Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

UFC on ESPN 7: Overeem vs. Rozenstruik

Pickem
The event is here!

UFC 234: Whittaker vs. Gastelum (Adesanya vs. Silva)

Status
Not open for further replies.
lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Datum: 10.2.19.​
Mjesto: Melbourne, Australija​

MAIN CARD (PPV)
Robert Whittaker (c) vs. Kelvin Gastelum (MW)​
Israel Adesanya vs. Anderson Silva (MW)​
Rani Yahya vs. Ricky Simon (BW)​
Montana De La Rosa vs. Nadia Kassem (WFLW)​
Jim Crute vs. Sam Alvey (LHW)​

PRELIMINARY CARD (ESPN)
Devonte Smith vs. Dong Hyun Ma​
Shane Young vs. Austin Arnett (FW)​
Kai Kara-Franca vs. Raulian Paiva (FLW)​
Teruto Ishihara vs. Kyung Ho Kang (BW)​

PRELIMINARY CARD (UFC Fight Pass)
Lando Vannata vs. Marcos Rosa (LW)​
Callan Potter vs. Jalin Turner (LW)​
Wuliji Buren vs. Jonathan Martinez (BW)​

(R. Whittaker otkazao nastup na dan borbe zbog hernije)

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
RE: UFC 234: Whittaker vs. Gastelum

Možda nije velika zvijezda u ostatku svijeta, ali Robi je zaista prepopularan u svojoj domovini. Australija ima zvijezdu. Karte za event prodane u 8 minuta.

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member

Kad bi Australija imala stanovnika kako se spada za svoju velicinu onda bi to bilo nesto, ovako slabo
To je ono,kralj u svome selu

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary

Kad bi Australija imala stanovnika kako se spada za svoju velicinu onda bi to bilo nesto, ovako slabo
To je ono,kralj u svome selu
Za UFC definitivno nije slabo kad u 8 minuta rasprodaju 20k ulaznica. Možeš na prste ruku izbrojat evente koji su planuli u par minuta i uvijek je bila riječ o nekim mega borbama tako da je ovo definitivno uspjeh.

L

Lubenjara321

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member

Mene vise zanima fajt Adesanya i Silva, sto se tice glavne borbe volio bi da Whittaker ostane prvak

Axl

Axl

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
expert member

Trebali su stadion neki iznajmit.
Ako se zvijezde poslože i Bobby Knuckles i Stylebender izađu kao pobjednici, moraju tu borbu stavit u neki stadion od 50 000, kakav bi to šou bio.

In other news, Kai Kara France i Jim Crute, borci koji su imali svoj breakout nastup na zadnjem eventu u Australiji će se boriti i ovdje. Žao mi je jedino što nisu dobili malo zvučnija imena za protivnike.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary

Ako se zvijezde poslože i Bobby Knuckles i Stylebender izađu kao pobjednici, moraju tu borbu stavit u neki stadion od 50 000, kakav bi to šou bio.

In other news, Kai Kara France i Jim Crute, borci koji su imali svoj breakout nastup na zadnjem eventu u Australiji će se boriti i ovdje. Žao mi je jedino što nisu dobili malo zvučnija imena za protivnike.
Etihad stadion u Melbourneu drži i dan danas rekord kao najposjećeniji event sa preko 56 000 ljudi (kad su se Rousey i Holm borile). Ukoliko Robi ostane prvak to mora biti iduća postaja jer sam siguran da bi prodali sve...pobjednik Adesanya/Silva je idući izazivač ako ćemo vjerovati Whiteu.

L

Lubenjara321

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member

Etihad stadion u Melbourneu drži i dan danas rekord kao najposjećeniji event sa preko 56 000 ljudi (kad su se Rousey i Holm borile). Ukoliko Robi ostane prvak to mora biti iduća postaja jer sam siguran da bi prodali sve...pobjednik Adesanya/Silva je idući izazivač ako ćemo vjerovati Whiteu.
a realno Adesanya ce pobjediti tako da ukoliko Whittaker takodjer pobjedi to ce vrlo vjerojatno biti next fight, i slazem se da da bi popunili i taj stadion

Mapas

Mapas

Owner
Staff member
Owner
Administrator

Ja ne znam zašto svi otpisujete Silvu , Pauk ako se nebude igrao ovo može dobiti veoma lako. Meni taj hype oko Adesanya je pretjeran nit je se ikad dosad borio sa nekim kao Silva niti su mu protivnici bili nešto.

