Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

UFC on ESPN 7: Overeem vs. Rozenstruik

Pickem
The event is here!

UFC 238: Cejudo vs. Moraes

Status
Not open for further replies.
lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Ma te steroid optužbe su smiješne...ideš se pravdat steroidima samo zato jer je borac koji ti je draži popušio. I ja sam želio da mu Moraes glavu skine, ali treba biti pošten i reći da je Cejudo napravio odličan posao i treba mu čestitat. P4P jedan od najboljih trenutno. Živi svoj trenutak. Sad samo ostaje za vidjeti je li to trenutak i preklopljene zvijezde ili je zaista toliko dobar. U muhi ga nema tko ugrozit otkako nema DJ-a, a u bantamu se otvaraju novi izazovi. Ima sve za pobijedit svakoga, ali veći su to momci. Samo hrvanje neće biti dovoljno.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Internet je okrutan haha:

Još jedna dobra: All of the women in the 125 Pound Division just dropped to 115. #UFC238

L

Lubenjara321

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Meni je Marlon drazi borac i htio sam da pobijedi, ali gledajuci ovaj fajt sam stekao takav utisak da ovo sto Henry radi mi ne izgleda prirodno uopce, ko da je od zeljeza, pa da je Marlon prezivio trecu rundu ova jbi cijelu cetvrtu nastavio onakvim tempom i sa onom snagom rokati, to je meni nejasno. To je samo moje misljenje, mozda sam u krivu, al gledajuci ovaj perfomance i ovako razbijati je malo sumnjivo

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Stari moj to onda možeš za svakoga ko je imao borbu u jakom tempu reć.Evo Ferguson je isto onda narokan kad svaku borbu tako radi.
Nije ovo ništa neviđeno bilo,samo good old wrestling grind.

crazykure1911

crazykure1911

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Kakav doping, pa Moares je sam kriv što je izgubio. Bacao je kickove ne pripremljene doata puta, kružni je promašio 5 6.u prvoj rundi je bio dosta bolji, ali čim je primio prvi udarac pao je dosta. Kondiciju neću ni komentirati, ima od dobar skill set da bude prvak ali mora poraditi na taktici dosta. Nije bacio nikakve kkmbinacije osim kad bi kontru udarao.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
@Lubenjara321 a onda su svi u nižim kategorijama na dopu po tome...dok nekog ne uhvate nije kriv.

Ja se nadam da nije istina, ali na kraju eventa Rogan veli da je pričao sa Whiteom i da kaž kako Dana hoće revanš Tonya i Cowboya. Kakvo sranje mati moja...samo kako bi Conora mogao opet ubaciti u igru haha.

crazykure1911

crazykure1911

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Taj White je *****, Tony ga je deklasirao i samo lucky punchom on Fergusona može dobiti. Pa sam je Cowboy rekao da ga onaj direkt nije toliko uzdrmao.

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Neznam o kojem iskustvu se govori, ako misliš na to da nije bio u dubokim vodama i nije se morao tjerat do limita tolko puta kolko se Cejudo morao onda se slažem, ako govorimo o čistom MMA iskustvu onda je ipak Moraes bio u prednosti, al nije ni to po meni presudilo na kraju, Moraes jednostavno nema cardio za više od runde i pol, bio je sigurno dobro preko 70 kila u borbi, a i to je jedini način za borit se protiv eksplozivnih tipova sa sumnjivim cardiom, to govorim oduvijek, moraš im nabit brutalan tempo, nema druge, vrijedi za Moraesa, Wooda, Romera, Rumblea...

L

Lubenjara321

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Ma ne znam, ne znam odakle Henryu to u sebi da on odjednom melje sve ispred sebe onako mislim malo smjesno al dobro, kad se razbacao i krenio onako gazit izgledalo je kao da nikad nece stat, a svaki udarac sto baci izgleda bas jak, ne znam smjesno bogami, ono nisam vidio dugo vremena u UFC-u.. ne znam kako bih vise napisao,ako ono nije bio modern roid perfomance onda ne znam sta je, ali pogledat cu fajt opet pa mozda promjenim misljenje, jel stvarno jedino ja tako mislim??

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Pustimo Cejuda sada po strani, pričajmo malo o Tonya. Za Tony vs. Khabib sam uvijek govorio 50-50 borba, ali nakon viđenog sve više i više vjerujem u Tonya. Taj lik je MMA demon. Dok god ima bradu ubijat će svakoga. Taj pritisak uništava i najbolje.

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Vidit ćemo taj pritisak dok je na leđima stalno i prima udarce
:cool-2x:

L

Lubenjara321

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Nadam se da je sada titleshot zagarantiran iako Dana sere, i da sada cekamo Khabib vs Poirier pa da u prvoj polovini iduce godine gledamo Tony vs pobjednik te borbe. Khabib ce vjerojatno dobiti Poiriera, ali mislim da ce mu to biti najtezi fajt do sada, kakav je TDD Poirieru ne znam.

