What's new
Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

UFC 229: Khabib vs. McGregor

Status
Not open for further replies.
lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Datum: 6.10.18.​
Mjesto: Paradise, Nevada (SAD)​

MAIN CARD (PPV)
Khabib Nurmagomedov (c) vs. Conor McGregor (LW)​
Tony Ferguson vs. Anthony Pettis (LW)​
OSP vs. Dominick Reyes (LHW)​
Derrick Lewis vs. Alexander Volkanovski (HW)​
Michelle Waterson vs. Felice Herrig (SW)​

PRELIMINARY CARD (Fox Sports 1)
Sean O'Malley vs. Jose Alberto Quinonez (BW)​
Sergio Pettis vs. Jussier Formiga (FLW)​
Aspen Ladd vs. Tonya Evinger (WBW)​

PRELIMINARY CARD (UFC Fight Pass)
Lina Lansberg vs. Yana Kunitskaya (WBW)​
Scott Holtzman vs. Alan Patrick (LW)​
Gray Maynard vs. Nik Lentz (LW)​
Ryan LaFlare vs. Tony Martin (WW)​

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Paradise je zbilja pravo ime za ovu borbu :D

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Inače ne otvaram PPV teme prije nego se završi idući PPV event (ili ako su u istom mjesecu), ali već sad se ovo promovira na veliko pa eto otvorih.

P

PaulinaSolevic

White Belt
White Belt
Friends of Forum
Da li može netko da mi objasni, zašto je Mc Greggor uvjerljivo, ali uvjerljivo najplaćeniji MMA borac svijeta...

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Da li može netko da mi objasni, zašto je Mc Greggor uvjerljivo, ali uvjerljivo najplaćeniji MMA borac svijeta...
Prema nekim informacijama Conor moze prodati oko 1.6m PPV-a, a za ovaj mec UFC ocekuje 2m, jednostavno je lik ceo paket sto se kaze, lik ima apsolutno sve : odlican personaliti, prezanimljiv i smesan je na konferencijama, uradi ono sto najavi na tim istim konferencijama, ljudi isto tako vole pobednike, ima isto tako zanimljive meceve i za one najvece kezualce, nokautira runde levo i desno, ima tu neku ludacku crtu 'bad boy-a', nije necija kopija vec je lik orginalan, nije on krenuo da kopira druge kao sto sad njega mnogi kopiraju i ono najbitnije ljudi to puse.

PS. Cisto da se razumemo ovo je samo realnost, ja nisam fan Conora.

P

PaulinaSolevic

White Belt
White Belt
Friends of Forum
Da tako sam i zamisljala... Ja ga licno ne mogu nacrtanog da vidim , upravo zbog te (po mom misljenju) prenaglasene teatralnosti, ali, novac prije svega... Hvala na odgovoru...

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Jer je najbolji?Liga za sebe kako god
Uz sve rezultate i briljantne nastupe koje je imao,on je i dalje jedan od boraca koje se najviše podcjenjuje ali uglavnom radi hejta,smiješno kad se sve to pogleda.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Uz sve rezultate i briljantne nastupe koje je imao,on je i dalje jedan od boraca koje se najviše podcjenjuje ali uglavnom radi hejta,smiješno kad se sve to pogleda.
PPV ne prodavaju najbolji već najluđi i najdebilniji...na stranu njegov kvalitet, ali svi znamo da su najplaćeniji oni koji mogu prodat...takav je slučaj i sa McGregorom.

L

Lubenjara321

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Hahah ma Mcgregor moze sta hoce, pa lik ima 25m pratitelja na instagramu dok recimo jones i gsp nemaju niti 3m.. on i da dobije khabiba i da ne brani pojas opet bi mu bio oduzet i nakon nekog vremena bi se mogao vratit i opet dobit titleshot jer je PPV masina :D

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Najbolji? Hmm, bas me zanima sta bi na to rekli Khabib i Tony?

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Najbolji da,Khabib će svoje već idući osjetit na svojoj koži a Tony bi tek izgubio

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Stavljam opet ovaj video ovdje jer se tiče borbe + nastavak

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Jedva cekam sudar te velike trojke, ali za mene je jos uvek Tonci najopasniji protivnik za obojicu, sto je borba bilza sve vise vidim scenario borbe Conora i Alvareza.

crazykure1911

crazykure1911

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Najbolji da,Khabib će svoje već idući osjetit na svojoj koži a Tony bi tek izgubio
da je najbolji branio bi pojas u perolakoj, i u lakoj on to nije radio.da je najbolji ne bi ga diaz prebio .Odličan borC I OPASAN ALI NAJBOLJI NE  NIKAKO.