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member

Koja glupost da pobjednik te borbe dobije title shot

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary

Koja glupost da pobjednik te borbe dobije title shot
Silva dolazi nakon duže pauze i uopće nije rangiran. I da pobijedi ne bi smio prismrdit title shotu, ali Dana veli da će mu dati novu priliku ako pobijedi iako mislim da je to rekao samo kako bi Silva prihvatio borbu...
S druge strane Israel je sasvim logičan izbor u slučaju pobjede ne zato jer ima neka impresivna imena na scoru već jednostavno nitko drugi ne zaslužuje taj shot; Romero rank 1 dolazi nakon poraza; Luke također dolazi nakon poraza i bori se svako prijestupne; Souza je na 3-2 u posljednjih 5 borbi s tim da mu oba poraza dolaze od prvaka/izazivača...bez jedne ili dvije pobjede još nema što tražiti; Weidmana neću ni spominjati, ne znam kako je jošu top 5; Gastelum se sada bori i onda po rankingu ide Israel tako da je sve jasno.
Da se ipak desi šok i Silva pobijedi onda stvarno ne znam kome dati mjesto izazivača jer Silva definitivno ne zaslužuje rezultatski.

L

Lubenjara321

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member

Jasno je sta ufc zeli, Adesanya je 1 fajt od title shota, i sad kog ce mu dat da najvise izgradi ime pred borbu sa whittakerom? Pa starog Silvu naravno

crazykure1911

crazykure1911

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member

Jasno je sta ufc zeli, Adesanya je 1 fajt od title shota, i sad kog ce mu dat da najvise izgradi ime pred borbu sa whittakerom? Pa starog Silvu naravno
taj stari silva je i dalje najbolji borac ikada u toj kategoriji.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary

Upravo to.
A opet kad malo bolje sagledaš situaciju nije toliko ni glupo da daju Silvi shot ako pobijedi s obzirom na ime i legacy koji ima + pobjeda bi ga sigurno vratila u top 5 (iako je sad nerangiran) i jedini bi imao 2 pobjede za redom. Svi ostali su na jednoj pobjedi ili porazu (ok, Costa je na 4 za redom, ali treba mu jedno veće ime ako misli na titulu).

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member

Silva i title shot sramota broj 2 u ovih tjedan dana
Nema nikakvo pokriće za to,prošlo vrijeme.Da je kao gsp koji je imao i ima rezultate ok nekako al ovo je smijurija,ono s brunsonom je skoro na razini lewis vs francis bilo i tako los mec obojice da sam zaboravio ko je dobio uopce

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member

Silva i title shot sramota broj 2 u ovih tjedan dana
Nema nikakvo pokriće za to,prošlo vrijeme.
Daj budi realan. :weed:

Ako je Anderson u stanju dobiti Israela zasluzuje 10 title shootova za redom. Ne jedan!

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member

Ma po cemu
Ko je adesanya da se prek njega dobije title shot?
Tko god zeli title shot bi trebao dobit ili Romera(LOL) ili Jacarea.Ili nanizati nesto normalno u međuvremenu dok Jacare i Romero obave svoje i bore se za pojas pa onda ako prođu dobro ajd.Ovako je smijesno kaj rade
Jacare se i opravdano naljutio na to da pobjednik ove borbe dobije title shot jer ni po cemu zasluzuju to

L

Lubenjara321

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member

Po meni u toj kategoriji je zajebano stanje, Rockhold i Romero ako pobjede iduci fajt njima je glupo dat title shot realno, jedino da Jacare pobjedi jednog od njih dvojice pa da dobije konacno shot jer se vec jednom trebao borit za titulu realno

Axl

Axl

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
expert member

Ja ne znam zašto se iko u 2018. čudi što je Adesansya-Silva title eliminator, pa svi znamo da rankingsi odavno nisu bitni. Bitno im je ko može donjet najveće pare. Potencijalni Whittaker-Adesanya i Whittaker-Anderson bi bile ogromne borbe za Australsko tržište. Whittaker-Jacare 2 ili Gastelum-Jacare 2, e pa ne baš. Svi znamo da nije pravedno, ali šta je tu je. Bilo je i gorih stvari. Pričamo o kompaniji koja bi rado braći Diaz tala title shot u welterweightu. Ja bi volio da Jacareu daju revanš s Rockholdom, mislim da bi ga trenutno dobio. Nakon toga bi trebao dobiti title shot.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary

Ja ne znam zašto svi otpisujete Silvu , Pauk ako se nebude igrao ovo može dobiti veoma lako. Meni taj hype oko Adesanya je pretjeran nit je se ikad dosad borio sa nekim kao Silva niti su mu protivnici bili nešto.
Postoji mnogo razloga zasto Silvu svi otpisuju, i realno nece imati sanse u ovom mecu ako je Adesanya 'real deal', realno lik je prestar da bi se nosio s mladim lavovima kao sto je Adesanya, covek godinama gubi na tim fizickim kvalilitetima, dzabe sav skil sveta kada nemas telo koje moze da prati taj skil, pogotovo u ovom sportu gde santimetri i sekunde odlucuju pobednika, i samo nadodaj na sve to onaj prelom noge i sracunaj sasne Silvi na 20%, 30%.

Status
Not open for further replies.

bod