Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

UFC on ESPN 7: Overeem vs. Rozenstruik

Pickem
The event is here!

UFC 242: Khabib vs. Poirier

Status
Not open for further replies.
lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Datum: 7.9.19.
Mjesto: Abu Dhabi, UAE

MAIN CARD (PPV)
Khabib Nurmagomedov (c) vs. Dustin Poirier (ic) (LW)
Edson Barboza vs. Paul Felder (LW)
Islam Makhachev vs. Davi Ramos (LW)
Curtis Blaydes vs. Shamil Abdurakhimov (HW)
Mairbek Taisumov vs. Carlos Diego Ferreira (LW)

PRELIMINARY CARD (ESPN)
Joanne Calderwood vs. Andrea Lee (WFLW)
Zubaira Tukhugov vs. Lerone Murphy (FW)
Liana Jojua vs. Sarah Moras (WBW)
Ottman Azaitar vs. Teemu Packalen (LW)

PRELIMINARY CARD (UFC Fight Pass)
Belal Muhammad vs. Takashi Sato (WW)
Nordine Taleb vs. Muslim Salikhov (WW)
Omari Akhmedov vs. Zak Cummings (MW)
Don Madge vs. Fares Ziam (LW)

Last edited:
lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Šokiran sam da nema niti jedan komentar u ovoj temi :D Znači svi mislite da se ovdje nema šta komentirati? Khabib all the way?

Axl

Axl

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
expert member
Poirier nokautom! :jointma4:

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Polako, do ovog eventa ima jos 3 eventa, a jedan od tih je mozda i najbolji PPV evenat ove godine.

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Nisam baš tolko zainteresiran kao ostali za ovu borbu, da se razumijemo, borba je brutala al nije mi neki vrh vrhova, još jedna borba Khabiba protiv strikera, ne pamtim kad je imao loš matchup, Conor odličan za njega, Barboza i Al isto tako, od lake me zanimaju Ferguson i Gaethje, ovo drugo je sve lagana dominacija..

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
UFC 241? Ma nije. Najzanimljiviji i najiščekivaniji za nas jeste, ali da je najbolji ni blizu.

L

Lubenjara321

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Bome lukix kad pogledas PPV evente ove godine UFC 241 i je najvise stacked zapravo, barem meni.. mozda je UFC 235 bio jaci

Axl

Axl

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
expert member
Nema ove godine supercardova poput UFC-a 205, 214 ili 217 ali 241 je nešto najbliže tome.
Ovaj card je ok, ali fali još jedna jaka borba. Iako ne vjerujem da će išta više tu staviti jer već imaju 14 najavljenih borbi.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Bome lukix kad pogledas PPV evente ove godine UFC 241 i je najvise stacked zapravo, barem meni.. mozda je UFC 235 bio jaci
UFC 235 je uvjrljivo najbolji event godine po imenima...od prve do zadnje borbe. UFC 239 rekao bih odmah iza. 241 može tek iza ta dva eventa. Naravno, opet velim zbog Stipe taj je event možda za nas najbolji.

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Za mene 241
Stipe,Cormier,Diaz,Pettis,Romero(bonus Costa).Nema boljeg.

Satoshi

Satoshi

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
Nisam baš tolko zainteresiran kao ostali za ovu borbu, da se razumijemo, borba je brutala al nije mi neki vrh vrhova, još jedna borba Khabiba protiv strikera, ne pamtim kad je imao loš matchup, Conor odličan za njega, Barboza i Al isto tako, od lake me zanimaju Ferguson i Gaethje, ovo drugo je sve lagana dominacija..
Boldano i mene jako zanima i nadam se da ćemo vidjeti te mečeve čim prije dok se Khabib ili navedeni borci nisu umirovili.
Poirier udara jako i ima šanse zakvačiti Khabiba sa nečim, ali velika je vjerojatnost da će Khabib odvući to na svoj mlin i dominirati kao i protiv ostalih udarača s kojima se borio. Iako je Poirier sami vrh kategorije i TOP borac nekako mi se čini da bi zbog stila borbe veće šanse imali npr. Charles Oliveira ili Gregor Gillespie koji su puno niže rangirani.

Jako me intrigira moguća borba sa Gaethjeom.
Ne znam koliko je stvarno dobro Gaethjeovo hrvanje jer ga nikad nisam vidio, ali ako je dobro kako se priča tj. dovoljno dobro da spriječi Khabibova rušenja bilo bi Khabibu veselo u standupu. Možda bi mu Gaethje bio najteži mogući protivnik.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Još jedan odličan uradak od Axioma:

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Službeni poredak je tu. 14 borbi. To nismo odavno imali prilike vidjeti da je više od 13 (kolko je max u Americi).
Dvije ženske borbe što me malo iznenadilo. Izgleda da bogatim Arapima nije problem gledati golotinju kad su u pitanju tuđe žene/djevojke, a svoje zamotavaju ko sarmu. Valjda neće neki vjerski vođa zahtjevat da se ove cure bore u burkama.

L

Lubenjara321

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Ovaj event ima dosta dobrih borbi zapravo, nadam se samo da ovo nece biti klasicni Khabib rape iako ce se to najvjerojatnije dogoditi. Kako bi samo volio da ga Poirier uzdrma malo

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary

Možda je Stipin event uzrok tome, ali i ja sam postao sve manje zainteresiran za ovaj PPV. Dobro je što će biti ranije po našemu vremenu pa će se dati pogledati.

crazykure1911

crazykure1911

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Mene samo zanima main event i samo to ću i pogledati

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Ma zanima mene sve sa main carda.

L

Lubenjara321

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Par dobrih borbi ali nista pretjerano bitno osim naravno main eventa, vecina ovdje vjerojatno nisu fanovi tih bradatih cecena nak dokurcili su nekako, + ce se event odrzati u arabiji sto mi je isto meh

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Meni je drago da je u UAE-u jer će početi u 4 popodne po našem vremenu.

L

Lubenjara321

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Samo zato cu ga i pogledati, inace bi ga preskocio. Za mene iduci spektakl je Whittaker vs Adesanya, to se ceka

Status
Not open for further replies.

bod