What's new
Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

UFC FN 164: Jan Błachowicz vs Ronaldo Souza!

BFF Pick'em
The event is here!

UFC 245: Usman vs. Covington

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Datum: 14.12.19.
Mjesto: Las Vegas, Nevada (SAD)

Last edited:
lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Službeni poster je tu. Solidan.
Inače službeno su potvrđene dvije velike bantam borbe za event: Moraes vs. Aldo i Yan vs. Faber.
Card je bru-ta-la!

L

Lubenjara321

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Cardovi sa 3 title fighta imaju posebno mjesto u mom srcu haha, jedva cekam. Covington da je iste velicine kao Usman kontam da bi ga oderao, al ovako ne znam vise kad ce ovaj imat dosta veliku prednost

Aldo Moraes- KO prva runda za Moraesa, pa to ce biti gori weight cut od onog kad je TJ skidao za flyweight

Last edited:
lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Pričaju da je Amanada neka zvijezda, a stavljaju je na card sa još dvije title borbe samo da bi ljudi gledali. Ljude zaboli ona stvar za nju.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Ona ne moze predvoditi PPV card, ali ovaj mec sumnjam da nekoga zanima, ovu je vec usrala kao kera u prvom mecu, mislim sta ova GDR moze ovaj put bolje da prezivi do druge runde i onda bude nokautirana??

Ovo govorim iz ugla fana Amande Nunes, srecan sam sto se bori ali nekako nemam neki poseban osecaj za ovaj mec iscekivanja ili slicno.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Tragično je da najbolja i najuspješnija MMA borkinja (rezultatski) ne može predvoditi PPV event jer ljude boli ona stvar za nju, ali Dana i dalje govori kako je vrlo popularna.

crazykure1911

crazykure1911

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Po meni ona može komotno u mirovinu, pa prebila je apsolutno sve jedino s Valentinom meč ima smisla ili revanš s cybrog ali je ova otišla.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
A rekla je da ne namjerava još dugo. Čak mislim da bi joj 2020. mogla biti zadnja.

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Cemu ste iznenađeni,bas tako liberalni jos nismo u svijetu.
Malo koju borbu cekam kao glavnu,kakav ce to show bit kad Colby dobije :cool:

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Do borbe protiv Lawlera bio sam siguran u Usmana i da će sastavit Colbya, ali nakon Colby vs. Lawler povlačim sva ranija predviđanja. Dosta teška borba za pogoditi. Može tu svatko pobijediti.

cross十armlock

cross十armlock

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
Pričaju da je Amanada neka zvijezda, a stavljaju je na card sa još dvije title borbe samo da bi ljudi gledali. Ljude zaboli ona stvar za nju.
Smiješno mi je kako je u jednoj borbi prešla sa "urgh koga briga za onu muškobanjaču" do "isssse najbolja borkinja ikad zašto je Dana White ne promovira". Jednostavno ona je takav tip da za nju moraju govoriti sami rezultati i borbe jer ništa zanimljivo osim toga nema, i sada kada je nanizala dovoljno istih ljudima postaje interesantnija. Dana White je pametan čovjek i kada prepozna da ima nešto onda to hvali i uzdiže, i kada je bio pravi tajming s Amandom nakon što je ova polomila Cyborg on je to učinio, makar mi znamo da je realnost da ona nije nekakva zvijezda.

Inače, otkako je u priči za titulu bila je u glavnoj borbi četiri puta, a bila je u prvoj sporednoj dva puta, oba puta kada je Jon Jones bio glavna. Znači sasvim fer tretman je dobila što se tiče prilika da pokaže šta zna i umije.

Po meni je daleko najznačajnija stvar oko ove priredbe (i ono što nisam vidio da nitko spominje) koliko se ne doživljava borba Hollowaya i Volkanovskog. Veoma opasna borba za Hollowaya protiv čovjeka koji niti nema vještine u onom što je najopasnije za Hollowaya (hrvanje i parter) i u kojoj bi lagano mogli svjedočiti promjeni prvaka, a nitko ne gubi sna oko iste, iako poslije svake njegove pobjede bude parada cile mile najveći peraš ikada. Makar i pobijedio, ja ne vjerujem u hype oko Hollowaya kao neki, i ostajem pri tome da je perolaka najpercijenjenija kategorija u UFCu trenutno. Da se razumijemo-bude to odličnih borbi, spektakularnih za gledanja, i što se tiče vještina vjerojatno je divizija u kojoj su borci najraznovrsniji i/ili imaju najšarolikije tehnike....ali to ne treba miješati s kvalitetom. Vrhunski single leg i hrvački cardio vrijede više nego svo Yairovo nogetanje i Zabitove forice.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Lawleru još nisu našli protivnika. Valjda hoće, ima još mjesec i pol do eventa. Burns se opet ponudio :D

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Ma gle, nemože muškobanjasta lezba bit velika PPV zvijezda, može se govorit što god se hoće al to je tako kako je, morate se nekad stavit i u oči vanjskog promatrača, nekog tko ne prati MMA religiozno, i kad vidiš Amandu ili Nunes kako neku ženskicu šalju u carstvo snova onda to nije svakom dobro za vidjet..

L

Lubenjara321

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Ja mislim da ce Volkanovski biti do sada daleko najtezi ispit Maxu u toj kategoriji. Sve stvari sto krase Hollowaya ima i ovaj + hrvanje doduse nevjerujem da moze srusiti Maxa tako da ovo ce biti zagarantiram stand up war. Bit ce to close fajt

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Dok ne vidim kako Max gubi u perolakoj neću igrat protiv njega (mislim gubio je ranije na početku karijere, ali sad je drugi borac). Slažem se ipak da će Alex biti zeznut.

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
I ja mislim da ga Volki moze dobit.

crazykure1911

crazykure1911

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Može ga dobit ako mu se uspije približiti, ovaj je stvarno predugačak.

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Ne vidim tu skoro nikakve šanse za Maxa, možda jedino ako Alex ostane bez snage nakon 2. Ili 3. Runde i onda Max dobije na volumen, po meni 90-10 za Volkia..

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Nezz čime je Max navukao na sebe takvo podcjenjivanje...

L

Lubenjara321

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Hahaha a sad Lesnar, ovo je slicno kao kad je MmaCro davao Costi 1% sanse :0741:

Max je visok ali zapravo Volkanovski ima reach prednost nad njim

Edit: ne podjebavam nego to mi je bilo bas smjesno tada haha, ocekivano je da bi on tak nest napisao :p

Last edited: