What's new
Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

UFC 241: Cormier vs. Miocic 2

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Kad MMACro vidi onaj moj post o 0-3 u Anaheimu odmah će reći "zapisano u zvijezdama da DC gubi" :D

• Like
Reactions: TNB
TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Sve je to lijepo i fino osim sto ce ga Pettis ladno izut
Kao da je to tako lako kao sto ti pises, Diaz ima svoje prednosti na koje je i naumio da pobedi Pettisa, nije on uzeo Pettisa tek tako zato sto mu je simpatican, vec zato sto mu odgovara stilski.

I MJ ga je trebao izuti iz cipela u ono vreme, tacno se secam na MJ-a je bilo 1.20 kvota, a na Diaza cisto 5.

Last edited:
lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Na 3 runde dajem prednost Pettisu. Nate je slow starter i nije ga dugo bilo. Izgleda u odličnoj formi, ali izgleda i Pettis. Nije mjerilo nikakvo. Ako bude low kickova od Pettisa uzet će to na bodove.

L

Lubenjara321

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member

Dosadna epizoda.

Gledam na Instagramu UFC sto su izbacili slike boraca dok potpisuju plakate, Isuse kako Yoel lose izgleda.. ak je stvarno dobio sve one milijune ne kuzim zast se lik bori pogotovo sto skida tolke kile po stare dane

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Kad imas novac shvatis da nije sve u novcu. Imas neke nove izazove.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Sad bas gledam to po instagramu, Romeru bas opali misici, bas lose izgleda. Koliko vidim Romero nije izubio samo borbu protiv Whittakera vec i dusu.

WAR Costa.

Last edited:
crazykure1911

crazykure1911

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Nisu mu opali mišići nego je se umastio, nije on izgubio dušu nikakvu on ima 40 + godina dok se whitaker još nije u stanju boriti .

M

miodrag234

White Belt
White Belt
Friends of Forum

Od 10:50 na dalje, DC savršeno objasnio. Al fakat je gušt slušat njegove intervjue, rijetko koji sportaš je toliko elokventan.

Last edited by a moderator:
lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Da, to je ono što govorimo od prve stranice ove teme i slažem se sa DC-om.

crazykure1911

crazykure1911

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Ja se iskreno nadam da će miočić pobjediti samo da Cormier ne o de u mirovinu, nadam se da će onaj šupak jones doći u tešku na borbu s dceom taj bi meč volio vidjeti .Što s e tiče enego slažem se s dceom ako mu je ono bilo najbolje ali ja mislim da nije.Bit će zanimljivo pogledat ovaj event.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Potvrdio je već 100x da u tešku protiv DC-a ne ide, a i sam DC je rekao da bi treća borba imala smisla jedino u poluteškoj jer je tu izgubio.

crazykure1911

crazykure1911

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Potvrdio je već 100x da u tešku protiv DC-a ne ide, a i sam DC je rekao da bi treća borba imala smisla jedino u poluteškoj jer je tu izgubio.
Ti vjeruješ liku koji se zabio u trudnicu i pobjegao,da mu ufc ponudi lovu kao što ima mcgregor došao bi i to na rukama u tešku.

L

Lubenjara321

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Pokazo je da nema muda i nis vise, tj. zapravo je i sam reko da ne zeli u kategoriju di DC ima prednosti.Radije ce se borit protiv DC-a u LHW di skidanje kila oduzme toliko od DC-a + ce se narokati turinabolom da bude sto sigurniji, kakva je to picka

Mapas

Mapas

Owner
Staff member
Owner
Administrator
Da, to je ono što govorimo od prve stranice ove teme i slažem se sa DC-om.
Meni se čini da debeli igra mind games sa tim svojim podcjenjivanjem, hoće da Stipu ponesu osjećaji i da uleti u dogs war, jer zna ako Stipe bude koristio svoj reach on je gotov.

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
nadam se da će onaj šupak jones doći u tešku na borbu s dceom taj bi meč volio vidjeti .
Zasto kad moze da zavrsi karijeru kao GOAT ... vidjeli smo kako je prosao Max Holloway! O Conoru koji je isao u velter ili BJ Penu u srednjoj ne vrijedi ni pricati.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
@Mapas DC uvijek igra mind games.

Inače žalosno mi je da nema niti spomena borbe Costa vs. Romero u UFC promo materjalima. Možda kontaju ne isplati se hype borbu jer je Romero već polumrtav, možda otkaže pred vaganje.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Nisu mu opali mišići nego je se umastio, nije on izgubio dušu nikakvu on ima 40 + godina dok se whitaker još nije u stanju boriti .

Whittaker je isti kao i pre borbe, dok se Romero nesto skriva od kamera, sve manje i manje deluje ili je izgubio dusu ili borbu protiv USADE.

Ovo Costa uzima ubistvom u oktagonu.

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Romero izgleda loše prije svake borbe, sve su to igre prije borbe, pojavit će se na 100% nema brige..