What's new
Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

UFC 226: Miocic vs. Cormier

Status
Not open for further replies.
lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Datum: 7.7.18.​
Mjesto: Paradise, Nevada (SAD)​

MAIN CARD
Stipe Miočić (c) vs. Daniel Cormier (c) (HW)​
Francis Ngannou vs. Derrick Lewis (HW)​
Paul Felder vs. Mike Perry (WW)​
Michael Chiesa vs. Anthony Pettis (LW)​
Gokhan Saki vs. Khalil Rountree Jr. (LHW)​

PRELIMINARY CARD
Uriah Hall vs. Paulo Costa (MW)​
Raphael Assuncao vs. Rob Font (BW)​
Lando Vannata vs. Drakkar Klose (LW)​
Curtis Millender vs. Max Griffin (WW)​

PRELIMINARY CARD
Dan Hooker vs. Gilbert Burns (LW)​
Jamie Moyle vs. Emily Whitmire (SW)​
[hr]
Moram sam malo ranije otvoriti ovu temu, ipak je za većinu nas ovaj event poseban zbog Stipe, ali i ostatak eventa je brutalan kao i UFC 225.

Inače Volkov je zamjena u slučaju da se netko od teškaša u main eventu ozljedi (što se nadam neće desit). Pametan potez Whitea i UFC-a.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
RE: UFC 226: Miočić vs. Cormier

Mislim da će Hall jebeno izgubit,nije mu ovo dobar match up po meni.
Jos u TUF-u se videlo da je Hall mentalno dosta slab, i mislim da zbog toga nije ostvario svoj potencijal, Costa ima sve predispozicije da ga prebije ako je bolji u glavi.

crazykure1911

crazykure1911

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member

Mislim da će Hall jebeno izgubit,nije mu ovo dobar match up po meni.
Jos u TUF-u se videlo da je Hall mentalno dosta slab, i mislim da zbog toga nije ostvario svoj potencijal, Costa ima sve predispozicije da ga prebije ako je bolji u glavi.
Mislim da se na costu sumnjalo da je našprican,ali sudeći po njegovim mečevima vidim da je veoma razoran udarač i hall bi tu mogao iz kontre  nešto pogoditi.Prednosti dajem costi nekih 70 na prema  30

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member

Sjajna ideja da se dovede Bader u pripremni kamp da odigra ulogu patuljka u pripremama.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary

Mislim da možemo početi sa nabrijavanjem i ovog eventa. Ostalo je manje od mjesec dana.

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member

Da, ovo je card godine, svaka čast ovome od prije 2 dana, ali nemože se to uspoređivat, Stipe-Cormier je jača borba od Robia i Romera, mislim da će se tu velika većina složit, Max i Ortega su mi isto tako zanimljiviji od bile koje borbe prekjučer, Ngannou-Lewis u odnosu na Megan i Holm, o čem pričamo, Sakia i Rountreea ću uvijek uzet prije Arlovskog i Tuivase, Pettis-Chiesa isto dosta dobra borba, ne mora ni bit neznam što da nadmaši Punka i novinara, možda undercard nije tolko jak, al nije ni ovaj za bacit, ima i tu dosta dobrih borbi..

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary

Da, undercard je na UFC 225 bio jači, ali ovdje je main card na višoj razini. A i da nije toga više bi iščekivali ovaj event zbog Stipsa.

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member

Jebote al će francis i lewis bit zabavno
Navijam za lewisa i bilo bi super da pobjedi al mislim da Francis nokautom
Ipak ako Lewis pogodi onaj puni swing kao na Nelsonu lako mogu vidit francisa nokautiranog

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary

A ja nezz kako to Lewis može pobijediti. Mislim teška je i Lewis ima snagu da svakoga pošalje na spavanje, ali već ga vidim kako ide u kontru i prima teški upercut od Francisa :p
Lewis ima potencijal, ali on se samo dođe potući...sve na silu bez neke taktike.

crazykure1911

crazykure1911

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member

A ja nezz kako to Lewis može pobijediti. Mislim teška je i Lewis ima snagu da svakoga pošalje na spavanje, ali već ga vidim kako ide u kontru i prima teški upercut od Francisa :p
Lewis ima potencijal, ali on se samo dođe potući...sve na silu bez neke taktike.
On ima potencijal za pojesti i popiti, ima da Francis izbije vjeru iz njega. Francis je razbio  jednog Overeema, arlovskog, bio je opasan i s Stipom to će biti nokaut unutar prve minute.

