What's new
Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

UFC 224 Nunes vs Pennington

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Lineker vs Kelleher 1 1.50

Ovih 1.50 na Linekera je cist poklon kladionice i mogu reci samo 'HVALA!'.  Trebam li objasnjavati zasto na Linekera? Lineker vrhunski borac kamenih ruku i brade koji se bori protiv same elite u dve razlicite kategorije i jos bitnije pobedjuje, Kelleheru je ovo prva borba u zivotu protiv borca ovakve klase, pobedio jeste Renana i izgleda da je UFC resio da ga baci u vatru ali mislim da je prerano i da ce mu Lineker pokazati gde mu je mesto, mislim da ta pobeda protiv onakvog Renana ne vredi bas puno i ne moze da pokaze realnu sliku.

Dern vs Cooper 1 1.40

Mislim da je i ovde svaka rec suvisna ali moram da napisem. Koje su sanse da se slucajno Danina miljenica koja je world class BJJ borkinja bori protiv neke tamo kantetine koja sasvim slucajno ima sve poraze u karijeri subom? Svima je jasno da Dana i UFC guraju Dern i da su joj namestili stilom savrsen mec za nju i da ce ovo uzeti subom. I za kraj, jeste da ova ima kao neke dve UFC pobede ali protiv kakvih protivinica? Cim je srusi Dern ovo je gotovo.

Na ova dva para je kvota 2.10, svakako cu uplatiti neke malo vece pare zato sto smatram da je ovo poklon. Sad nesto sto cu probati, ovo sad nisu sigurice samo nesto sto ja zelim pokusati.

Oleinik vs Albini 1 2.00

Jeste Oleinik mozda malo prestar i da su ga godine stigle i spor kao puz ali je tip preiskusan i pobedjivao je borce bolje od Albinija, smatram da je Albini prerano bacen u vatru od strane UFC-a, u drugom mecu Arlovski od kojeg gubi i onda po meni dobija opasnijeg protivinika u vidu Oleinika. Ovo moze otici na obe strane svakako ali meni nekako instikt govori da ce ga Oleinik subovati.

Zaleski Dos Santos vs Sean Strickland 2 2.10

Pre svega da naglasim da jako cenim Sticklanda i vidim ga uskoro u TOP 15 UFC-ove velter kategorije. I ova borba svakako moze ici na obe strane ali sad cu objasniti zasto vise verujem 'Tarzanu'. Pre svega lik je dosta veliki za kategoriju, veoma inteligentan fajter i zna kako iskoristiti svoju velicinu a i borio se protiv mnogo bolje i teze konkurecije u UFC-u, gubio je samo od vrhunskih Usmana i Ponzija. Dos Santosa nisam nesto previse gledao ali za ono sto sam video bih rekao 'I am not impressed by your performance'.

Sorry Robi sto sam napravio ovo ipak je to tvoje zaduzenje, ali obzirom da gornji deo foruma ne radi da imamo negde da komentarisemo event dok se ti problemi ne rese.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Jedan od najboljih evenata za kladjenje u zadnje vreme a niko nista da prokomentarise ili predlozi.

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Nunes i Gastelum su gotovo sigurni da dobijaju. I ako bude imalo nedozvoljenih sredstava u njemu Belfortrt dobija jer Machida uvijek pushi od solidnih ručnih tehnika.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Nunes i Gastelum su gotovo sigurni da dobijaju. I ako bude imalo nedozvoljenih sredstava u njemu Belfortrt dobija jer Machida uvijek pushi od solidnih ručnih tehnika.

Ma bice vidiljivo ako je uspeo da prevari USADU i ubaci u sebe neke nedozvoljene supstance, meni je sigurica i realnija opcija da Machida bezi po kavezu, baci neki udarac i uzme na bodove lagano, Nunes je svakako sigurna ali 1.15 kvota je stvarno premalo za rizik.

