Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

UFC 227: Dillashaw vs. Garbrandt 2

Status
Not open for further replies.
lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Datum: 4.8.18.​
Mjesto: Los Angeles, California (SAD)​

MAIN CARD
TJ Dillashaw (c) vs. Cody Garbrandt (BW)​
Demetrious Johnson (c) vs. Henry Cejudo (FLW)​
Thiago Santos vs. Kevin Holland (MW)​
Poliana Viana vs. JJ Aldrich (SW)​
Cub Swanson vs. Renato Moicano (FW)​

PRELIMINARY CARD (FX)
Pedro Munhoz vs. Brett Johns (BW)​
Ricky Simon vs. Montel Jackson (BW)​
Bethe Correia vs. Irene Aldana (WBW)​
Matt Sayles vs. Sheymon Moraes (FW)​

PRELIMINARY CARD (UFC Fight Pass)
Jose Torres vs. Alex Perez (FLW)​
Ricardo Ramos vs. Kyung Ho Kang (BW)​
Danielle Taylor vs. Zhang Weili (SW)​
Marlon Vera vs. Wuliji Buren (BW)​

cross十armlock

cross十armlock

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
Mogli bi ponoviti foru s 220-ice i zakazati sukob pobjednika u veleborbi ako budu oni koji se očekuju.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Oni to i žele. Ako obojica pobijede pokušat će ih ponovno spojit, ali imaju i jedan i drugi težak zadatak ispred sebe.

crazykure1911

crazykure1911

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Bit će zanmljive ove dvije borbe,mislim damora doći i vrijeme kad će dj pasti ali mislim da to neće biti ova borba.Mislim da će cody vratiti pojas nazad kod sebe ida će puno bolje i pametnije borbu odradii nego prvi put,iako je i u prvoj borbi sreća spasila tj-a

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Bit će zanmljive ove dvije borbe,mislim damora doći i vrijeme kad će dj pasti ali mislim da to neće biti ova borba.Mislim da će cody vratiti pojas nazad kod sebe ida će  puno bolje i pametnije borbu odradii nego prvi put,iako je i u prvoj borbi sreća spasila tj-a
Cejudo je jedini lik u ovoj kategoriji koji trenutno može ugroziti DJ-a. Ima hrvanje olimpijskog levela i popravio je stand na maksimum i neće DJ imat lagan posao. Mene iskreno zanima kako će se ovo odviti.
Main event je isto zabavan, može tu svak svakoga pobijedit. Ostatak carda će vjerujem biti odličan. Ima tu još dobrih borbi.

Axl

Axl

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
expert member
Baš imam lsjećaj da bi se ovo izbjegavanje Dillashawa, DJ-u moglo obiti o glavu. Nebi me čudilo da Cejudo iznenadi i uzme titulu.

Cody nije zaslužio revanš, ali rivalstvo je dobro i zadnja borba je bila odlična tako da nemam ništa protiv ovog. TJ/DJ/Cruz/Cody su mi MMA verzija fab 4-a tako da nikad neću imati ništa protiv nekog match-upa između te četvorke.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Vi ste smiješni sa tim "izbjegavanje" Čovjek je odavno meč prihvatio samo je htio više love što je logično s obzirom da se trebao boriti sa prvakom više kategorije. Nasjeli ste na Whiteove priče. DJ mu je stao na žulj i pokvarioim planove pa su ga popljuvali i izrežirali da ispadne kao da se plaši. Čovjek se borio protiv Cruza u kategoriji iznad (dok još nije imao full time trening) i sad se on boji jednog balavca koji by the way nije zaslužio napad na drugi pojas (pogotovo ne u kat niže jer je to smiješno)...ako je itko zaslužio 2nd belt chance to je DJ. On tom borbom više gubi nego dobiva, rizik je prevelik ALI on je taj rizik htio prihvatiti samo da su mu dali dobru lovu što oni nisu htjeli...
[hr]
Ako kojim slučajem izgubi od Codya eto mu prilike da se spusti u fly odradi bar jednu borbu i napadne DJ-a.

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Nije tu DJ toliko kriv, Dana uvijek spina na svoju stranu, prije 2 dana je popljuvao Ortegu radi borbe koju nije morao uzet, ni ja je nebi na njegovom mjestu, i Ngannoua kojeg je dizao u nebo još prije pola godine.. zna DJ da će ta borba uvijek bit dostupna i samo e neće prodat prije reda, prije prave pare, jedina stvar koju ima su ove obrane, kad to izgubi nema nikakvu vrijednost, što da se bori s TJom, dobi 300000 i izgubi, ode sve u onu stvar, i onda bi mu se svi smijali da nije normalan, Cejudo će bit zajeban al nać će DJ način kao i uvijek, TJ i Cody su mi puno zanimljiviji, stvar je ista kao i u prvoj borbi, 50-50, TJ je puno kompletniji, raznovrsniji, jednostavno bolji borac po meni, možda čak i trenutno najbolji na svijetu, nema što taj lik nemože u tom kavezu, ali Cody ima taj X faktor, bolji boks i top u rukama, pogotovo za čovjeka od 65 kila udara ko kamion, možda bi mi čak i bilo draže da on dobije pa da ide na Moraesa nego TJ na DJa..

