What's new
Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

UFC 225: Whittaker vs. Romero 2

Status
Not open for further replies.
lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Datum: 9.6.2018.​
Mjesto: Chicago, Illinois (SAD)​

MAIN CARD (PPV)
Robert Whittaker (c) vs. Yoel Romero (MW)​
Rafael dos Anjos vs. Colby Covington (WW) (interim title)​
Holly Holm vs. Megan Anderson (WFW)​
Andrei Arlovski vs. Tai Tuivasa (HW)​
CM Punk vs. Mike Jackson (WW)​

PRELIMINARY CARD (Fox Sports 1)
Alistair Overeem vs. Curtis Blaydes (HW)​
Ricardo Lamas vs. Mirsad Bektić (FW)​
Claudia Gadelha vs. Carla Esparza (SW)​
Rashad Coulter vs. Chris de la Rocha (HW)​

PRELIMINARY CARD (UFC Fight Pass)
Rashad Evans vs. Anthony Smith (LHW)​
Joseph Benavidez vs. Sergio Pettis (FLW)​
Clay Guida vs. Charles Oliveira (LW)​
Mike Santiago vs. Dan Ige (FW)​
[hr]
Budući je UFC 224 završio, vrijeme je za drugi show. Što reći nego perverzija od eventa od vrha do dna (izuzev CM Punka haha).

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Krivo si napisao datum gore
Jesam jedini mišljenja da će ovo bit prilično popularna tema :)?

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Nisi jedini to je sigurno, ipak je tu prebrutalan kard a i kraj karijere za najvecu varalicu u istoriji sporta.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Krivo si napisao datum gore
Jesam jedini mišljenja da će ovo bit prilično popularna tema :)?
Pa i trebala bi biti popularna jer su borbe odlične (ne samo zbog Romera i Robija).

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Romero se bori tako da je sigurno da će tema bit popularna, barem na ovom forumu.. lol
[hr]
Sad tek vidim kakav je ovo card, kako mi ovo digne živac, naprave ovako jadan 224 s nikakvim imenima, i onda će okrivit main event s Amandom za lošu prodaju, a ovdje stave Reema, Blaydesa, Tuivasu i Arlovskog, kužim logiku, nadaju se pobjedama Blaydesa i Tuivase i nadaju se da će ih na jednom ovakvom cardu više ljudi vidjet, ok, na UNDERCARDu su borbe Holm-Anderson, Benevidez Pettis, Lamas-Bektić i Gadelha-Esparza, ne vjerujem da baš ništa od svega ovog nije moglo otić u Brazil, i još sam zaboravio Punka koji kakav god da je donosi nešto novih očiju..

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Dos Anjos je jako zajeban matchup za Covingtona. Iz prostog razloga što je na svojoj koži osjetio onu barabu iz Čečenije (što sa gangom šamara mma borce) i njegov grapling. Rafael ni protiv Khabiba nije bio toliko loš kao ovi zadnji borci iako je izgraplan. Mislim da će Colby-a namlatiti najstrašnije jer je od tog poraza sigurno radio na hrvanju.
Whitaker je isto zajeban matchup za olimpijca koji voli da se rashlađuje vodom i da uzima dužu pauzu između rundi. Opet trenutak nepažnje može da košta pojasa Robija.
Tai Tuivasa će pregaziti Arlovskog kao od šale. Alistar će biti jako teška prepreka Curtisu ako dođe sa voljom da dobije nakon lansiranja koje je doživio protiv Francisa.

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Bit će nešto fenomenalno gledati kako dvije(točnije jedna al ajd) titule idu hrvačima u jednoj noći.
Praznik MMA-ja svakako

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Meni osobno i nije briga tko će pobijediti u main eventu. Ne volim Romera, ali ako može pobijediti Robija onda svaka čast, zasluženo bi bio prvak, ALI ovaj Colby...pa nadam se da će ga RDA razasut. Toliko iritantan i ljigav lik ne postoji u cijelom MMA svijetu.

