What's new
Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

UFC 228: Woodley vs. Till

Status
Not open for further replies.
lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Datum: 8.9.18.​
Mjesto: Dallas, Texas (SAD)​

MAIN CARD (PPV)
Tyron Woodley (c) vs. Darren Till (WW)​
Jessica Andrade vs. Karolina Kowalkievicz (SW)​
Zabit Magomedsharipov vs. Brandon Davis (FW)​
Jimmi Rivera vs. John Dodson (BW)​
Abdul Razak Alhassan vs. Niko Price (WW)​

PRELIMINARY CARD (FX)
Carla Esparza vs. Tatiana Suarez (SW)​
Aljamain Sterling vs. Cody Stamann (BW)​
Geoff Neal vs. Frank Camacho (WW)​
Charles Byrd vs. Darren Stewart (MW)​

PRELIMINARY CARD (UFC Fight Pass)
Diego Sanchez vs. Craig White (WW)​
Jim Miller vs. Alex White (LW)​
Irene Aldana vs. Lucie Pudilova (WBW)​
Jarred Brooks vs. Roberto Sanchez (FLW)​

Ostalo je još dosta do eventa, ali eto, prve najave već pristižu:

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Kakav brutalan event u najavi, samo se nadam da nece biti otkazivanja, trenutno ne znam koju borbu vise iscekujem:

Sanchez vs White
Rivera vs Dodson
Alhassan vs Niko Price
Sterling vs Stamann
Rodriguez vs Mahomedsharipov
Suarez vs Esparza
KK vs Andrade
Montano vs Shevchenko
Wood vs Till

ReemCP

ReemCP

White Belt
White Belt
Friends of Forum
Jako mi je žao što Colby ne ide na Woodleya, pogotovo nakon one impresivne predstave Colbya nad RDA. Šteta zaista, jer upravo treba takav jedan borac poput Colbya da nabije tempo i pritisak na Woodleya. Ono sa Maiom, pa i sa Wonderboyom iskreno i nisu bili neki mečevi o kojima možemo pričati nešto pozitivno i sjetiti se nečega dobroga iz njih. Colby jest da priča gluposti, ali me osvojio nakon te sjajne borbe sa RDA, uživancija od borbe, iako sam smatrao da to RDA dobija.

L

Lubenjara321

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Shevchenko-Montano kontam da ce bit naj one-sided borba za titulu ikad, nesto kao Joanna-Esparza

ReemCP

ReemCP

White Belt
White Belt
Friends of Forum
Vjerojatno će biti sličan meč kako je prošli put Valentina odradila Priscilu, tako nešto.

ReemCP

ReemCP

White Belt
White Belt
Friends of Forum
[img=800x600]https://s8.postimg.cc/dhztiqzw5/image.jpg[/img]

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Jako mi je žao što Colby ne ide na Woodleya, pogotovo nakon one impresivne predstave Colbya nad RDA. Šteta zaista, jer upravo treba takav jedan borac poput Colbya da nabije tempo i pritisak na Woodleya. Ono sa Maiom, pa i sa Wonderboyom iskreno i nisu bili neki mečevi o kojima možemo pričati nešto pozitivno i sjetiti se nečega dobroga iz njih. Colby jest da priča gluposti, ali me osvojio nakon te sjajne borbe sa RDA, uživancija od borbe, iako sam smatrao da to RDA dobija.
Strava
Baš jeben match up sa Woodleyjem i figa na kraju
Bit će i ovo sa Tillom dobro ali borba sa Colbyjem me puno više zanima

Axl

Axl

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
expert member
3 WMMA borbe na main cardu. :mad: Nije kao da nemaju šta drugo stavit...
Montano-Shevchenko i Andrade-KK svakako zaslužuju to mjesto, ali koji će im kurac još i Esparza-Suarez. Imaju 2 borbe između rangiranih bantamweighta na undercardu, Dodson i Rivera otvaraju jebene FX prelimse. Sramota. Čak su mogli staviti Price-Alhassan na main card, čisti FOTN potencijal.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
3 WMMA borbe na main cardu. :mad: Nije kao da nemaju šta drugo stavit...
Montano-Shevchenko i Andrade-KK svakako zaslužuju to mjesto, ali koji će im kurac još i Esparza-Suarez. Imaju 2 borbe između rangiranih bantamweighta na undercardu, Dodson i Rivera otvaraju jebene FX prelimse. Sramota. Čak su mogli staviti Price-Alhassan na main card, čisti FOTN potencijal.
Gle, mora nešto biti i na undercardu inače bi gledanost bila nikakva. Sve ove ženske borbe su između rangiranih borkinja (i za pojas).