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Nije tu DJ toliko kriv, Dana uvijek spina na svoju stranu, prije 2 dana je popljuvao Ortegu radi borbe koju nije morao uzet, ni ja je nebi na njegovom mjestu, i Ngannoua kojeg je dizao u nebo još prije pola godine.. zna DJ da će ta borba uvijek bit dostupna i samo e neće prodat prije reda, prije prave pare, jedina stvar koju ima su ove obrane, kad to izgubi nema nikakvu vrijednost, što da se bori s TJom, dobi 300000 i izgubi, ode sve u onu stvar, i onda bi mu se svi smijali da nije normalan,
Drago mi je da netko kuži širu sliku. DJ je jedanaestom obranom (i to spektakularnim načinom) dobio malo veći respekt među fanovima, a Dani to ne odgovara...ne odgovara da mu jedan "miš" bude iznad jednog Andersona ili nekog trećeg popularnijeg prvaka. Morao ga je nekako pokopati. Prave primjere si dao...ono sa Ngannuom je baš nisko, a do jučer mu je lizao jajca...
Ja znam da će uvijek biti onih koji će pokušavati osporiti DJ-a zbog kategorije u kojoj se bori, ali ne mogu shvatiti da ljudi i dalje ne vide o kakvom se borcu radi, borčini...pa uz Jonesa (koji je malo ukaljao svoje ime PED-om) najtalentiraniji i najraznovrsniji živući borac...ali ne, po hejterima on je dominantan jer su ostali kante, a ne zato jer je zaista 3 stepenice iznad svih...Pa zadnja osoba koja se ovako igrala sa protivnicima i pronalazila odgovore na sve njihove prijetnje jest Fedor (uz već spomenutog Jonesa), a svi znamo kakvih se sve protivnika nalazilo na Fedorovu rekordu: od kvalitetnih do kanta i pol, ali to nitko n uzima u obzir jer je eto Fedor idol svima...

Axl

Axl

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
expert member
Tražiti milijun za borbu kad ne možeš prodati više od 100 000 PPV-a je smiješno kad se uzme u obzir za koliko su se Stipe i DC borili. Niko nije ni rekao da se DJ boji Dillashawa, ali se outpriceao iz borbe. Napokon se našao čovjek koji može zaprijetiti DJ-u u flyweightu i šansa da ušutka sve likove koji seru da se bori s kantama i... On ne prihvati borbi. U trenutku kad se ta borba trebala zakazati nije bilo očitog no.1 contendera ni u jednoj od te dvije divizije. I sad gledamo dva rematcha i to na istom cardu, predivno.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Tražiti milijun za borbu kad ne možeš prodati više od 100 000 PPV-a je smiješno kad se uzme u obzir za koliko su se Stipe i DC borili. Niko nije ni rekao da se DJ boji Dillashawa, ali se outpriceao iz borbe. Napokon se našao čovjek koji može zaprijetiti DJ-u u flyweightu i šansa da ušutka sve likove koji seru da se bori s kantama i... On ne prihvati borbi. U trenutku kad se ta borba trebala zakazati nije bilo očitog no.1 contendera ni u jednoj od te dvije divizije. I sad gledamo dva rematcha i to na istom cardu, predivno.
Nisi ti baš upućen u priču...Borg je bio njegov protivnik (već potpisali ugovor), a onda su nakon tih prozivanja od strane TJ-a odlučili da promijene ploču tj. otkažu Borga i ubace mu TJ-a. DJ je to prihvatio uz uvjet da dobije ili PPV postotke ili da mu daju pozamašnu svotu. Nakon što mu to nisu odobrili onda je rekao da mu u ugovor napišu ako TJ ne prođe vagu da se borba neće održati i da dobije odštetu zbog ne održane borbe. Naravno ni to nisu prihvatili. E onda je DJ odustao od svega i tražio natrag borbu sa Borgom dok je White naravno počeo pljuvati po svom najuspješnijem prvaku (a borbu prije ga je proglašavao najboljim...tipično Whiteovski). TJ-a neću ni komentirati, ide tražiti status legende preko manjeg borca i niže kategorije...čime je taj mali pederčić zaslužio imati 2 pojasa? Nek malo počisti svoju kategoriju, ima iviše nego dovoljno izazivača, a ako nešto i uspije e onda nek dočeka DJ-a u bantamu i stavi na kocku svoj pojas, a ne da DJ mora na kocku staviti sve, a ne dobiva ništa...Zamisli te ironije da se borba održala i DJ pobijedi...znači imali bi prvaka u bantamu koji nije bio u stanju pobijediti manjeg čovjeka, a i dalje drži pojas. :DSmijeh