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Meni osobno i nije briga tko će pobijediti u main eventu. Ne volim Romera, ali ako može pobijediti Robija onda svaka čast, zasluženo bi bio prvak, ALI ovaj Colby...pa nadam se da će ga RDA razasut. Toliko iritantan i ljigav lik ne postoji u cijelom MMA svijetu.
Deal with it :D
https://metrouk2.files.wordpress.com/2017/10/867650566.jpg?w=748&h=501&crop=1

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Neznam što UFC očekuje s Colbyem i zašto je opće dobio ovu borbu, možda misle da bi mogao bit Chael Sonnen 2.0, al nema on tu karizmu, pojavu, ništa, glumi neku pro wrestling "heel" personu što pali u dosta slučajeva, al kod njega mi se ne čini da je to slučaj, ako ljudi odluče kupovat PPVe u nadi da bi ga vidjeli da gubi... svaka čast, ali nebi se kladio u to..

K

Katarza

White Belt
Friends of Forum
Jebeno lud card, ne znam kako su odlučili da ga ovako natrpaju imenima. Sad se solazi do zaključka da u zadnje postoje PPVi gdje su slabija imena kao ovaj jučer i ovakvi gdje pokušavaju zaraditi što više. Čak će i prelimsi biti odlični, jedva čekam vidjet Bektića ponovo, mora uzeti jer sam dojma da ga UFC slabo tretira u odnosu na to kakav je talenat. Tu je i leganda mješovite borbe CM Punk.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary

Nije valjda da si i ti izgubio prave vrednosti i navijas za tu varalicu???

PS. Ovaj Colby ima vecu protekciju od Conora u svoje vreme, a evo i jedan video da se prisetimo konferencije.

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member

A tvoje vrijednosti su podržavanje jednog od najboljih primjera paper championa ikad i da ti stvari padnu sa neba?
Romero je već trebao bit prvak(zato lukix to i kaže tako) ali je doslovno ostao bez prilike za to,zato sada nakon svog rada u karijeri i u ovako kasnim godinama kad uzme titulu uz takav rezime postaje najbolji srednjaš ikad.Romero je People's Champ i toga su mnogi svjesni.
Uskoro i zasluženo pravi prvak ;) pa kad on ode onda se Whitty može pozabaviti sa Gastelumom,Weidmanom i kome već.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary

A tvoje vrijednosti su podržavanje jednog od najboljih primjera paper championa ikad i da ti stvari padnu sa neba?
Romero je već trebao bit prvak(zato lukix to i kaže tako) ali je doslovno ostao bez prilike za to,zato sada nakon svog rada u karijeri i u ovako kasnim godinama kad uzme titulu uz takav rezime postaje najbolji srednjaš ikad.Romero je People's Champ i toga su mnogi svjesni.
Uskoro i zasluženo pravi prvak ;) pa kad on ode onda se Whitty može pozabaviti sa Gastelumom,Weidmanom i kome već.
Prvo zelim da naglasim da je pojas apsolutno zasluzeno u vlasnistvu Roberta Whitakera, pobeda nad tom istom varalicom koju velicas, i sve sto ta varalica uradi ovaj uradi jos lakse i bez varanja, kao npr pobede vs Jacarea, Tavaresa i Brunsona. I kad ovo izgubi samo moze da ostane varalica kojoj ni varanje nije pomoglo.

PS. Nemoj da brines, ostaje Romeru ta 'people's champ titula' i najvece varalice u istoriji sporta, Whitaker nosi UFC-ovu titulu prvaka kuci.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Ma nenavijam ja za Romera već za Robija, ali ako Romero pobijedi neću plakat. Ako može pobijedit Whittakera onda je zasluženo prvak.
Meni je najbitnije da RDA samelje ovog idiota jer ne znam kako bi mogao podnjeti Colbyevo kvocanje...

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member

Prvo zelim da naglasim da je pojas apsolutno zasluzeno u vlasnistvu Roberta Whitakera, pobeda nad tom istom varalicom koju velicas, i sve sto ta varalica uradi ovaj uradi jos lakse i bez varanja, kao npr pobede vs Jacarea, Tavaresa i Brunsona. I kad ovo izgubi samo moze da ostane varalica kojoj ni varanje nije pomoglo.

