What's new
Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

UFC FN 113: Nelson vs Ponzinibbio

Status
Not open for further replies.
lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Event na papiru izgleda dosta kritično sa dikojim zanimljivim dvobojem, ali znamo da obično ovakvi eventi budu dosta zanimljivi tako da ću konačan sud ostaviti za kraj. Usto, europski event, prime time, isplati se pogledat :)

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Tacno se po ovom eventu vidi razlika u vlasnicima, broj evenata je ostao skoro isti samo sto je kod starih vlasnika bilo vise ujednacenih evenata dok kod novih je sve sto valja na PPV eventu i onda se pitaju ljudi zasto ovako osakaceni eventi.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
@TNB - a dobro, Europa nikad nije imala brutalne evente, a kad stave neki Fox ili PPV u Europu onda je to opet po američkom vremenu kako bi njihove guzonje mogle spavat.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
UFC 213 gotov, a ovaj event već idući tjedan :)

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Daniel Teymur je napokon u UFC jedva cekam da vidim njegov stand-up u akciji, ostatak eventa ima tu par solidnih borbi ali iskreno mislim da je ovo jedan od najlosijih eventa u skorijoj istoriji UFC barem imenima.

PS. Jako je losa praksa da se zakljucavaju teme eventa nakon borbe iz jednog prostog razloga mislim sad treba da se otvori milion tema da bi se nesto raspravljalo i moze biti jako nepregledno.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Daniel Teymur je napokon u UFC jedva cekam da vidim njegov stand-up u akciji, ostatak eventa ima tu par solidnih borbi ali iskreno mislim da je ovo jedan od najlosijih eventa u skorijoj istoriji UFC barem imenima.

PS. Jako je losa praksa da se zakljucavaju teme eventa nakon borbe iz jednog prostog razloga mislim sad treba da se otvori milion tema da bi se nesto raspravljalo i moze biti jako nepregledno.
Pa ne otvara se baš 100 tema. Mogu ostavit dan, dva otključanu temu, ali nema se 15 dana nakon eventa u njoj što dalje pisati :pUFC eventi i njihove teme služe za to da prije i poslje borbe damo mišljenje o cjelokupnom eventu i prognoze. Ovo ostalo (potencijalni dvoboji, očekivanja od nekih boraca, stanje u kategoriji) pišite u podforum temama.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
A ja gledam ovog Teymura i nije mi jasno...zar se već nije borio protiv Vanete? Kad ono to je David Teymur, a ovo Daniel :p

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
A ja gledam ovog Teymura i nije mi jasno...zar se već nije borio protiv Vanete? Kad ono to je David Teymur, a ovo Daniel :p
A to mu je brat rodjeni inace obojica poznati po brutalnom stand-upu, ovaj David se pokazao i VS Vanate kao kompletan borac cak ga je i rusio a stand-up si video brutalno ga prebio mene samo cudilo kako ovaj Vanata nije pao posle svega.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
@TNB - Viš, nisam to znao haha :pDa, obojica su zabavni i imaju dobar stand up.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Tek ce momci iz allstarsa da preovladaju UFC-om realno ima ih previse dobrih tamo ja sam zadivljen njima.

K

Kavkaz

White Belt
White Belt
Friends of Forum
Jedan od losijih europskih cardova zadnjih godina.

hitman_4

hitman_4

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
volio bih da JoJo pobjedi Daninu ljubimicu ali bojim se da će opet biti neki sub  :|

Jedan od losijih europskih cardova zadnjih godina.
tipičan eu card

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Ne znam bas meni nije tipican card, obicno znam sva imena na cardu ono mozda 1 borbu ne znam dok za ove likove pola nisam cuo i da su u UFC-u

Ajde nek se neko izbaci s neki cit za fantasy posto ovo mogu samo citeri da pogode ove godine.

hitman_4

hitman_4

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
JoJo promašila vagu

zanimljivo kako je prije ufca pa i tufu bez problema skidala kg

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Ovo joj je vjerujem zadnja borba u slamci. Ne može on skidat kile više.

hitman_4

hitman_4

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
sigurno više neće biti ispod 120lbs nakon ove borbe ;) JoJo je baš bucka kad je van kampa haha

hitman_4

hitman_4

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
mislim da ću samo pogledati Leslie, JoJo i Nelsona

hitman_4

hitman_4

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
brutalni leg kickovi od Lemos

Leslie legenda wmma, nikad nije pružila dosadnu borbu

obožavam ovu Leslie :D 2016. Aldana, sad Lemos

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
hitman_4
mislim da ću samo pogledati Leslie, JoJo i Nelsona 
Ti bas nemas ukusa kad gledas raspade poput Leslie a zanemarujes ozbiljne borce poput Teymura.

Status
Not open for further replies.

Dear User!

We found that you are blocking the display of ads on our site.

Please add it to the exception list or disable AdBlock.

Our materials are provided for FREE and the only revenue is advertising.

Thank you for understanding!