What's new
Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

UFC 236: Holloway vs. Poirier 2

Status
Not open for further replies.
fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Izgleda da je Conor napravio neki mentalni poremecaj kod hejtera pa se sa njega sada prebacuju na Izzya. Izgleda moraju da ispoljavaju svoje zivotne frustracija kako su navikli jer sada je Conor okacio rukavice o klin pa nema smisla da ga hejtaju dalje.
[hr]
[img=691x500]https://pbs.twimg.com/media/Dajo_fzVMAAXG0V.jpg[/img]

Haters will say it's fake #TheFuture @stylebender

crazykure1911

crazykure1911

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Ma ja ne mrim Adesanya ok je lik dobar udarač ali ne volim kad puno sere a zna i sam  da je prsskočio 3 4 top borca i prvaka a dobio je titulu. Poklopi se ušima uživaj budi zahvalan i dokaži se protiv romera, Whitakera pa onda seri. Mcgregor je isto kenja dok nije naletio na diaza ps na khabiba sad  konj da nije onoliko visoko poletio možda bi i bio prvak da je bio u dvorani i radio na hrvanju a ne sviranju kurca. Mcgregor ima vrhunski stand up ali meni je se uvijek gadio hbog bahatosti i vrjeđanja kao i onaj debil sonnen.

L

Lubenjara321

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Jasno je da Dana ima novog ljubimca, Adesanya moze biti sretan sto ima takav tretman i ne mora se boriti protiv Romera ili Jacarea

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Gastelum je mlad, u naponu snage nedavno sredio matorog Souzu.
Sta vam je ... nedajte da vas hejt preuzme? :D

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Dobar je Izzy, ima malo povlašten tretman pa je i dobio prilike koje drugi možda nebi, ali nemože se reć da ih nije iskoristio, pobjede nad Brunsonom, Andyem i Gastelukom nisu za bacit..

L

Lubenjara321

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Gastelum je mlad, u naponu snage nedavno sredio matorog Souzu.
Sta vam je ... nedajte da vas hejt preuzme? :D
MMA math... pobijedio ga je al moglo je otic na obje strane. Jacare je veci i jaci od Gasteluma + submission threat.. nakon onog sto je pokazao protiv Weidmana meni je neupitno da bi  Jacare sredio Adesanyu

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Dana je i sam rekao na pressu kako ga ovaj Izzyev uspon podsjeća na Conora. Kad gledaš protivnike koji su mu stilski prihvatljivi i Whiteovo drkanje koje ima na obojicu onda to i jest točno.
Međutim Izzy nije loš (da ne bi ga sada hejtali). Do borbe sa Gastelumom nisam mario za njega toliko kao pojedinci, ali je pokazao napredak, srce, tehniku i definitivno ima za njega budućnosti.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Izgleda da je Conor napravio neki mentalni poremecaj kod hejtera pa se sa njega sada prebacuju na Izzya. Izgleda moraju da ispoljavaju svoje zivotne frustracija kako su navikli jer sada je Conor okacio rukavice o klin pa nema smisla da ga hejtaju dalje.
[hr]
Ili ljudi samo nisu glupi da pojedu svako sranje koje im UFC i Dana White baci pred njih??? mislim jasno mi je da ti kao i mnogi padas pod sve te hajpove UFC-a, i samo tako nek se nastavi meni sve to odgovara, najvise para sam skupio na kladzi na te Danine projekte, lepotancice i lepotice,  sve je to super ta politika, ali mu bas niko osim Konora nije doneo pare od svih tih kvazi boraca, mislim da niko nije uzeo pojas a kamoli da ga branio i donosio mu neku kintu.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Sa Francisom još riječi nije progovorio (niti mu je pružio ruku na onoj konferenciji) :D

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Adesanya preko glave Robija vec cilja Jonesa. Eto o kakvoj se velicini radi. Nadam se samo da nece otici prerano dok ne nabije misicnu masu jer ima idealan skilset da porazi Jonesa. Trebao bi odraditi par meceva prije nego se uputi na njega da ne prodje kao Max.

L

Lubenjara321

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Adesanya preko glave Robija vec cilja Jonesa. Eto o kakvoj se velicini radi. Nadam se samo da nece otici prerano dok ne nabije misicnu masu jer ima idealan skilset da porazi Jonesa. Trebao bi odraditi par meceva prije nego se uputi na njega da ne prodje kao Max.
Bilo bi super gledati Adesanyu i jos nekog borca zajedno protiv Jonesa

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Kada se Jones borio sa Kickboxing expertom kao sto je Adesanya odnosno njegove visine ?
Jedino takav tip borca moze plasirati Jonesu low kickove i imati sanse.

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Ma lud je Izzy ako misli ić na Jonesa, o čemu se tu opće govori, stari Anderon mu je uzeo rundu, Gastelum ga je skoro dobio, i sad bi on na Jonesa koji em ima jaču bradu od svih njih, ima veći reach, fizički je puno puno jači, i tehnički ne zaostaje jako puno ni u stand upu, što on tu misli prodavat trokute s leđa ko Gastelumu, o čem mi pričamo opće.. lol

crazykure1911

crazykure1911

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Kakav  jones  kakvi bakrači,de se  probudite   iz zimskog sna još nije  ni whitakera  pobijdio neki spominju skilset za jonsa  .Jon jones  koji je duži od  gasteluma koji je  puno bolji i raznovrsniji stand up borac,čovjek koji je  jednog cormiera nadrhrvao  vi pričate da će ga  adesany  low  kickovima dobit.Kad nabije mišićnu masu pitanje je hoće li biti brz kao sad neće.Drugo jon jonsa  bolji borci i raznovrsniji nisu dobili pogotovo jedan dc .Moždaza par godina ako nastavi napredovati i nabjat kilažu postepeno a jon jones ostari ali i to je  upitno.dobit će neko i onsa vjerujte vrijeme je taj faktor  koje nam otkucava tako i jonsu ali adesanya još nema ništa  što bi moglo jon jonsa  ugroziti.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Ja ne vjerujem o čemu pojedinci uopće pričaju...

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Moždaza par godina ako nastavi napredovati i nabjat kilažu postepeno
Evo tako i on hoce ... Dobro razmislja.
Nadam se samo da ce odraditi par meceva u poluteskoj ako je pametan.

"Let me just beat all the top middleweights in my division, all of the relevant ones, once, and then I'll move up for a superfight with Jon Jones,"
Adesanya told Helwani. "Right now, he's the best pound-for-pound, right? I'm Player 1. He's the final boss in the game. I still got some people to beat in between."

"He's going to get this work, but not until I'm ready to give him this work."

Status
Not open for further replies.