Axl

Axl

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
expert member
Jako dobar event.

Borba Cejuda i Moraesa je bila odlična. Cejudo pokazao pravo meksičko srce, a bome i bradu. Oće to kad imaš toliku glavurdu. Maki je izgledao fenomenalno u prvoj rundi, ali Henry ga je baš slomio u drugoj. Čovjek je pokazao da je pravi borac, ne samo vrhunski atleta. Pa eto, cringeajte na njega i njegovo ponašanje koliko hoćete, ali momak je u ušao u legendu. Olimpijsko zlato, 2 UFC titule. U zadnje 3 borbe pobijedio je DJ-a, TJ-a i Moraesa. Zaredom je spojio možda 3 najjača imena ikad u sportu.
I sve je bilo super dok nije izazvao lika koji je službeno još uvijek u penziji i nije pobijedio top 10 borca barem 6 godina, lika koji je nokautom izgubio 3 borbe zaredom i lika koji je izgubio zadnju borbu i nije se borio već 3 godine. Grozno.:0741:
Cejudo ima velik potencijal biti zvijezda. Atraktivan u kavezu, meme izvan kaveza, ima meksičke korijene. Šteta što je sa ESPN+ dogovorom PPV otišao u *****.

Čak je i Valentina imala nastup vrijedan gledanja. Brutalan nokaut. Najbolji ikad što se WMMA-a tiče. Ne znam samo šta će dalje s njom. Flyweight divizija je teško sranje. Valentina je jedina dobra borkinja u cijeloj diviziji.

Ferguson-Cowboy sve što sam očekivao. Jebeno dobra borba. Šteta što je završilo kako je završilo, ali šta je tu je. Cerrone je bio jako dobar u prvoj i uzeo je tu rundu, ali u drugoj se vidjelo da Ferguson preuzima. Svi čekaju kad će Tonyja dočekat father time, a lik sve bolji i bolji. Booanje publike je bio teški debilizam. Cowboy je izgledo ko kiklop jebote, ono jednostavno nije moglo bit nastavljeno. Revanš je nepotreban. Ferguson ne smije prihvatiti ništa osim borbe za titulu ili Conora.

Nevjerojatno kako Petr Yan krade runde haha. Rivera odličan sve dok ga Yan ne stisne uz ogradu i onda kreće nasilje. Zamislite kako bi brutalna borba Yana i Cejuda bila.
Sterling protiv Munhoza je bila još jedna super borba. Nijedna od 3 bantamweight borbe nisu iznevjerile, sve tri su bile odlične.
Za sljedeće borbe, ja bi Cejuda stavio u revanš s Benavidezom u flyweightu, a nek se Sterling i Yan bore za no.1 contendera.

Ženske borbe i black on black crime s early prelimsa su bili meh. Tatiana pokazala da nije nepobjediva. Da je ta borba išla na 5 rundi, nebi dobro prošla.
Odlični nastupi Cattara i Winelanda. Ne znam otkud Cejudu suluda ideja da želi u featherweight. Pa bilo bi komično gledati ga u borbama s likovima poput Cattara, Burgosa, Zabita, Moicana, Hollowaya. Ti likovi su OOGROOOMNII.

L

Lubenjara321

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Dobar osvrt. Mislim da je prozvao bas te bantamase posto su oni svi bivsi prvaci pa ih zeli izgleda sve naredati hahaah. Mislim da Cejuda ne moze niko pobjediti ako se nastavi ovako boriti.
A kad vidis sta je Cerrone uradio Al Iaquinti i Hernandezu nak totalno ih isprebijao, a Tony ga neutralizira samo tako, Cowboy nije imao nista osim da krene naprijed i izbaca par udaraca kad Tony zavrsi kombinacije, no ni to nije bilo ucinkovito

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Hahahaha

Cejudo vs Cruz bi bilo jebeno kad bi mogli to vidjet.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Pod uvjetom da je to stari Cruz što nije lako očekivat s obzirom na stalne ozljede i dugu pauzu. Prije bih volio vidjeti da Cruz odradi povratničku borbu da vidimo na čemu je. Do tada Cejudo može birati Sterlinga ili Yana (ili eventualno fly obrana u što baš nisam siguran).

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Cruz moze i na 70% bit sa svojim stilom je tezak svakome,a i jos je vislji nego ostali protivnici Cejuda.Ali treba jedna borba da vidimo na cemu je da.

L

Lubenjara321

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Na cemu ce biti, taj lik se vjerojatno vise nikad nece boriti

Status
Not open for further replies.

bod