What's new
Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

UFC FN 114: Pettis vs Moreno

Status
Not open for further replies.
ReemCP

ReemCP

White Belt
White Belt
Friends of Forum
Jedini UFC card u kolovozu. Valjda zbog Conora..

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Jedini UFC card u kolovozu. Valjda zbog Conora..
Naravno. Ne bi imao smisla nikakav PPV. Svakako rade previše PPV evenata. Zbog Conora i Floyda bi mogao patiti i UFC 214, a UFC 215 će biti katastrofa kad uzmemo u obzir da je par dana nakon "mega" meča i da ga predvodi MM. Inače ovaj meksički event ima jednu zanimljivost: prvi put u povijesti su stavili da jedan muha meč predvodi event (ne računajući DJ-a i title fightove u fly-u) i to nakon svih onih prijetnji o ukidanju muha kategorije :D(Hallohan vs Smolka su fly dvoboj koji je krajem 2015 predvodio event u Dublinu, ali su oni završili kao main zbog dvije borbe koje su otpale zbog ozljede pa su oni bili treća main event zamjena. Zato ih ne uzimam u obzir).

ReemCP

ReemCP

White Belt
White Belt
Friends of Forum
Zanimljiva stvar, nisam to znao :)možda su namjerno njih ovdje stavili (fly), pošto je glavna borba automatski na 5 rundi, a Meksiko City je za svakoga zeznut jer je tamo zrak dosta drugačiji. Radi se o nadmorskoj visini 2038m. A oni bi trebali imati cardio :D

hitman_4

hitman_4

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Markos je zaslužila malo veće ime, ipak je pobjedila bivšu prvakinju

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Markos je zaslužila malo veće ime, ipak je pobjedila bivšu prvakinju
Bore se u Mexicu, a pobijedit popularnu Grasso na njenom terenu je prava stvar. Nije sad da je uvjerljivo pobijedila Esparzu pa da dobije neku top 5 borbu.

hitman_4

hitman_4

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
mislim da su iz ufca procijenili da Grasso može pobjediti Markos i ući u top 10. I još je borba u Mehiku, a Randa je znala imati problema sa cardiom

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Tek sad primijetio Evansa haha xD Zaboravih da je on na ovom cardu.

ReemCP

ReemCP

White Belt
White Belt
Friends of Forum
Tek sad primijetio Evansa haha xD Zaboravih da je on na ovom cardu.
Ma Evans je meni za penziju, nije to ni sjena onog borca od prije. Najjači meč na cardu, meni osobno je Jouban i Price. Ovako na prvi pogled i nije nešto atraktivan card, ali tako je izgledao i onaj u Škotskoj pa je ispao na kraju izvrstan.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Ja nezz koju bi borbu sa carda izdvoio. Zanima me Pettis i Moreno, a od ostalih sve slabo...mislim, event bi mogao biti dobar kao što to obično biva sa manje poznatim imenima, ali nisam niti malo nabrijan. Ovo je onaj tip eventa s kojim pune mjesec.

ReemCP

ReemCP

White Belt
White Belt
Friends of Forum
Ja nezz koju bi borbu sa carda izdvoio. Zanima me Pettis i Moreno, a od ostalih sve slabo...mislim, event bi mogao biti dobar kao što to obično biva sa manje poznatim imenima, ali nisam niti malo nabrijan. Ovo je onaj tip eventa s kojim pune mjesec.
Ja mislim da će dobar meč biti između Joubana i Pricea. Ali shvaćam te da nisi nabrijan, u biti teško je i biti nakon prošlog vikenda što smo sve imali.

Fight Night Mexico City: Media Day Faceoffs

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Kako mi digne živac ovakav event, čemu to, ni jedna borba vrijedna spomena, mogli su stavit Volkana i Manuwu, i/ili Robia i Cerronea, jad jadova, i još na kraju 3 tight matchupa koja moram sad ispunit jer ću inače zaboravit kolko me sve ovo zanima..

hitman_4

hitman_4

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
izdvojio bih 4 borbe

Pettis x Moreno - sviđa mi se što je na 5 rundi, očekujem zanimljivu borbu
Markos x Grasso - mislim da će Randa proći kao protiv Karolajne
Jouban x Price - potencijalna borba večeri
Alvey x Evans - ovo će biti dosada, vjerujem da otpisani Evans može izvući nekakav decision

hitman_4

hitman_4

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
(bio video)

hitman_4

hitman_4

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
jel stvarno Markos pokradena ili ljudi pretjeruju?

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
jel stvarno Markos pokradena ili ljudi pretjeruju?
Nisam gledao borbu, ali vjerojatno jeste dočim je split + ova pala vagu, pa trebali su je kaznit. Samo znam da su me splitovi dotukli na fantu. Ja sam stavio na Markos u ovoj borbi. Jouban je kreten, iskreno nisam ovog Pricea shvaćao preozbiljno, a najveće iznenađenje mi je mali Bravo. Neporaženi TUF osvajač i onda popuši lagani KO od čovjeka koji je uletio nedavno kao zamjena...strava.

hitman_4

hitman_4

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
upravo sam odgledao borbu, ok je odluka. Grasso bolja na nogama, Markos je imala rušenja ali nikakvu štetu nije napravila niti ju je dugo zadržavala dolje. Grasso je prenapuhana borkinja(moram priznati), sigurno će zaraditi dobru lovu jer je marketabilna dok će karijera biti na razini Waterson ili Paige. Znači lijepo lice, sponzori,..

Grasso x Albu je nekako najsmislenija borba

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Neeee...Albu je tek počela. Mislim da će Grasso davati top protivnice, žele je u vrhu. Ja bi volio vidjeti nju i Angelu Hill sada da je Angela malo prebije. Al bila bi to stand up borba.
Overall card je bio super.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Dok ne pogledam sve meceve da bacim neke komentare na one sto sam pogledao sinoc.

Sam Alvey - Rashad Evans jako dosadna borba koja je pokazala 2. stvari, prva da je Evans vec gotov i trebao bi razmisljati o penziji a druga da Sam ne moze bolje od gatekeppera za TOP 15 srednje.
Alan Jouban - Niko Price navijao sam i prediktovao nokaut ratnika nad manekencicem i tako je bilo previse slabu bradu ima Alan pa nek neko kaze opet da se ne treba posvetiti modelingu.
Martin Bravo - Humberto Bandenay brutalan nokaut treba pogledati.
Jack Hermansson - Bradley Scott jos jedan odlican nastup i gnp dzokera, ovog momka treba pratiti jedva cekam da vidim njegove meceve vs top boraca.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
@TNB - Evans je davno trebao samo što neće, al vjerujem da će ga se UFC riješiti nakon 4 poraza u nizu. Bellator će ga nakon otpusta uzet i tako ponovno popuniti svoj roster još jednim propalim borcem kojemu je mirovina jedino logično rješenje.

Status
Not open for further replies.

Dear User!

We found that you are blocking the display of ads on our site.

Please add it to the exception list or disable AdBlock.

Our materials are provided for FREE and the only revenue is advertising.

Thank you for understanding!