L

Lubenjara321

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Joj vise i Diaz.. da izgubio je od Diaza, ali razumi da mu je on totalni nightmare match up (brada od celika, kardio za 10 rundi) + su se borili na 77kg a nate je imao sigurno vise od 80kg u toj borbi.. Meni je Konor-Kabib 50-50 zapravo, mozda cak mala prednost Mcgregoru, cisto zato jer ga nismo vidili dugo u akciji i  vjerujem da je  dosta bolji borac nego sto je bio, vjerujem da se odavno potajno pripremao za ovu borbu.. Najvise me zanima kada krene prva runda, kakav ce Stance Konor preuzet, mozda bude nisko stojao kao Al Iaquinta :D ... i ja ovdje navijam za Konora jer mislim da se Kabib malo probahatio, tam po medijima prica kako ga zeli unakazit, malo poducit nekim stvarima.. ma daj, dao bog da ga Konor ususka

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Sigurno se pripremao,nije on glup.Puno vremena da odradi svoje i to će se pokazat

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Kako god borba završila dobit će se totalno nestvarna slika na kraju svega, ili će ga Khabib totalno pomest kao i veliku većinu protivnika do sad, ili će ga Conor totalno deklasirat u stand upu isto kao veliku većinu do sad, šteta da nema neke sive zone pa da vidimo vrhunsku borbu, al jbg, valjda je zato ta borba toliko intrigantna, btw što se Tonya tiče, mislim da gubi od obojice, on ide gdje ga borba odnese, obojica bi ga izdominirali u svojoj domeni, nadam se samo da ćemo bar nešto od toga vidjet..

crazykure1911

crazykure1911

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Joj vise i Diaz.. da izgubio je od Diaza, ali razumi da mu je on totalni nightmare match up (brada od celika, kardio za 10 rundi) + su se borili na 77kg a nate je imao sigurno vise od 80kg u toj borbi.. Meni je Konor-Kabib 50-50 zapravo, mozda cak mala prednost Mcgregoru, cisto zato jer ga nismo vidili dugo u akciji i  vjerujem da je  dosta bolji borac nego sto je bio, vjerujem da se odavno potajno pripremao za ovu borbu.. Najvise me zanima kada krene prva runda, kakav ce Stance Konor preuzet, mozda bude nisko stojao kao Al Iaquinta :D ... i ja ovdje navijam za Konora jer mislim da se Kabib malo probahatio, tam po medijima prica kako ga zeli unakazit, malo poducit nekim stvarima.. ma daj, dao bog da ga Konor ususka
Poanta je ne možeš biti najbolji ako biraš borbe i izbjegavas braniti pojas, ako treba mogu ti i nacrtati.

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
A kog to Conor bira?Bori se stalno sa najboljima i borcima u samom vrhu,pa samo sad ce imat drugu borbu za redom protiv neporazenog borca to malo njih moze rec

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
A kog to Conor bira?Bori se stalno sa najboljima i borcima u samom vrhu,pa samo sad ce imat drugu borbu za redom protiv neporazenog borca to malo njih moze rec
Nemoj mi molim te stavljat Floyda i onaj smijeh od meča u rečenicu sa nekom hrabrošću...vjeruj mi za one pare (pa i manje pare) svi bi se mma borci borili i na jednu večer izblamirali protiv Floyda. Ja bi se borio sa njim...
[hr]
Kako god borba završila dobit će se totalno nestvarna slika na kraju svega, ili će ga Khabib totalno pomest kao i veliku većinu protivnika do sad, ili će ga Conor totalno deklasirat u stand upu isto kao veliku većinu do sad, šteta da nema neke sive zone pa da vidimo vrhunsku borbu, al jbg, valjda je zato ta borba toliko intrigantna, btw što se Tonya tiče, mislim da gubi od obojice, on ide gdje ga borba odnese, obojica bi ga izdominirali u svojoj domeni, nadam se samo da ćemo bar nešto od toga vidjet..
Nažalost to je istina. Netko će pobijediti jednostavno i onda će se stvoriti slična slika kao što se stvorila nakon Alda i Conora.

Status
Not open for further replies.

Dear User!

We found that you are blocking the display of ads on our site.

Please add it to the exception list or disable AdBlock.

Our materials are provided for FREE and the only revenue is advertising.

Thank you for understanding!