What's new
Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

UFC 237: Namajunas vs. Andrade

Status
Not open for further replies.
lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Datum: 11.5.19.
Mjesto: Rio de Janeiro, Brazil

MAIN CARD (PPV)
Rose Namjunas (c) vs. Jessica Andrade (SW)
Jared Cannonier vs. Anderson Silva (MW)
Jose Aldo vs. Alexander Volkanovski (FW)
Thiago Alves vs. Lauerano Staropoli (WW)
Irene Aldana vs. Bethe Correie (WBW)

PRELIMINARY CARD (ESPN)
Antonio Rogerio Nogueira vs. Ryan Spann (LHW)
Thiago Moises vs. Kurt Holobaugh (LW)
Warlley Alves vs. Sergio Moraes (WW)
B.J. Penn vs. Clay Guida (LW)

PRELIMINARY CARD (UFC Fight Pass)
Luana Carolina vs. Priscila Cachoeira (WFLW)
Raoni Barcelos vs. Carlos Huachin (BW)
Talita Bernardo vs. Viviane Araujo (WBW)​

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Loše,Aldo vs Volkanovski uvjerljivo najbolja borba,i jedina koja išta vrijedi.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Loše,Aldo vs Volkanovski uvjerljivo najbolja borba,i jedina koja išta vrijedi.
I postoji vjerojatnost da će otpast :D
Aldo je rekao da još nije sigurno hoće nastupiti jer je bio hospitaliziran...ja vjerujem da hoće jer želi biti pred svojom publikom, ali bi ga to moglo koštati ako ne bude na 100% protiv Alexa.
Ne voliš ženske borbe, ali Rose vs. Andrade bi trebalo biti zanimljivo. Jared vs. Anderson isto.

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Meni isto Rose-Andrade super zanimljiva borba, Anderson-Cannonier je isto potencijalno zabavavna borba, Aldo-Volkanovski vatromet, meni čisto ok za ovakav PPV..

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Brazil je na izdasaju
Malo top boraca,oni koji i vrijede nešto kao Aldo su pri kraju već.Ostali su ili stare legende koji dovode evente u Brazil samo na račun imena.
Costa je mlađi i top 10 ali nije izgrađeno ime,nije da privlači publiku.
Moraes je tu još ajde ali i dalje za jednu takvu zemlju koja ima veliku povijest jako slabo.

Mapas

Mapas

Owner
Staff member
Owner
Administrator
Moraes je tu još ajde ali i dalje za jednu takvu zemlju koja ima veliku povijest jako slabo.
Zar ti nisi rekao da su Brazilci prevara? Odkud sad da odjednom imaju veliku povijest? :a015:

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Nisam rekao da su prevara,uglavnom su nešto slabiji negoli ljudi misle ali s obzirom na neka prošla vremena kada su redovito imali borce u vrhu sada je to drastično velika razlika na negativno.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Jbga, prije je 90% boraca bilo iz SAD-a i Brazila te je samim time bilo logično da je najviše prvaka i solidnih boraca iz tih zemalja. Vremena se mijenjaju, MMA postaje globalni fenomen. Do jučer pola fanova nije čulo za Nigeriju, a sad su 2 prvaka rodom iz Nigerije.

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Jedan,interim nije prava titula.

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Glavni problem kod Brazilaca je što je hrvanje totalno preuzelo MMA, a oni nemaju razvijenu tu kulturu, jitsa je sve manje i manje efektivna a to im je zaštitni znak, a i naravno, kao što je Lux rekao, borci dolaze iz sve više zemalja..

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Da, hrvanje isto bitan element koji je kod Brazilaca nepoznanica.

ReemCP

ReemCP

White Belt
White Belt
Friends of Forum
Rose i Andrade je strašan meč, možda će Rose opet biti underdog. Ali žena je skroz psihički uvijek tu u borbi, ako je ona JJ "boogeywoman" nije psihički uspjela slomit, neće nitko :D A Andrade je stroj, kombinacija PRIDE Wanderlei Silve i Cyborg iz naj dana, bit će to vrhunski meč. Aldo vs. Volkanovski, isto strašno, tu se nije smije treptat. Taj meč bi mogao predvodit bilo koji FN. Brazilski eventi mi nekako osobno uvijek imaju tu neku posebnu čar, atmosferu, baš bude dobro.

K

Katarza

White Belt
Friends of Forum
Solidan card, malo nostalgije sa Minotarovim bratom i Silvom. A i BJ Penn je tu :g030:

hitman_4

hitman_4

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Rose prednost samo zbog 5R. Andrade nije ista borkinja kad mora odraditi 5R

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Mislim da bi Rose trebala čisto dobit, ljudi su se malo napalili zbog nokauta Andrade protiv Karolajne, ali svejedno to nebi trebalo stvari baš toliko promijenit, dobar footwork, distanca i rezerviranost prve 2 runde i nebi trebalo biti većih problema po meni..

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Mislim da bi Rose trebala čisto dobit, ljudi su se malo napalili zbog nokauta Andrade protiv Karolajne, ali svejedno to nebi trebalo stvari baš toliko promijenit, dobar footwork, distanca i rezerviranost prve 2 runde i nebi trebalo biti većih problema po meni..
Ja sam uvek pricao kako je ta Karolina precenjena i da je ona dosla dotle dokle jeste zbog bas ocajne situacije u kategoriji, ja isto prednost dajem Andrade, ali ne zbog nokauta nego zbog bolesnog stila borbe, to je jedan od najtezih stilova protiv kojeg se moras boriti u celom MMA-u po meni, tako da ako nemas distancu kao Joana moze to biti preduga noc za svakoga.

ReemCP

ReemCP

White Belt
White Belt
Friends of Forum
Cormier: "Thug Rose! Thug Rose! Thug Rose! Thug Rose! Thug Rose!" :f0unzz8::0741:
Koja je to luda večer bila, sva 3 prvaka pala u istoj večeri!

L

Lubenjara321

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Hhahahaha da ta noc je bila legendarna, prvo sto toj Rose niko nije davao previse sanse i na kraju nokautira Joannu u prvoj rundi, onda TJ Cody luda borba prvo ovaj njega dropa pa mu ovaj uzvrati i na kraju ga nokautira, i onda jos GSP sav krvav dropa Bispinga i ugusi ga :D

Status
Not open for further replies.