Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

UFC on ESPN 7: Overeem vs. Rozenstruik

Pickem
The event is here!

UFC FN 127 Werdum vs Volkov

ROBINIVES

ROBINIVES

White Belt
White Belt
Friends of Forum
Werdum vs Volkov 1 1.5
Fabricio ovo mora dobiti,bez razmišljanja je bolji u svim segmentima od Volkova,jedino di nije bolji to su godine a neki puta iskustvo može itekako presuditi.Volkov me nije baš u niti jednoj borbi ničime impresionirao,čak sam uvjeren da je onu borbu od brke Johnsona izgubio.Volkov ovo može dobiti jedino nekim sretnim udarcem ako uhvati Werduma u nekom njegovom žutom trenutku.Malo me Werdum iznenadio sa ovim što govori da misli u kečere i da će paralelno raditi jedno i drugo,nadam se da se sprda i da neće to utjecati na njegovu pripremu i glavu u ovoj borbi.U glavnom on ovo mora načeti u standu i završiti subom jer je apsolutno barem dvaput bolji od Volkova na podu.
Tom Duquesnoy vs Terrion Ware 1 1.4
Warea nisam nešto previše gledao ali ono što jesam je da se radi o prosječnom stand borcu za razliku od Toma koji je puno puno bolji u standu,puno brži,ja bi rekao zanimljiv potencijal i ovo mu je kao namještena borba za dobit.Ovo bi trebala biti stand borba i ako bude tako onda neće biti problema za Duquesnoya da ovo dobije a i ako bude hrvanja i partera mislim da je i tu bolji.
Ova dva para idu na listić i drugo mi ništa nije niti zanimljivo niti sigurno.

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
A neznam, meni ni Werdum nije tu nešto presiguran, obojica su "pillow puncheri" i to će vjerojatno bit 5 rundi stand up borbe gdje bi Werdum trebao dobit, ali mogao bi mu Volkovov reach predstavljat problem, meni se ovdje više sviđa kvota na over 2.5 runde koja je 1.72 na BET365, ili čak ona od 2.5 da ide do odluke..

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Ja naginjem Volkovu.

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Sve mi se više sviđaju over/underi u odnosu na klasično klađenje na pobjednika, pre nepredvidivo i pre kaotično je sve ovo, underdog dobiva vjerojatno svaku treću borbu, ne znači da neću u odigrat na Khabiba protiv Tonya, ili sličan mismatch, ali dosta toga je bolje izbjeć..

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
author="LesnarGetsKOdUFC2015" post_id="8210" time="1521383469" user_id="100"
Sve mi se više sviđaju over/underi u odnosu na klasično klađenje na pobjednika, pre nepredvidivo i pre kaotično je sve ovo, underdog dobiva vjerojatno svaku treću borbu, ne znači da neću u odigrat na Khabiba protiv Tonya, ili sličan mismatch, ali dosta toga je bolje izbjeć..
Bas zbog toga vredi pokusavati na ove slabije, ja juce uhvatio 3.40 na malog Danny Henry-a. A ono kad je uvek tako manja kvota na likove bez mozga a s misicima, Jimi sad,Francis vs Stipe i ovaj Kanadjanin vs Henry-a.

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
author="TNB" post_id="8211" time="1521385446" user_id="114"
Bas zbog toga vredi pokusavati na ove slabije, ja juce uhvatio 3.40 na malog Danny Henry-a. A ono kad je uvek tako manja kvota na likove bez mozga a s misicima, Jimi sad,Francis vs Stipe i ovaj Kanadjanin vs Henry-a.
Ok, al nepošteno je pisat pogođene parove nakon eventa, pogotovo prema Robiu koji se za svaki event potrudi nešto odabrat i još to obrazloži, mi ostali više manje samo komentiramo njegove stvari a sami ne predlažemo ništa, uglavnom, bez zamjerke ali ne vidim razlog da se tu objavljuje pogođeni par bez da se prije eventa ne napiše, ja sam pogodio da će Werdum i Volkov ić preko 2.5 runde pa nisam htio ni spominjat jer nisam najavio prije eventa..

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
author="LesnarGetsKOdUFC2015" post_id="8212" time="1521387260" user_id="100"
author="TNB" post_id="8211" time="1521385446" user_id="114"
Ok, al nepošteno je pisat pogođene parove nakon eventa, pogotovo prema Robiu koji se za svaki event potrudi nešto odabrat i još to obrazloži, mi ostali više manje samo komentiramo njegove stvari a sami ne predlažemo ništa, uglavnom, bez zamjerke ali ne vidim razlog da se tu objavljuje pogođeni par bez da se prije eventa ne napiše, ja sam pogodio da će Werdum i Volkov ić preko 2.5 runde pa nisam htio ni spominjat jer nisam najavio prije eventa..
Ja sam jos pre nego sto je on napravio ovo svoje hteo da napravim nesto vako ali ko bi mene slusao, ali ajde potrudicu se i ja malo oko ove teme u svim narednim eventima, naravno ono sto on nije primetio kao Leona Edwardsa ovaj event.