Axl

Axl

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
expert member
Pa napisao sam da je opravdano imati Valentina-Montano i Andrade-KK na main cardu, ali tri WMMA borbe ZAREDOM je jednostavno retardirano bookiranje. Dodson-Rivera bez ikakve promocije u donjem dijelu undercarda i ne izgleda kao nešto što će donjeti gledanost. Mogli su tu borbu zamijeniti s Esprazom i Suarez i gledanost bi bila doslovno ista. Čak bi bilo dobro da su njih dvije stavili i kao zadnju na prelimsima jer ženske borbe donose solidne brojke na TV-u.

Ma mislim, nije to sad toliko bitna stvar, ali ne razumijem njihovo razmišljanje. Mogli su to bolje rasporedit.

ReemCP

ReemCP

White Belt
White Belt
Friends of Forum
Strava
Baš jeben match up sa Woodleyjem i figa na kraju
Bit će i ovo sa Tillom dobro ali borba sa Colbyjem me puno više zanima
Nadam se da ćemo to i dočekati sa Colbyem i Woodleyem, ali Woodley bi onda morao dobiti Tilla  :D Woodley mi je najmanje zanimljiv trenutni prvak u UFC-u, a možda bi upravo volio da dobije pa da gledamo to sa Colbyem. Nekako sam mišljenja da je prije Tilla možda Usman mogao dobiti svoju priliku, ali vidim da će on ovdje biti kao "osigurač" u slučaju nekakve nenadane promjene/ozljede u main eventu.

Zanima me naravno ovo i sa Tillom, samo da prođe vagu. Zaista je lik ogroman. Ali ako misli pobijediti Woodleya, morao bi biti agresivan, sjeći oktagon i pritiskati Woodleya. Vidio sam neke gifove koje su neki forumaši na stranim forumima sugerirali možda neke slabosti Woodleya i što bi Till mogao raditi u tom meču, gdje je zapravo njegova šansa:

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Mislim da je Woodovoj vladavini kraj, Till i Wood ga dobivaju po meni, netreba ga podcijenjivat, čak i GSP neće imat veze s njim, ako Till otpadne onda može još malo produžit vladavinu protiv Usmana, al sa ovom dvojicom teško..

L

Lubenjara321

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Mislim da je Woodovoj vladavini kraj, Till i Wood ga dobivaju po meni, netreba ga podcijenjivat, čak i GSP neće imat veze s njim, ako Till otpadne onda može još malo produžit vladavinu protiv Usmana, al sa ovom dvojicom teško..
Mislis till i colby? :p

ReemCP

ReemCP

White Belt
White Belt
Friends of Forum
Ne znam, ja bih prije rekao da Colby i Usman imaju više šanse protiv Woodleya od Tilla. Till ako bude išao taktički na 5R mislim da neće pobijediti. Svakako je zanimljiva borba i vidjet ćemo jel Till dorastao izazovu. Nije imao bogzna koji "road to the title", znamo da je teško dobiti title shot, vidjet ćemo hoće li on svoj iskoristiti.

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Till to može odraditi malo bolje od Wonderboya i uzet na bodove, visina i reach su im tu negdje s tim da je u borbi Till sigurno barem 5 kila teži od Wonderboya, ima to jebeno razumijevanje distance i tu će Wood teško doći do nekih šansi, plus to što koristi i bazira se samo na boksu, dok Wonderboy baca 1000 kickova koji mu nekad više odmažu, ne vjerujem u MMA matematiku ali Till je za Wooda teža, čvršća verzija Wonderboya..
#USMANOVERRATED

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Ništa od Usmana
Jedino Till da i Colby

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Nemože Wood koristit rušenja kroz cijelu borbu, preriskantno je to za njega i brzo bi mu cardio nastradao, on je taj svoj "pasivni" način borenja doveo skoro do savršenstva, ali Till mu to neće dopustit, radit će pritisak cijelo vrijeme, bacat dosta više od Wonderboya i tu će se Wood trebat više potrudit da uzme rundu..

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Da i s obzirom na veličinu i kilažu Tilla lako je moguće da može primit te bombe i imati zbog toga više samopouzdanja u sebe,Wonderboy je mogao koji je nešto manji
Naravno ne mora to ništa značit ali i može.

Status
Not open for further replies.

Dear User!

We found that you are blocking the display of ads on our site.

Please add it to the exception list or disable AdBlock.

Our materials are provided for FREE and the only revenue is advertising.

Thank you for understanding!