uvek uzme prvu rundu ali ga umore ta bacanja koja radi, jednostavo previse ulaze snage i deluje mi nekako maleno za kategoriju kao papir je tanak.

Ma mene samo plasi ta Rockholdova brada, mozda padne od udarca.

PS. Ajde hvala kur.u da nema price kako je Rockhold LHW a ovaj jadan srednja.

hitman_4

hitman_4

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Weidman se smanjio zbog usade :D

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
author="ROBINIVES" post_id="7340" time="1518039090" user_id="95"
Kako mislis da Luke nije ni blizu najkompletniji borac u UFCu?Navedi mi primjer kompletnijeg borca?Luke je sinonim za kompletnost u mma,jer ako ne znači posjedovati vrhunski kickboks,solidan boks,odlično hrvanje,odličan tdd,odličnu bjj,onda ja ne znam što je kompletnost.Kažem,Luke zna biti čudan u borbi i može ovdje biti svega,ali kvaliteta mi je ovdje prevelika i Romero bi bez problema mogao dolaziti na satove mma kod Lukea.
Pa valjda je očito da ima slab boks koji mu se svodi na 2 udarca/poteza.Ništa solidno_Obrana od rušenja mu je dobra ali ne na nivou nekog kao Cruz ili JDS koji imaju odličnu,hrvanje zbog toga jer su mu rušenja prilično slaba definitivno nije odlično_On i Werdum su jedni od tih koji imaju slaba i lošija rušenja.Tako da meni to nije među najkompletnijim borcima.Ima brutalan top control i scramble uz jake kickove ali to je to.

ROBINIVES

ROBINIVES

White Belt
Friends of Forum
author="MMACroatia" post_id="7357" time="1518091202" user_id="97"
author="ROBINIVES" post_id="7340" time="1518039090" user_id="95"
Pa valjda je očito da ima slab boks koji mu se svodi na 2 udarca/poteza.Ništa solidno_Obrana od rušenja mu je dobra ali ne na nivou nekog kao Cruz ili JDS koji imaju odličnu,hrvanje zbog toga jer su mu rušenja prilično slaba definitivno nije odlično_On i Werdum su jedni od tih koji imaju slaba i lošija rušenja.Tako da meni to nije među najkompletnijim borcima.Ima brutalan top control i scramble uz jake kickove ali to je to.
Po takvom razmišljanju nema kompletnoga borca u mma,ili ih mogu nabrojati 3-4 kompletnija...hrvanje mu je za onoliko koliko mu treba odlično...ili ti smatraš borca kompletnim da mu je dovoljno da ima samo hrvanje,tj.da je po zanimanju hrvač?

Dear User!

We found that you are blocking the display of ads on our site.

Please add it to the exception list or disable AdBlock.

Our materials are provided for FREE and the only revenue is advertising.

Thank you for understanding!