PS. Sledeci event ce biti prebrutalan za kladzu vec sam skenirao.

ROBINIVES

ROBINIVES

White Belt
White Belt
Friends of Forum
Dečki,svi mi znamo neki k.. o mma i o masu boraca,volio bi da se više uključimo svi u prognoze,jer može svatko svatkome pomoći a pogotovo onima koji se klade,a vjerujem da ovdje ima vas koji se itekako kuže i osjećaju da bi nešto moglo biti ovako ili onako.Ne želim tipove bez obrazloženja npr.od mmacro 'naginjem više Volkovu'šta ti to znači?Zbog čega naginješ više Volkovu?Što on to ima bolje od Werduma?Nema baš ništa,kao što sam i napisao Volkov tu borbu može dobiti jedino ako ga Werdum ne uspije u prvim rundama submitati a ovaj ga kasnije zahvati nekim glupim udarcem i tako je i bilo.Čovjek je gubio sve do tog nesretnog udarca,Werdum je do ove borbe i u standu bio bolji,pa dobivao je u standu 2 klase bolje borce,kakav prokleti Volkov bi onda njega trebao dobiti i po čemu,dakle obrazloži zašto misliš da neki borac neće odnosno hoće dobiti određenu borbu.Ja sam također igrao na Henrya i kvota je bila prevelika ali nisam dovoljno bio upoznat sa tim likom da bi ga sugerirao a kod ovoga sam vidio puno rupa i prvenstveno sam mislio da će ga Henry izhrvat i dobiti na dec.Uglavnom pokušavam staviti samo one parove gdje dobro poznajem borce a mislim da i vas ima dosta koji ste sigurni u neke stvari,pogotovo ti lesnar koji si bio prosle godine prvi na fantasyu i sa pun k bodova,tako da stavljajte prognoze ali uz obrazloženja naravno.

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Ne da mi se u dublje analize nekada oko sporednih borbi.Naginjao sam Volkovu jer je udarač a Werdum je jebeno spor i star kaj pišem dulje vremena ovdje kao npr na onoj temi teška kategorija nove borbe.Volkov je počeo preuzimati od treće runde ako ne i od kraja druge ali ne znam sad točno,nebitno.Kad imam više interesa kao u slučaju Hendricks vs Boetsch onda napišem više malo_Ovako obično kažem za kog sam i gotovo,ponekad.
Peace :cool:

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
author="ROBINIVES" post_id="8132" time="1521058006" user_id="95"
Malo me Werdum iznenadio sa ovim što govori da misli u kečere i da će paralelno raditi jedno i drugo,nadam se da se sprda i da neće to utjecati na njegovu pripremu i glavu u ovoj borbi.U glavnom on ovo mora načeti u standu i završiti subom jer je apsolutno barem dvaput bolji od Volkova na podu.
U suštini si vidio ishod jer si primjetio naznake lošeg Werduma prije meča. A detalj kada hvata Volkova u kimuru i čeka da vrijeme istekne je jako čudan ... kao i onaj bespotrebni brawl.

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Da, bio je ovdje Werdum neviđeno loš, makar je i za zadnje 2 borbe izgledao dosta loše, samo što Tybura i Harris nemogu ništa napravit po tom pitanju, došao je opet s par kila viška, vjerojatno ni motivacija više nije onakva kakva je bila u vrijeme borbe protiv Caina, a ovu borbu bi izgubio i bez glupog naleta u 4. rundi, Volkov je uzeo treću, Werdumu su rušenja sve teže i teže prolazila što je isto posljedica slabije pripremljenosti i viška kila i bio bi to na kraju KO, ili u najboljem slučaju za Werduma poraz na bodove 48-47, i ne slažem se s ovim da je pobjeđivao puno bolje stand up borce od Volkova, tu mogu priznat jedino Hunta koji je na tom području bolji od Volkova, al ono je bilo više na trik nego na neku kvalitetu, Cainov stand up je dobar tolko kolko se njegovi protivnici boje njegovih rušenja, slično ko i Khabibov, a pošto se Werdum ne boji onda je on u tom matchupu mogao profitirati, protiv Reema je to bilo relativno izjadnačeno, ali on se boji sam sebe i svoje brade tako da se nema hrabrosti upuštat u bilo kakvu otvorenu borbu, po meni je bila neisplativa kvota na Werduma, slažem se da je bio favorit, ali blagi, barem po meni, a 1.5 je premalo da bi se u to upuštao jer to u biti govori da su oni tu borbu procijenili oko 65-35 na stranu Werduma, dok je za mene to bilo bliže 55-45 i tu kad bi mora nekog igrat igrao bi na Volkova čisto radi prevelike kvote, al ok, borba je gotova, treba zadržat ovakvu volju i nastavit na sljedeći stanicama..

