Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

UFC on ESPN 7: Overeem vs. Rozenstruik

Pickem
The event is here!

UFC 225 Whittaker vs Romero

ROBINIVES

ROBINIVES

White Belt
White Belt
Friends of Forum
Ufff kakav event,grozno za ikakve prognoze a pogotovo neke sigurne jer takvih u ovom brutalnom eventu punom strašnih imena za mene nema,složit ću jedan listić ali odmah napominjem da je u svakom paru apsolutno svašta moguće.
Whittaker  vs  Romero    1   1.45
Kažu neki ovo je Romeru zadnja prilika,sada ili nikada itd. ali ja kažem da ako ga je u prvoj dobio bez jedne noge i ako sada bude skroz spreman,jako teško može Romero išta više učiniti nego u prvom dvoboju,samo može još gore izgubiti,a ja mislim da će ga Robi KO i to vrlo brzo.
Arlovski  vs  Tuivasa  2  1.35
Ovo je možda malo ipak pre mala kvota na Taia s obzirom na iskustvo Andreia i s obzirom da nije uopće loše izgledao zadnje 2-3 borbe.Arlovski ovu borbu može dobiti jedino ako ga izhrva 3 runde i kondicijski ga nadmaši.Tai ima tu power u jednom udarcu što je u dosta slučajeva bilo pogubno po Arlovskoga tako da čisto sumnjam da ga ovaj neće zahvatiti u 3 runde.
Benavidez  vs  Pettis  1  1.42
Pa ovo ću igrati bez nekog velikog razmišljanja,može biti svašta i sve mi ovdje ovisi o motivaciji,Pettis bi trebao biti gladniji i željan dokazivanja a Benavidez ako bude isti kao i inače onda neće Pettisu pomoći niti jedna moguća motivacija na svijetu.Dosta sam vidio u borbama protiv Cejuda i tu se vidi tko šta može.

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Očito mu nije smetala ozljeda,jer da je prošao bi odma kao Condit protiv Tyrona
Tako da su to floskule i bedastoće
Nokaut može doć samo sa jedne strane

ROBINIVES

ROBINIVES

White Belt
White Belt
Friends of Forum
Nije istina,nokaut može doći sa četiri strane,istok,sjever,zapad i jug,a može doći i odozdola,aperkatom,jedino ne može doći odozgora jer bi bilo ilegalno...

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Nije istina,nokaut može doći sa četiri strane,istok,sjever,zapad i jug,a može doći i odozdola,aperkatom,jedino ne može doći odozgora jer bi bilo ilegalno...
:BKlXTsk:

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Pokušao sam na Anderson i Romera jer su velike kvote. Ovaj put će Romero ići na sigurno bez rušenja. Robi je opet u prednosti ali može sjesti bomba.

Probao sam i sa Tuivasa, Blyades i Dos Anjos jer bi trebali dobiti ove mečeve. Arlovski i Overem su u zalasku karijere. A Dos Anjos ima veliku prednost na nogama ako uspije da rijesi Covingtona. Ako ce mu Covington raditi sto i Khabib onda jbg.

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Pokušao sam na Anderson i Romera jer su velike kvote. Ovaj put će Romero ići na sigurno bez rušenja. Robi je opet u prednosti ali može sjesti bomba.

Probao sam i sa Tuivasa, Blyades i Dos Anjos jer bi trebali dobiti ove mečeve. Arlovski i Overem su u zalasku karijere. A Dos Anjos ima veliku prednost na nogama ako uspije da rijesi Covingtona. Ako ce mu Covington raditi sto i Khabib onda jbg.

Prevelike kvote su na Anderson i Romera, tu se slažem, čak mi se sviđa i ovih 5 na Esparzu protiv Gadelhe, i tu se svašta može dogodit, morala bi Claudia dobit, al kad fali mozga onda se uvijek stvari mogu nepotrebno zakomplicirat.

bod