What's new
Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

UFC Fight Night 127: Werdum vs. Volkov

Status
Not open for further replies.
lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Datum: 17.3.18.
Mjesto: London, Engleska

Main card (UFC Fight Pass)
Fabricio Werdum vs. Alexander Volkov (HW)
Jimi Manuwa vs. Jan Blazhowicz (LHW)
Tom Duquesnoy vs. Terrion Ware (FW)
Leon Edwards vs. Peter Sobotta (WW)

Preliminary card (UFC Fight Pass)
John Phillips vs. Charles Byrd (MW)
Danny Roberts vs. Oliver Enkamp (WW)
Danny Henry vs. Hakeem Dawodu (FW)
Paul Craig vs. Magomed Ankalaev (LHW)
Kajan Johnson vs. Stevie Ray (LW)
Mark Godbeer vs. Dmitriy Sosnovskiy (HW)
Nasrat Haquparast vs. Nad Narimani(LW)

K

Kavkaz

White Belt
White Belt
Friends of Forum
Zanima me Ankalaev najvise ; neki ga cak spominju kao prvaka za nekoliko godina.
I ovaj teskas iz Ukrajine, nekad jedan od vecih svjetskih talenata, ali bori se jednom u 2 god doslovce.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Tipičan europski event. Dosta slabo to izgleda, ali po našem vremenu je tako da da se pogledat. Obično ovakvi no name eventi budu puni akcije.

C

Crossbones

White Belt
White Belt
Friends of Forum
Tipičan europski event. Dosta slabo to izgleda, ali po našem vremenu je tako da da se pogledat. Obično ovakvi no name eventi budu puni akcije.
slazem se, vise puta se pokazalo da su ovi eventovi iznenadjennja. cak i UFC 220 nije blistao sam imenima van main i co main eventa. ali je event na kraju ipak pokidao

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Meni su imena super ima naravno main event i co-main event solidna imena, dok ostali borci imaju mnogo potencijala i verujem da ce dosta njih napraviti nesto u UFC-u.

Tom Duquesnoy
Leon Edwards
Oliver Enkamp
Danny Henry
Hakeem Dawodu
Magomed Ankalaev
Dmitriy Sosnovskiy

Na ove momke treba obratiti paznju, neki su mozda i poznatiji malo ali svi su brutalni borci.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Jimi protiv Jana je borba za koju me ne može manje biti briga. Totalno nepotreban revanš, ali nažalost stanje u poluteškoj je očajno.

C

Crossbones

White Belt
White Belt
Friends of Forum
Jimi protiv Jana je borba za koju me ne može manje biti briga. Totalno nepotreban revanš, ali nažalost stanje u poluteškoj je očajno.
Trazio je Manuwa Glovera ali ovaj nije hteo. To bi imalo vise smisla...

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Trazio je Manuwa Glovera ali ovaj nije hteo. To bi imalo vise smisla...
Ma cijela LHW nažalost nema smisla. Puštanje Badera i Devisa im je zadalo završni udarac. Jest bili su dosadni borci većini casual publike, ali bili su top borci. Sad se sve svodi na revanše ili se ne žele boriti jedan protiv drugoga kao slučaj Guss, Latifi, Manuwa.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Iz svega toga bi DC mogao dobro profitirat jos pogotovo ako suspenduju Jonesa na duze. Ako je pametan i moze da nastavi posle 2019 moze se dobro okoristiti.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Iz svega toga bi DC mogao dobro profitirat jos pogotovo ako suspenduju Jonesa na duze. Ako je pametan i moze da nastavi posle 2019 moze se dobro okoristiti.
DC nakon Stipe odrađuje još jednu borbu i to je to 99%

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Samo u zadnje dvije godine je inkasirao od borbi 2,5 miliona $. Za poraz od Stipe još jedan miliončić.  Može odraditi neki egzibicioni meč za par godina čisto radi adrenalina.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Samo u zadnje dvije godine je inkasirao od borbi 2,5 miliona $. Za poraz od Stipe još jedan miliončić.  Može odraditi neki egzibicioni meč za par godina čisto radi adrenalina.

Para nikad dosta, lako ce se on predomisliti ako ispred stave neku bas dobru ponudu, a ako se Jones ne vrati, moze da bude sampion jos dugo.

crazykure1911

crazykure1911

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Mislim da bi gustafson u revanšu imao velike šanse da ga skine i zaslužio je drugu priliku.

K

kurac51

White Belt
Friends of Forum
Volkov mora dobit heroj bile rase a ne ovi misanac koji ce sam sebe nokautirat.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
[video=facebook]https://www.facebook.com/ufceurope/videos/1629442863758324[/MEDIA]

Hahahahahaha, veoma zanimljiv ovaj lik Edwards, Till=bum, Colby=pussy.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Jack Marshman vs Eliseu Zaleski Dos Santos uklonjeno s carda, UFC-ov medicinski tim je zakljucio kako nije u stanju da skine kilograme pa su ga maknuli s carada.

PS. Whatever, 90% ljudi nije ni znalo da su oni na kardu.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Svi su prošli vagu.

Status
Not open for further replies.

Dear User!

We found that you are blocking the display of ads on our site.

Please add it to the exception list or disable AdBlock.

Our materials are provided for FREE and the only revenue is advertising.

Thank you for understanding!