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
A lako je sad posle borbe, videcemo za sledeci event koji je brutalan.

ROBINIVES

ROBINIVES

White Belt
White Belt
Friends of Forum
Lesnare,ma bolji borci u standu od Volkova su i Hunt i Cain i Reem a i mogli bi raspravljati o tome jeli i Nelson bolji od Volkova,jer ja pod stand podrazumijevam da ima ko power,to prvenstveno,a onda raznovrsnost,Volkov to sve ima ali onako li la,on ovu borbu ne bi nikada dobio da je Werdum bio na nivou kakvom je bio barem većinu prethodnih borbi.

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Da je Werdum bio pravi mogao ga je rušit kroz 5 rundi i uzet to na bodove, ali opet kažem, motivacija, par kila više, godine, nije cardio što je bio i još kad tome dodamo 5 rundi... puno je faktora bilo protiv njega u ovoj borbi, daleko od toga da je Volkov bolji borac, ovo u vezi stand up kvaliteta, za Caina se i dalje ne slažem, sjećam se kad su Mirka pitali oko 2010. dal bi mogao dobit Caina u klasičnoj K1 borbi, i to mi je još i onda bilo smiješno da su ljudi opće na sekundu pomislili da je moguće da Cain to dobije, bez tog hrvačkog elementa njegov stand up je čisti prosjek, to je ko da neko ide govorit da je Werdumov stand up bolji od JDSovog na osnovu borbi protiv Caina, to tako ne funkcionira, jedina Werdumova razlika sad u odnosu na prošlost je cardio i radi toga je i izgubio ovu borbu, a i ne vjerujem da je slučajnost to što je išao hrvat nakon minute borbe, vjerojatno su znali kako bi se proveo na nogama budući da su svojevremeno i trenirali skupa.. teško je bilo očekivat da će se ovo dogodit, ja sam bio uvjeren da će bit 5 rundi stand upa i da je tu Werdum malo bolji, Dan Hardy je prokomentirao da ako Volkov zaustavi rušenja da je borba 50-50, znači svi smo bili u krivu, desi se, ništa strašno..

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
A jednostavno se dogodi, i ja sam bio uveren da ce Magomed Ankalaev dobiti cak sam imao i solidnu cifru na njega i Edwardsa, pa tip pobedjivao ceo mec i ovaj mu izvuce triangl u zadnjoj sekundi i ja spusim, ali to je ta lepota kladjenja i naravno sporta.

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
author="TNB" post_id="8230" time="1521458500" user_id="114"
i ja sam bio uveren da ce Magomed Ankalaev dobiti cak sam imao i solidnu cifru na njega
Zamisli koliko je jos ljudi imalo solidnu cifru na Ankalaeva. Onda se zapitas da li postoji nacin da vlasnici kladionica uticu na poraz nekog borca?

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
author="fijesta" post_id="8232" time="1521466428" user_id="172"
author="TNB" post_id="8230" time="1521458500" user_id="114"
i ja sam bio uveren da ce Magomed Ankalaev dobiti cak sam imao i solidnu cifru na njega
Zamisli koliko je jos ljudi imalo solidnu cifru na Ankalaeva. Onda se zapitas da li postoji nacin da vlasnici kladionica uticu na poraz nekog borca?
Ja iskreno mislim da su to samo teorije zavere i da je to paranoja nekih ljudi koji mogu da veruju u namestaljke u UFC-u. Postoji mali milion razloga zbog koje ne verujem u te namestaljke u MMA. Svi bi ti borci radije slomili nogu u mecu i pobedili nego izgubili, karakter,finansije i ima jos milion razloga za nabrojati koji su protiv.

E sad ono najbitnije, MMA je jednostavno takav krvav i zahtevan sport koji zahteva bukvalno sve, jedna sekunda i ti se mozes sve izgubiti samo zbog tog jednog trenutka nepaznje, pa kad je Elkins resio Bektica u 3 rundi posle onakvih batina pa ja ne znam kako to mogu da uporedim s fudbalom ili nekim drugim sportom, to bi bilo kao da u fudbalu gubis sa 3-0 i postignes gol i pobedis 3-4, verovatno ga zbog toga fanovi toliko i vole.

bod