What's new
Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

UFC 239: Jones vs. Santos

Status
Not open for further replies.
hitman_4

hitman_4

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Nunes kao da se sprda sa protivnicama. Uništi Cyborg sa njezinim oružjem i sad završi Holm headkickom. Baš ju je krenulo.. Tu vidim 3. borbu sa Shevom kao najizgledniju. Dobro bi bilo da vidimo rematch sa Cyborg al nista od toga kad ova ne zeli produziti ugovor...

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Vrijeme će reći svoje, sljedećih par borbi, ako će se ovako zafrkavat s Rakićem ili Walkerom mogao bi završit ukomiran, al tu se sve svodi na ono što je i on rekao nakon borbe, dobio je vrhunskog thai borca u njegovoj igri i to puni njegov ego više od drugih načina na koji je mogao dobit, al ovo je preopasna igra, kad ti sama pobjeda nije na prvom mjestu loše završiš..

Mapas

Mapas

Owner
Staff member
Owner
Administrator
Jon za vrhunsku predstavu sa završavanjem treba motivaciju i protivnika sa imenom, za njega su i Smith i Santos No Name protivnici, svi ostali su imali ime i bili neko i nešto u ufc. A izvedba nije loša naprotiv, taktički savršena predstava sa učinkom koji je dovoljan za pobjedu . Jednostavno.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
To je moguće, znam da će ovo zvučat totalno retardirano, al mislim da je sve to ogroman strah od teške, da je odradio Smitha i Santosa na 100% izgledalo bi ko da tuče bespomoćne ljude i da nema više što radit u poluteškoj, bio bi prisiljen otić gore, pritisak bi bio prevelik, ovako napravi da se čini da još ima puno posla u poluteškoj a to je opet daleko od istine.
Vjeruj mi isto sam išao napisati hahaha.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Nunes kao da se sprda sa protivnicama. Uništi Cyborg sa njezinim oružjem i sad završi Holm headkickom. Baš ju je krenulo.. Tu vidim 3. borbu sa Shevom kao najizgledniju. Dobro bi bilo da vidimo rematch sa Cyborg al nista od toga kad ova ne zeli produziti ugovor...
Nunes ima pobjedu nad svim bantam i pero prvakinjama + Sheve iz muhe. Ne može u ženskom MMA-u dugo vremena ništa biti impresivnije od ovoga. Još joj ostaje da izjednači ili prestigne Rondin rekord obrana i to je to.

K

Katarza

White Belt
Friends of Forum
Jebem ti ledaru žasto sam prespavao event, da sam gledao uživo poludio bi na KO Masvidala, čista perverzija. Najbolji KO odkad pratim MMA. Boga pitaj ta će biti s Askrenom pioslije ovoga. Vidjeli smo 3 odlična finiša jebote.

Meni je Jones/Santos bio odličan meč za gledati. Samo ne znam odakle su našli ove sudije pobjedu Santosa u četvrtoj rundi. Meni Jones uzeo 4-1 i pored iznenađujuće dobrog Santosa, ali moguče da su stavili split decisision samo da bi mogli imati revanš jer se ne nameće drugi protivnik sem DCa. Santos je uzeo drugu, a prva i zadnja su bile tu i tamo, ali prva ide Jonesu zbog kontrole tempa i oktagona a u petoj je Santos lupio par dobrih stvari ali je izgledao kao da će popiti nokaut svakog momenta tako da i tu Jones. Chiesa odličan nastup u welteru, također zanimljiva borba.

Axl

Axl

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
expert member
Vidim izgubio Nurdiev, a baš sam bio nabrija na njega nakon što je razbio Prazeresa. Kakva je bila borba?

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Kako se na kraju dogodilo ono o čemu sam govorio, borba Askrena i Masvidala je morala imat dominantnog pobjednika, jednostavno takav matchup, i pobjednik preskače Colbya, još uvijek može ispast da sam u krivu, al nakon ovog teško, za Askrena će se izgubit puno interesa, ne kod mene osobno ali kod dosta ljudi, mora nakon ovog uzet veću pauzu, barem 6 mjeseci do sljedeće borbe, tu bi se još jednom vratio na onu DCevu, moraš zaslušit respekt u stand upu da bi ušao u hrvačke izmjene, ovo iz zadnje 2 borbe nije način, prenestrpljivo ulazi u borbe, on i Maia su mi "dream matchup" čisto da vidimo što će se dogodit, najjača stvar u tome bi bila da bi Maia imao prednost u stand upu vjerojatno.. lol