PS. Nemoj da brines, ostaje Romeru ta 'people's champ titula' i najvece varalice u istoriji sporta, Whitaker nosi UFC-ovu titulu prvaka kuci.
Apsolutno nije,kad ga je on to osvojio?On sad tek ima borbu za pojas.
Varalica je samo kod tebe,osvrni se malo oko svijeta pa vidi ;) kakvi kompleksi ajme :D  
Robi je obični paper champion i protiv toga se ne može,doslovno ne može kad nije osvojio pojas.Ne znam zašto te to sad tu smeta i zašto se o tome mora raspravljat kad je tako.Za neke(koji su ogromna manjina) romero je varalica i o tome se da pričati jer tu se radi većinom o nekim slabim teorijama,ali ovo je nepobitan dokaz da je Robi paper champ.Jedino da sad pobjedi onda je prvak..ali nebude pa ostaje mu samo ova fake titula na papiru.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Samo je ispunjena prava namena tog privremenog pojasa, 'Ako se taj neko ne vrati ti postajes prvak', svi znaju da je to tako oduvek bilo ali su izgubili iz vida to zbog sranja koje UFC pravi. Nemas pojma koliko me zanima sta ljudi koji znaju samo za Konora, Nejta i Rondu pricaju, pogledali sve ukupno 10 meceva u zivotu i sad na osnovu fizickog izgleda odredjuju kojim borcima su fanovi, toliko o tvojoj vecini, dok za ovog i profesionalni borci pricaju da je varalica.

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Samo je ispunjena prava namena tog privremenog pojasa, 'Ako se taj neko ne vrati ti postajes prvak', svi znaju da je to tako oduvek bilo ali su izgubili iz vida to zbog sranja koje UFC pravi. Nemas pojma koliko me zanima sta ljudi koji znaju samo za Konora, Nejta i Rondu pricaju, pogledali sve ukupno 10 meceva u zivotu i sad na osnovu fizickog izgleda odredjuju kojim borcima su fanovi, toliko o tvojoj vecini, dok za ovog i profesionalni borci pricaju da je varalica.
A tko se to trebao vratit?Pa nismo u vojsci di ćemo napredovat u činovima ili u ovom slučaju sa pojasa na pojas,gluposti.Normalno se napravi borba za undisputed pojas i gotovo,a ne neke promocije koje nemaju smisla,moralno on nije prvak.
A za ovaj drugi dio se mogu samo fino nasmijat :)

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
MMACro to je samo u tvojoj glavi paper champ :D Zadnji put kad sam provjerio ovo je najavljeno kao obrana pojasa R. Whittakera, a ne borba za upražnjeni pojas tako da ti priča ne drži vodu, a ti možeš nastavit pričat po svome. Paper champ ti je Conor bio u lakoj gdje je preko reda dobio napad na pojas bez ijedne obrane...e to ti je paper champ...Ne zaboravi da je tvoj Romero već jednom poražen od Whittakera. Da je tad Romero pobijedio vjerojatno bi ga smatrao real champom.

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
MMACro to je samo u tvojoj glavi paper champ :D Zadnji put kad sam provjerio ovo je najavljeno kao obrana pojasa R. Whittakera, a ne borba za upražnjeni pojas tako da ti priča ne drži vodu, a ti možeš nastavit pričat po svome. Paper champ ti je Conor bio u lakoj gdje je preko reda dobio napad na pojas bez ijedne obrane...e to ti je paper champ...Ne zaboravi da je tvoj Romero već jednom poražen od Whittakera. Da je tad Romero pobijedio vjerojatno bi ga smatrao real champom.
Pa kažem da je to bezveze,totalna glupost nekakve promocije umjesto da se na čisto stavi borba pa ko dobije taj je i legitimno uzeo pojas a ne da mu se da.
Conor je pojas osvojio i ništa mu nije dano osim dobre love.
E tu si se zajebao malo,jer sam i prije rekao da ne bi bio pravi prvak jer je to interim pojas,nikoga tko je interim prvak ne smatram pravim prvakom pa makar eto dobili pravi pojas na poklon.Tek kad pobjede u idućoj borbi za pravi pojas onda je to to.

Status
Not open for further replies.

Dear User!

We found that you are blocking the display of ads on our site.

Please add it to the exception list or disable AdBlock.

Our materials are provided for FREE and the only revenue is advertising.

Thank you for understanding!