What's new
Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

UFC 235: Jones vs. Smith

Status
Not open for further replies.
lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Datum: 2.3.19.​
Mjesto: Paradise, Nevada (SAD)​

MAIN CARD (PPV)
Jon Jones (c) vs. Anthony Smith (LHW)​
Tyron Woodley (c) vs. Kamaru Usman (WW)​
Robbie Lawler vs. Ben Askren (WW)​
Tecia Torres vs. Weili Zhang (SW)​
Cody Garbrandt vs. Pedro Munhoz (BW)​

PRELIMINARY CARD (ESPN)
Jeremy Stephens vs. Zabit Magomedsharipov (FW)​
Misha Cirkunov vs. Johnny Walker (LHW)​
Cody Stamann vs. Alejando Perez (BW)​
Diego Sanchez vs. Mickey Gall (LW)​

PRELIMINARY CARD (UFC Fight Pass)
Edmen Shahbazyan vs. Charles Byrd (MW)​
Gina Mazany vs. Macy Chiasson (WBW)​
Polyana Viana vs. Hannah Cifers (SW)​

L

Lubenjara321

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
[hr]
Zanimljiva konferencija, samo treba izbjeci dijelove di Jon Jones prica, tko vise moze slusati tog bullshitera.. na suceljavanju sam se iznenadio koliki je Usman zapravo

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Bio je i Maia velik,doduše nema hrvanje na razini Usmana pa to čini razliku.
Ali riješit će to Woodley
Mrzim borbu Lawler vs Askren...

L

Lubenjara321

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Bio je i Maia velik,doduše nema hrvanje na razini Usmana pa to čini razliku.
Ali riješit će to Woodley
Mrzim borbu Lawler vs Askren...
Pa ak se dobro sjecam njega je Maia na prvom il drugom takedownu zapravo trebao i srusit da se ovaj nije uhvatio za ogradu, trebam opet pogledati fajt. Woodley-Usman mi je predobra borba jer ako Woodley ne moze pogoditi bombom kak ce ga onda uopce i dobit?

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Nije,obranio se normalno i čisto.Kasnije u borbi je bilo jednog hvatanja ili dva.
Može mu polugu neku izvuć,a i na bodove kao što inače zna jako dobro radit na duge staze.

M

miodrag234

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
Pa ak se dobro sjecam njega je Maia na prvom il drugom takedownu zapravo trebao i srusit da se ovaj nije uhvatio za ogradu, trebam opet pogledati fajt. Woodley-Usman mi je predobra borba jer ako Woodley ne moze pogoditi bombom kak ce ga onda uopce i dobit?
Kad je Maia tad bio nepoznanica, a Woodley previše oprezan isto kao i s Wonderboyem. Htio rizik smanjiti skoro na nulu. Previše respektira druge, a umanjuje sebe i preoprezan je kad ne treba biti. A to je vjerojatno zbog flashbackova od Marquardta. Mislim da se sad tek opustio poslije Tilla i povjerovao u svoju snagu.
[hr]
Jones je u jako čudnoj situaciji, u kakvoj ni jedan borac do sad nije bio. Lik je došao do takve razine da se nebi smio uopće stavljat u poziciiu da izgubi od borca kalibra Anthonyja Smitha, a poraz je uvijek moguć, zamislite nakon DC-a kojeg je dobio 2 puta, da sad izgubi od Smitha. Dok je GSP iskusio 2 poraza ranije u karijeri i onda streak, Jones nikad poražen i sa ovakim rezimeom se lagano mogao umiroviti. Ali ovo bi bila ultimativna karma, da izgubi od Smitha i još redovito pada na doping, DC bi postao goat, a Jones varalica koja je izgubila od Anthonya Smitha.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
A kako izbeci tu bombu??? Woodley toliko detaljno skenira svoje protivnike da samo ceka tu mili sekundu da krene na tu svoju bombetinu, a na sve to jos je nenormalno brz, fora je da Usman mora doci s nekom totalno novom taktikom i ne sme raditi ono sto obicno radi, videli smo svi kako je Woodley preseko Tilla, cim je krenuo na onaj svoj klasican potez bio je presecen i oboren, na sve to ima i odlican fight IQ, tako da ce Usman morati i sam sebe da iznenadi i odradi borbu zivota.

PS. Kao sto Usman nije znao da odgovori Woodley-u kako ce ga pobediti, tako i ja isto ne vidim kako ce to Usman pobediti.