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Vidim izgubio Nurdiev, a baš sam bio nabrija na njega nakon što je razbio Prazeresa. Kakva je bila borba?
Kao i svi zivi koliko vidim, 90% ljudi ukljucujuci i mene smo se zajebali gadno, a Nurdiev odlicno otvorio borbu na nogama u prvoj rudni ali kada ga je ovaj Chance Rencountre jednom srusio ovaj vise nije mogao ustat, druga runda srusio ga u 10 sekundi runde i zadrzao do kraja, u trecoj je pogodio neko letece koleno Nurdiev ali ovaj je pokazao stvarno izuzetnu bradu i naravno rusenje kontrola i maltretiranje, bas onim klasicnim Phil Davisovim stilom borbe ga silovao.

Kako se na kraju dogodilo ono o čemu sam govorio, borba Askrena i Masvidala je morala imat dominantnog pobjednika, jednostavno takav matchup, i pobjednik preskače Colbya
Koliko se secam ti si pisao 70/30 za Askrena.

Last edited:
fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Vjerujem da ga rucnim tehnikama najvjerovatnije ne bi nokautirao. Askren bi popio vece batine nego protiv Lawlera ali da bi nekako uhvatio neki zahvat i rijesio ga.

Ali ovaj kubanski lik je lud i genijalan ... :smiley-joint:

PRIDE-UFC

PRIDE-UFC

White Belt
White Belt
Friends of Forum
Masvidal po meni ne zaslužuje napad na titulu. Svaka čast za jedan od najboljih ako ne i najbolji KO u UFC-u, ali to ništa ne govori o njegovoj kvaliteti. Askren ga nije uspio testirati jer budimo realni Masvidal je imao samo sreće što je tako uspio pogoditi i onda se još izrugava onim tapkanjem. Protiv Tilla sam navijao za Masvidala samo zato što su mi Till i Colby jedini odvratniji likovi u kategoriji od Masvidala.

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Da, napisao sam 70-30, fulao sam očito, ali ne govorim o tome nego o preskakanju Colbya u slučaju bilo čije pobjede, da je Askren dobio vjerojatno bi bio wrestlefuck, uvjerljiva dominacija, stvorila bi se dovoljna priča za borbu njega i Usmana, a za Masvidala je jedino ovako nešto dolazilo u obzir, znalo se da ako misli dobit mora bit KO kao protiv Tilla, a kad nokautiraš neporaženog borca koji dolazi s toliko hypa onda opet dolazi do dovoljnog hypa da dobije borbu s Usmanom, tako da za Colbya ni jedan scenarij nije bio dobar..

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Vjerujem da ga rucnim tehnikama najvjerovatnije ne bi nokautirao. Askren bi popio vece batine nego protiv Lawlera ali da bi nekako uhvatio neki zahvat i rijesio ga.

Ali ovaj kubanski lik je lud i genijalan ... :smiley-joint:

Cisto sumnjam da bi Masvidala ovaj zavrsio, covek je bas tezak za zavristi, bas ima ozbiljnu odbranu od BJJ-a dole, a da bi ga nesto povredio cisto sumnjam ovaj ima bas bradurinu...

Ne znam za vas ali kad je krenuo da ga udara dole bukvalno kao da sam video Romera kako zavrsava Weidmana posle kolena.

PRIDE-UFC

PRIDE-UFC

White Belt
White Belt
Friends of Forum
Šteta što verojatno nikad nećemo vidjeti revanš Amande i Cat jer ju je Cat dobro razbila, ali sad to više nema smisla kad je Cat ostarila a Amanda toliko napredovala.
Jedina koja je osim Amande napravila probleme Valentini je Julianna Pena tako da ona jedina još preostaje kao netko tko može ugroziti Amandu (barem kada bi je srušila) iako vjerujem da bi i nju Amanda KO u prvoj rundi.

Mapas

Mapas

Owner
Staff member
Owner
Administrator
Kakve je to Pena probleme Ševi napravila? Nikakve, ova je dobila na njenom polju gdje su svi mislili da Pena ima prednost.