crazykure1911

crazykure1911

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Nije tu DJ toliko kriv, Dana uvijek spina na svoju stranu, prije 2 dana je popljuvao Ortegu radi borbe koju nije morao uzet, ni ja je nebi na njegovom mjestu, i Ngannoua kojeg je dizao u nebo još prije pola godine.. zna DJ da će ta borba uvijek bit dostupna i samo e neće prodat prije reda, prije prave pare, jedina stvar koju ima su ove obrane, kad to izgubi nema nikakvu vrijednost, što da se bori s TJom, dobi 300000 i izgubi, ode sve u onu stvar, i onda bi mu se svi smijali da nije normalan,
Drago mi je da netko kuži širu sliku. DJ je jedanaestom obranom (i to spektakularnim načinom) dobio malo veći respekt među fanovima, a Dani to ne odgovara...ne odgovara da mu jedan "miš" bude iznad jednog Andersona ili nekog trećeg popularnijeg prvaka. Morao ga je nekako pokopati. Prave primjere si dao...ono sa Ngannuom je baš nisko, a do jučer mu je lizao jajca...
Ja znam da će uvijek biti onih koji će pokušavati osporiti DJ-a zbog kategorije u kojoj se bori, ali ne mogu shvatiti da ljudi i dalje ne vide o kakvom se borcu radi, borčini...pa uz Jonesa (koji je malo ukaljao svoje ime PED-om) najtalentiraniji i najraznovrsniji živući borac...ali ne, po hejterima on je dominantan jer su ostali kante, a ne zato jer je zaista 3 stepenice iznad svih...Pa zadnja osoba koja se ovako igrala sa protivnicima i pronalazila odgovore na sve njihove prijetnje jest Fedor (uz već spomenutog Jonesa), a svi znamo kakvih se sve protivnika nalazilo na Fedorovu rekordu: od kvalitetnih do kanta i pol, ali to nitko n uzima u obzir jer je eto Fedor idol svima...
Ma ako je netko goat  onda je to Mj on je stvarno prava slika  kompletnog borca ali ga osporavaju zbog veličine svi ti koji ga osporavaju od ovi debila neka uđu s njim u kavez .Njega svi borci poštuju.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Pa u tome i jest stvar...veličina. 90% naših casual fanova vjeruje da ga može pobijediti šamarom :D Ne samo njega nego komplet fly kategoriju haha.

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Premal je za goat-a i točka
Da je među najboljima da
Ali nikada u povijesti najbolji i goat neće bit tip od metar i žilet

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Da je među najboljima da
GOAT status se treba mjeriti po rezultatima jednog dana, a ne po veličini. Logika ti je u k***u...
Znači da jednog dana obrani pojas još par puta i recimo osvoji bantam naslov vi bi opet rekli da nije najbolji jer je eto premal?  :e045:

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Yeah...
Al itako nis od tog

G

ghostmma

White Belt
White Belt
Friends of Forum
Kao prvo, Pound4pound sistem je *****.

Hajmo realno sad, uporedite muhu sa lakom kategorijom ili recimo velterom? Nema tu nikakvih boraca, to su sve likovi koji da imaju taj isti skillset i još nekih 10-20kg više bili bi u nekim nižim promocijama i borili bi se za kikiriki (nije da se i ovako ne bore).

11 odbrana titule nije mala stvar pa makar to bilo i protiv 11 kanta (ne govorim da su ti borci kante naravno). Demetrious jeste veliki šampion, ali GOAT nikada. Mjesto GOATA pripada GSP-u, ne Fedoru, ne ''juicerima'' Silvi i Jonesu, ne Aldu. Jedino da DJ ode kategoriju iznad i porazi bar dvojicu od velike trojke bantama, u tom slučaju GOAT bez premca. Ovako bogami ništa..

crazykure1911

crazykure1911

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Da je među najboljima da
uđi u kavez s njim

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Nek dođe u Hrvatsku i možemo se dogovorit

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Kao prvo, Pound4pound sistem je *****.

Hajmo realno sad, uporedite muhu sa lakom kategorijom ili recimo velterom? Nema tu nikakvih boraca, to su sve likovi koji da imaju taj isti skillset i još nekih 10-20kg više bili bi u nekim nižim promocijama i borili bi se za kikiriki (nije da se i ovako ne bore).

11 odbrana titule nije mala stvar pa makar to bilo i protiv 11 kanta (ne govorim da su ti borci kante naravno). Demetrious jeste veliki šampion, ali GOAT nikada. Mjesto GOATA pripada GSP-u, ne Fedoru, ne ''juicerima'' Silvi i Jonesu, ne Aldu. Jedino da DJ ode kategoriju iznad i porazi bar dvojicu od velike trojke bantama, u tom slučaju GOAT bez premca. Ovako bogami ništa..
Pa nitko nije ni rekao da je on GOAT već da je jedan od najvećih...Uostalom GOAT će uvijek biti subjektivno mišljenje, a i ne možemo o tome pričati dok dotični ne završe karijeru. 
I za mene je GSP na prvom mjestu (jer Jonesa i Silvu ne kontam zbog steroida), a na drugom mi je DJ...
[hr]
Nek dođe u Hrvatsku i možemo se dogovorit
Koliko znam nisi ni ti baš previsok...metar i dva žileta...pojeo bi te Mouse :D

Status
Not open for further replies.

bod