L

Lubenjara321

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Kad je Maia tad bio nepoznanica, a Woodley previše oprezan isto kao i s Wonderboyem. Htio rizik smanjiti skoro na nulu. Previše respektira druge, a umanjuje sebe i preoprezan je kad ne treba biti. A to je vjerojatno zbog flashbackova od Marquardta. Mislim da se sad tek opustio poslije Tilla i povjerovao u svoju snagu.
[hr]
Jones je u jako čudnoj situaciji, u kakvoj ni jedan borac do sad nije bio. Lik je došao do takve razine da se nebi smio uopće stavljat u poziciiu da izgubi od borca kalibra Anthonyja Smitha, a poraz je uvijek moguć, zamislite nakon DC-a kojeg je dobio 2 puta, da sad izgubi od Smitha. Dok je GSP iskusio 2 poraza ranije u karijeri i onda streak,  Jones nikad poražen i sa ovakim rezimeom se lagano mogao umiroviti. Ali ovo bi bila ultimativna karma, da izgubi od Smitha i još redovito pada na doping, DC bi postao goat, a Jones varalica koja je izgubila od Anthonya Smitha.
Jbg Woodley se tako bori, vjerojatno ce se i u ovom fajtu povuc skroz do ograde i cekat da ovaj skrati distancu da ga moze pogodit. Usman ovo moze dobiti samo na neki grind ja bi reko, a mozda ga  jednostavno nadjaca i zavrsi tko zna, zato velim da mi se svidja ovaj match up.

Sto se Jonesa tice ja se dam okladit da je on sada konacno off the juice, i iako je bolji borac od Smitha vjerojatno ce ga odradit isto kao sto je Gustafssona rijesio jer moje misljenje on vise nema toliko visoko samopouzdanje (jer je off the juice)
[hr]
A kako izbeci tu bombu??? Woodley toliko detaljno skenira svoje protivnike da samo ceka tu mili sekundu da krene na tu svoju bombetinu, a na sve to jos je nenormalno brz, fora je da Usman mora doci s nekom totalno novom taktikom i ne sme raditi ono sto obicno radi, videli smo svi kako je Woodley preseko Tilla, cim je krenuo na onaj svoj klasican potez bio je presecen i oboren, na sve to ima i odlican fight IQ, tako da ce Usman morati i sam sebe da iznenadi i odradi borbu zivota.

PS. Kao sto Usman nije znao da odgovori Woodley-u kako ce ga pobediti, tako i ja isto ne vidim kako ce to Usman pobediti.
A slazem se s tobom tu, Usman treba smisliti nacin kako da ne bude pogodjen na isti nacin na koji su svi do sada bili pogodjeni, kak ce to izvest ne znam. Jednostavno nikome nije svejedno krenuti  u razmjenu udaraca sa Woodleyem

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
10:20 Askren kralj  :icon_mrgreen:

Kako jedva čekam da se bori sa Usmanom ili Colbyjem
To bi bilo onako "Dobri ste dečki ali niste majstori kao ja" kad bi krenulo hrvanje.

L

Lubenjara321

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Haha to je i meni dobro sto ga jebe s tim ''Marty''
Nak doso u japankama, naslonio se na zid i podjebava :D

K

Katarza

White Belt
Friends of Forum
Usman mi je jedan od dražih boraca, nisam očekivao da će ovako brzo dobiti title shot, vjerojatno pokušavaju progurati bilo koga da uzme pojas Woodleyu, ista stvar kao sa Tillom prošli put. Jones-Smith je interesantan match-up ali tu se pobijednik unaprijed zna.

L

Lubenjara321

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Saint Preux otpao sa ufc 235, Walker se nudi protiv Cirkunova

Axl

Axl

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
expert member
Još bolja borba. Cirkunov je dobar i dosta kompletan borac. Međutim, mislim da bi Walker ovo trebao dobiti jer mi se čini da Cirkunov nema baš najbolju bradu.

L

Lubenjara321

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Još bolja borba. Cirkunov je dobar i dosta kompletan borac. Međutim, mislim da bi Walker ovo trebao dobiti jer mi se čini da Cirkunov nema baš najbolju bradu.
Ako uspije pobjedit Cirkunova da posalje mozda neku poruku Jonesu,bilo bi fora. A vjerojatno ce i naic na Jonesa u fight weeku

M

miodrag234

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
Ako uspije pobjedit Cirkunova da posalje mozda neku poruku Jonesu,bilo bi fora. A vjerojatno ce i naic na Jonesa u fight weeku
E to, s Jonesom na cardu, da mu zapne za oko, nebi se čudio da ih sad stave na main card.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Da, da dosta bolja i zanimljivija borba. Nije Cirkunov kanta.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Trolaju Askrena na veliko haha:

Status
Not open for further replies.

Dear User!

We found that you are blocking the display of ads on our site.

Please add it to the exception list or disable AdBlock.

Our materials are provided for FREE and the only revenue is advertising.

Thank you for understanding!