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member

Po svemu prikazanom do sada Lewis ima male šanse za dobiti Francisa. Stipe ga je odvalio najjače u bradu pa ništa. Istina možda nije potrefio kako treba ali i to nešto govori.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary

Samo 1.30 kvota na Francisa nazalost, Francis ce ovog idiota poslati nazad u mekdonalds, deluje kao da ima bolju bradu i jace udara i ono najvaznije nikad nece odustati kao Luis.

G

ghostmma

White Belt
White Belt
Friends of Forum

Francis je mrcina, koliko god mi Lewis bio simpatičan, bit će nokautiran unutar prve dvije runde.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary

Francis je mrcina, koliko god mi Lewis bio simpatičan, bit će nokautiran unutar prve dvije runde.
Ja bi bio šokiran da ovo ode dalje od 3 minute :D

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member

Ma nemože tu Lewis baš ništa, jedino dobar hrvač može protiv Francisa, makar će i to bit puno teže u budućnosti, protiv Stipe nije uključio mozak, ispucao se u prvoj rundi ko budala što je dosta čudno ako gledamo 2 borbe prije toga protiv Reema i Arlovskog, tamo je čuvao energiju, birao udarce, sve je izgledalo dosta dobro dok mu mediji i Dana nisu udarili u glavu..
[hr]
I malo se priča o Maxu i Ortegi, kakva je to tek borba, sve mi je žao da će past u sjenu Stipe i DCa, dečki su zbilja zaslužili spotlight..

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member

Francis je uspio u tom svom rush-svinganju da pogodi Stipu bombama. Mozda je glupa taktika ali je uspio. Druga je stvar što je Stipe udarce pojeo kao od šale. Mislim da je Stipe jedini lik u UFC-u koji ruši Kuretovo mišljenje da niko nije imun na pravi udarac u bradu.

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member

Ima u teškoj dosta likova koji ne padaju, Stipe naravno, Blaydes, Hunt, Nelson dok je bio, onaj de la rocha od prije tjedan dana, Ngannou naravno, skoro sam njega zaboravio, lik ni ne trepne..

crazykure1911

crazykure1911

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member

Francis je uspio u tom svom rush-svinganju da pogodi Stipu bombama. Mozda je glupa taktika ali je uspio. Druga je stvar što je Stipe udarce pojeo kao od šale. Mislim da je Stipe jedini lik u UFC-u koji ruši Kuretovo mišljenje da niko nije imun na pravi udarac u bradu.
overeem je ga srušio udarcem u bradu,francis ako opet bude imao meč sa stipom vjerujem da bi imao drukčiju taktiku ali smatram da bi opet stipe dobio .Ali nangou da  pogodi stipu kao overeema  isto bi ga srušio.

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member

Mislim na ono što si tvrdio da ce svakog nokautirati pravi udarac u bradu. Mislim da je Stipu nemoguce tako nokautirati. Mos ga baciti na pod od siline ali nemoguce ga je nokautirati.

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member

Neznam baš, onakva lopata bi svakoga bacila u nokaut mislim, al ne mora značit, kad se samo sjetim one bombetine Lewisa protiv Nelsona pred kraj njihove borbe, a lik ostao na nogama, ali nije Reem ni neko mjerilo, on bi isto završio da je bio 50% slabiji udarac, tu je već došlo do faze da te mozak odjebe i ugasi se, isto se dogodilo s Manhoefom, Rockholdom, Mirkom.. čak je i Minotauru na kraju karijere brada jako popustila, većina njih ima rok trajanja..

Status
Not open for further replies.

Dear User!

We found that you are blocking the display of ads on our site.

Please add it to the exception list or disable AdBlock.

Our materials are provided for FREE and the only revenue is advertising.

Thank you for understanding!