Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

UFC FN 164: Jan Błachowicz vs Ronaldo Souza!

BFF Pick'em
The event is here!

UFC 243: Whittaker vs. Adesanya

Status
Not open for further replies.
lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Datum: 6.10.19.
Mjesto: Melbourne, Australija

MAIN CARD (PPV)
Robert Whittaker (c) vs. Israel Adesanya (ic) (MW)
Al Iaquinta vs. Dan Hooker (LW)
Tai Tuivasa vs. Sergey Spivak (HW)
Luke Jumeau vs. Dhiego Lima (WW)
Justin Tafa vs. Yorgan De Castro (HW)

PRELIMINARY CARD (ESPN)
Jake Matthews vs. Rostem Akman (WW)
Callan Potter vs. Maki Pitolo (WW)
Jamie Mullarkey vs. Brad Riddell (LW)
Megan Anderson vs. Zarah Fairn dos Santos (WFW)

PRELIMINARY CARD (UFC Fight Pass)
Nadia Kassem vs. Ji Yeon Kim (WFLW)
Khalid Taha vs. Bruno Silva (BW)​

Last edited:
lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Službeni poster je tu, vrijeme je i za temu. Ima više od mjesec dana do eventa i postoji dobra mogućnost da netko (čitaj Robi) otpadne, ali nadajmo se da to neće biti slučaj. Main event svak jedva čeka, a ostatak carda je lošiji nego neki fight night eventovi.

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Baš iskorištavaju ovaj kratak period s 2 vrste pojasa, i poklopilo se da imaju par interima s novim, a prvaci s "originalnim" pojasima..

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Još ćemo vidjeti jel im se poklopilo haha. To ima neku posebnu draž. Interim pojasi su izgubili vrijednost onoga što su nekada značili i predstavljali, ali opet na promo materijalu kad čuješ champ vs. champ budeš više zainteresiran.

L

Lubenjara321

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
I sta ce pojas na njemu? Kog je on to majketi pobjedio da zasluzi drzat ikakav pojas? Da se borio protiv Romera ovaj bi mu zavrsio karijeru jebenu

L

Lubenjara321

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
I onda se Adesanya kurci Whittakeru sto ga je Romero uspio dropat toliko puta, pa sta onda on nikad nije izazvao Romera i pokazao nam kolki je baja? Ovo ce biti klasicni hype train derailed i jedva cekam

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Ja se nadam, ali nakon tolike pauze i ozbiljne operacije ne možeš biti 100% siguran u Robija. Bar ja ne mogu. Svi koji su proživjeli sličnu ili istu zdravstvenu krizu kao Robi vele da su šanse minimalne da osoba opet bude na 100%

L

Lubenjara321

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
To i ja mislim, onda bi to bila prava steta jer znam da Whittaker na 100% jede ovog lika

Satoshi

Satoshi

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
Ovo najviše čekam od svih dogovorenih mečeva.

M

miodrag234

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
Možda malo off topic, ak imate vremena vrijedi pratiti Robijev podcast (Grange TV) , možda i najbolji na mma sceni, Robi i njegov trener, baš kvalitetno analiziraju evente.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Gledam vec neko vreme taj podcast i stvarno ne znam zasto nije propracen kako treba, dobre goste dovodi, odlicno znanje ima i sampion sveta je na kraju krajeva.

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Ljudima se ne gledaju takvi poklonjaci među koje Robber spada.
Gledajući Adesanya vs Gastelum,mozes vidit koliko je ta borba slicna zadnjoj borbi Robbera i kako se ispravne odluke donose.
Zadnji put kada je imao tehnicara pred sobom je uvjerljivo izgubio(Wonderboy).Sad moze li Adesanya tako nesto ponovit vidit cemo,dugacak je,i nije netko tko bi odustao kad krenu problemi kao i Robber,samo razlika sto Adesanya odvede borbu na svoj mlin(protiv slabijeg protivnika ali opet nesto za primjetit).

crazykure1911

crazykure1911

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
@MMACroatia za kog navijaš u ovom meču

• Haha
Reactions: TNB
L

Lubenjara321

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Ako ga je Gastelum uspio onak ispogadjati onda kad ga Whittaker blitza par puta moze ga uspavat ladno

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
:n6mzstz:

MMACro is back.

Nedostajali su mi tvoji hejterski postovi da mi zasmevaju i popravljaju mi dan, tacno sam znao da ces biti na strani Adesanye, cuo sam da gledas Naruto i Naruto Shippuden da postanes najveci Adesanyin fan za ovaj mec protiv Whittakera, pa nemas vremena za forum.

crazykure1911

crazykure1911

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member

MMACro is back.

Nedostajali su mi tvoji hejterski postovi da mi zasmevaju i popravljaju mi dan, tacno sam znao da ces biti na strani Adesanye, cuo sam da gledas Naruto i Naruto Shippuden da postanes najveci Adesanyin fan za ovaj mec protiv Whittakera, pa nemas vremena za forum.
Ali realno nije hejterski post,jer istina je da je Wobderboy prebio whitakera samo što je to druga kategorija i istina je da je adesanya stil sličan thompsonu samo ja smatram da je whitaker klasa iznad adesanye

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
A dobro jeste izgubio tad, ali od tada je proslo bas dosta najmanje 5 godina a nije ni Whittaker sedeo kuci skrstenih ruku, jesu slicni ali Wonderboyov stil je mnogo tezi za dohvatiti ga jer mnogo vise bezi po oktagonu od Adesanye, i na to je veoma tesko skratiti distancu i nokautirati ga, ovaj ocito mnogo lose to radi sto je i Gastelum dokazao.

Zato i Whittaker najvljuje da ce zavrsititi tog lika, verujem da ce uci u mec skratiti distancu i nokatirati ovog Novozelandjanina, ljudi su zaboravili malo da Whittaker dosta jako udara ali onaj Romero odlicno prima.

Satoshi

Satoshi

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
Ne treba uopće gledati Whittakerove mećeve u velteru, em je prošlo puno vremena od tada, em mu srednja puno bolje lezi.
Ako Whittaker bude na nivou kao prije operacije mislim da će dobiti bez problema jer je klasa za sebe.
Probleme mu mogu napraviti jedino Romero i Costa zbog fizikalija, ali oni bi svakom bili tezak zalogaj.

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member

MMACro is back.

Nisam ja na strani Adesanye,samo vidim da ga se podcjenjuje a mislim da s obzirom na ovaj match up da za time nema previse potrebe. Puno je tu faktora,duga pauza,trauma,stil kao sto sam naveo,motivacija itd.
Ne navijam ni za jednog ni za drugog,ovo je (jebena)borba za 3.mjesto moze se reci.

Status
Not open for further replies.