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member

Ma bice vidiljivo ako je uspeo da prevari USADU i ubaci u sebe neke nedozvoljene supstance, meni je sigurica i realnija opcija da Machida bezi po kavezu, baci neki udarac i uzme na bodove lagano, Nunes je svakako sigurna ali 1.15 kvota je stvarno premalo za rizik.
Sve će biti jasno na vaganju. Ako jeste uzeo mislim da mu Machida neće moći pobjeć i da ga rješava unutar runde. Treba sačekati vaganje pa baciti bet.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
To su teorije zavere o cemu ti pricas, niko ne moze da se sprica pod USADOM a vi verujte u price kako je neka ekipa pametnija pa oni znaju kako da rade iglu a ovi su jadni glupi pa ne znaju.

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Laboratorije uvijek izmisle neke nove supstance koje je teško otkriti.  :a240:

ROBINIVES

ROBINIVES

White Belt
Friends of Forum
Evo nam novoga foruma,naš Dragec je to još usavršio i bravo na tome,TNB sve ok što si otvorio temu,tako treba,odlično postavljeno.Ja ću postaviti svoje parove i svoja razmišljanja ali u globalu se slažem sa tobom.

Lineker  vs  Kelleher  1   1.4
Ovo je definitivno prevelik zalogaj za Briana mada mi se sve više taj dečko sviđa,nikada nije nokautiran,Lineker bi ovdje vjerovatno trebao ići na sub ako želi završiti Briana,ali zadnji puta je submitao prije 3 godine Riveru pa nisam baš siguran koliko mu je submitanje u planu.Ovdje vidim jednu čistu dec pobjedu Linekera sa dosta jakih udaraca koje će Brian primiti.
Belfort  vs  Machida    2    1.4
Jednostavno u ovom trenutku dajem veliku prednost Machidi,ovo će uvjeren sam ići do odluke,do odluke do koje će Machida pametnije kontrolirati borbu onim svojim pomno biranim udarcima.Protiv onog Andersa mi je dokazao da još nije gotov i da može pametno odraditi borbu.Vitor će ovdje tražiti jako brzi prekid jer po meni mu je to jedino pametno riješenje u ovom trenutku.Sumnjam da ima snage za čitavu borbu i uvjeren sam da će ga htjeti brzo KO što će ići u prilog Machidi koji će to pametno iskontrirat i ako ga neće KO onda će uzet to na bodove.

Ova dva para idu na jedan listić za veći ulog i mislim da drugi listić neću niti uplaćivati,ako sutra nešto budem vidio zanimljivo napisat ću!

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Amanda Cooper prihvatila da se bori vs Dern, mora da i njoj UFC pretio otkazom ako ne prihvati borbu pa morala pristane, ovo me sad ubedilo da odigram Linekera i Dern na jos vise para ipak sa cak 7 lbs tesko da moze izgubiti ovo.

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Vjerujem da ovo nije TRT Vitor. Nekako blago izgleda i potrošeno.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Hahahahahahahaha, daleko je to od TRT Belforta, ma ja na ovo gledam kao da Vitor zeli samo da zavrsi taj ugovor s UFC-om i ode negde gde moze da se roka a ima dobre pare.

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Prema rezultatima može se primjetiti da su kladionice debelo izgubile bitku sa kladioničarima. :a055:

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
https://i.imgur.com/R469BBg.png

Laganih 10 evra sam uzeo na ovo sinoc, ovog Linekera necu nikad vise da igram na vece pare kakav ludak, ima previse atraktivan stil za gledanje, ali kad se kladis na njega samo mozes da strepis i verujes u njegovu bradu i cvrstocu.

PS. Nazalost samo nesretnog Seana 'Tarzan' Stricklanda nisam pogodio, ali to je bio 50/50 mec.

Dear User!

We found that you are blocking the display of ads on our site.

Please add it to the exception list or disable AdBlock.

Our materials are provided for FREE and the only revenue is advertising.

Thank you for understanding!