PRIDE-UFC

PRIDE-UFC

White Belt
White Belt
Friends of Forum
Pa kako nije, dosta dobro ju je kontrolirala na žici i radila koljenima, a u drugoj rundi ako se sjećam ju je srušila i da je imala mozga mogla ju je kontrolirati na parteru, ali ne ona je popušila polugu.

Satoshi

Satoshi

Blue Belt
White Belt
Friends of Forum
Koja uživancija, kišna nedjelja uz UFC, još da je Jones izgubio...

Odlična taktika ATT-a i Santosa i sad nakon viđenog mi je još više žao zbog te ozljede čini mi se u 2. rundi i da nismo vidjeli zdravog Santosa. Ishod bi sigurno bio drugačiji. Rogan me baš živcirao, svakih par sekundi spominje to koljeno, više sam gledao da li će koljeno izdržati nego se skoncentrirao na meč. Ovakav Jones uopće ne izgleda nepobjedivo. Jedva čekam sljedeći ispit protiv nadolazećih contendera.

Amanda je druga dimenzija za sve ostale. Najbolja borkinja svih vremena.

Jutro narode :)
Sad sam počeo gledati, od Gadelhe - jel' propušteno nešto jače?
Propustio si dosta.
Obavezno pogledaj Yadong Songa i Shahbazyana. Dečki ubijaju, nevjerojatno koliko se pametno bore s obzirom da obojica imaju 21 godinu.
Shahbazyan probao u standupu, vidio da bi bili opasno igrat se jer uvijek može zalutat neki udarac, a Marshman je tu najjači. Prebacio borbu na pod, brutalan GNP, Marshman okrenuo leđa, Shahbazyan odmah lovi gušenje i gotova priča.
Yadong Song, puno se kreće, cima protivnika, snima njegove reakcije. Kad ulazi u izmjene pogađa brzo i jako i odmah izlazi na sigurnu udaljenost. Prva greška Pereza i odmah kontra i brutalan nokaut. S tim da je Perez borac kojeg nije lagano nokautirati.

Masvidal po meni ne zaslužuje napad na titulu. Svaka čast za jedan od najboljih ako ne i najbolji KO u UFC-u, ali to ništa ne govori o njegovoj kvaliteti. Askren ga nije uspio testirati jer budimo realni Masvidal je imao samo sreće što je tako uspio pogoditi i onda se još izrugava onim tapkanjem. Protiv Tilla sam navijao za Masvidala samo zato što su mi Till i Colby jedini odvratniji likovi u kategoriji od Masvidala.
Masvidal je davno zaslužio napad na titulu. Title eliminator protiv Maie je pokraden, a i prije toga je bilo hrpu split decision mečeva koji su mogli/trebali otići na njegovu stranu protiv Iaquinte, Hendersona, Larkina.
Kak misliš da ga Askren nije uspio testirati? Pa Masvidal ima skoro 50 profi MMA mečeva plus tko zna koliko street fightova o njegovim kvalitetama i ponekoj mani se sve zna.

Pogledaj meč, dobar je bio Nurdiev dok je imao snage. Rencountre je preživio nekoliko teških udaraca i dobio na rušenje i kontrolu 2 i 3 rundu.

Satoshi

Satoshi

Blue Belt
White Belt
Friends of Forum
Opet skoro izbila frka u publici između Khabiba i Diaza.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary

Ne vidim stvarno o kojoj sreci pricate??? Prosla su vremena kad se moglo bacati preko pola ringa u noge protivnike, neki setup jednostavno mora da postoji.

PRIDE-UFC

PRIDE-UFC

White Belt
White Belt
Friends of Forum
Masvidal je davno zaslužio napad na titulu. Title eliminator protiv Maie je pokraden, a i prije toga je bilo hrpu split decision mečeva koji su mogli/trebali otići na njegovu stranu protiv Iaquinte, Hendersona, Larkina.
Kak misliš da ga Askren nije uspio testirati? Pa Masvidal ima skoro 50 profi MMA mečeva plus tko zna koliko street fightova o njegovim kvalitetama i ponekoj mani se sve zna.
Možda je bio pokraden protiv Maie ali ga je ovaj ipak kontrolirao dosta na podu, a o porazu od Thompsona bolje da ne govorim, tu je pokazao da ima dosta rupa. Kada sam napisao da ga nije testirao mislio sam na to da nismo vidjeli koliko je napredovao u parteru, ali da slažem se, Maiu je pobjedio i trebao se boriti tada za titulu.

Status
Not open for further replies.