What's new
Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

UFC 237: Namajunas vs. Andrade

Status
Not open for further replies.
cross十armlock

cross十armlock

White Belt
Friends of Forum
Drago mi je da je Rose izgubila jer gledam slobodnu borbu za razbibrigu a ne da se upuštam u psihoanalizu. Nje mi je baš žao iskreno, jer se vidi da je po osobnosti stvorena za to da živi u Hercegovini/Crnoj Gori u 18. stoljeću, dvori muža i čisti mu gusle; a i supruga si je isto s 16/17 godina našla. Đe ćeš se ti borit u kavezu ćerce nešto malo se dogodi a ti da se nećeš rasplakat odma.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Jared Cannonier vs. Anderson Silva (MW)
Jose Aldo vs. Alexander Volkanovski (FW)

Evo neko moje malo zapazanje za ove dve borbe, u prvoj borbi mislim da nismo videli bukvalno par rucnih kombinacija, Aldo je imao svoje neke kombinacije, a Volki mislim da je imao par i samo lupao kickove i klinc, po mom misljenju borci su malo previse uzeli da koriste te low kickove iz nekog straha od rucnih tehnika.

PS. Warley Alves je kickovima unisto Moraesa i onda ga zavrsio rukama, bukvalno mu odrezao obe noge, ja ne znam kako se lik kretao uopste.

Satoshi

Satoshi

Blue Belt
White Belt
Friends of Forum
Meni je žao Rose.
Žao mi je jer je izgubila, a do tog bacanja sve je išlo na njenu stranu, baš je bila očita razlika u njenu korist u svemu osim u fizičkoj snazi.
Žao mi je jer kad sam ju vidio onako polomljenu na podu, zabrinuo sam se da li će se uopće ustati.

Za te psihičke probleme ne znam. Pisalo se nešto o nekim traumama iz djetinjstva. Imala je i Ronda sličnu situaciju.
Da li je istina ne znam, ali ako je onda joj još više skidam kapu. Čudo je da uz takvu fizičku konstituciju (da ju vidim na cesti primio bi ju za ruku da ju vjetar ne odnese) i psihičke probleme uopće ulazi u kavez. A ona je postala prvakinja u nakjkvalitetnijoj ženskoj kategoriji i 2x pobjedila dugogodišnju nepobjedivu JJ. Plus kod nje se iz meča u meč vidi strašan napredak. Prije je jedva znala baciti udarac, a sad joj malo tko može parirati u standupu.

Ne znam na koju foru Viviane Araujo nije dobila bonus. Upala na short notice, protiv borkinje koja je dvije kategorije iznad njene, dominacija tokom cijelog meča i onda pobjeda nokautom u 3 rundi. Ako to nije za bonus, ne znam što je? Andrade 2 bonusa radi jednog bacanja, a cijeli meč je u podređenom položaju.

Inače uvodne puno zanimljivije od glavnih, bilo je baš dobrih mečeva.
Ryan Spann je bio poklon za Pick'em a nitko ga nije birao.

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Dijelim mišljenje u vezi Rose, stvari izvan kaveza me ne diraju, što mi možemo znat za bilo koga od njih, ali što se tiče samih borbi tu se slažem da je pokazala strašan napredak, puno veći nego ostale konkurentice u kategoriji..

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Popalili se ljudi na lezbose jbg,neki gay fetiš valjda.

hitman_4

hitman_4

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
lukix ne voli Rose jer je Joanni na neki način sjb karijeru

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Meni je Rose još od poraza na TuFu antipatična iz nekog razloga. Pobjeda nad Joannom nema veze.

crazykure1911

crazykure1911

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
A netko ti jednostavno ne legne, meni Rockhold, mcgregor, covington su jednostavno odvratni.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
A netko ti jednostavno ne legne, meni Rockhold, mcgregor, covington su jednostavno odvratni.
Mislim da tu temu nemamo na forumu, a deluje zanimljivo, da vidimo bas ko koga ne moze na oci videti.

Status
Not open for further replies.