What's new
Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

UFC FN 129: Maia vs. Usman

Status
Not open for further replies.
lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Datum: 19.5.18.​
Mjesto: Santiago, Čile​

https://i.imgur.com/v55jl4Y.jpg​

Main card (Fox Sports 1)
Demian Maia vs. Kamaru Usman (WW)​
Alexa Grasso vs. Tatiana Suarez (SW)​
Jared Cannonier vs. Dominick Reyes (LHW)​
Veronica Macedo vs. Andrea Lee (WFLW)​
Diego Rivas vs. Guido Cannetti (BW)​
Vicente Luque vs. Chad Laprise (WW)​

Preliminary card (Fox Sports 2)
Zak Cummings vs. Michael Prezeres (ww)​
Brandon Moreno vs. Alexandre Pantoja (FLW)​
Poliana Botelho vs. Syuri Kondo (SW)​
Gbriel Benitez vs. Humberto Bandenay (FW)​

Preliminary card (UFC Fight Pass)
Enrique Barzola vs. Brandon Davis (FW)​
Henry Briones vs. Frankie Saenz (BW)​
Claudio Puelles vs. Felipe Silva (LW)​
[hr]
Dosta slab card, a da nije Demiana i njegovog prihvaćanja short notice borbe možda bi i otkazali cijelu priredbu. Šteta samo što će ga Usman pojest.
[hr]

3vilP

3vilP

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
Legendary
Meni ovo nije slabo

1. Sjajna borba, veselim se

2. Dvije najveće perspektive ženske slamke, jedna protiv druge

3. Reyes je vjerojatno najveći talent u poluteškoj, do kraja iduće godine contender za titulu

4. Andrea Lee će pobjedom vjerojatno na borbu za titulu muhe ili minimalno eliminator

5. Čileanac, ovo je za domaću publiku

6. Dva velteraša, oba super skora i odličnih borbi

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
I meni je ovo nekako slabo za jedan event ali eto imaju jednu dobru borbu i 3 lepe devojke iz tih okolnih drzava pa ce prodati kard ima mnogo jadnih MMA fanova.

PS. Ali mislim da je ovako slab card zato sto se odrzava u Cileu, mislim da oni nisu neke platezne moci da plate neke solidne pare za kartu i tako isfinanisraju hororare za neke malo bolje borce. Ljudi moraju da razumeju to koliko para toliko i muzike i da je UFC Zagreb imao veliku srecu da su Kurtis, Frensis i Mairbek imali mizerne plate i da su mogli da ih stave na UFC Zagreb.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Pantoja uletio protiv Morena.

3vilP

3vilP

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
Legendary
U TUF-u ga je Pantoja uništio...

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Maia bi mogao završit karijeru kao najgore tretiran vrhunski borac ikad, prvo ono odugovlačenje s title shotom, onda su mu ga nekako jedva dali na "short notice" jer je to tada Woodu pasalo, pa mu nakon toga daju Colbya kojem je savršen matchup za probit se u top 5, i sad još ovu živinu..

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Ako cemo iskreno da pricamo, ne bi on srusio Tajrona da je imao 6 meseci priprema a ne short notice, to je jednostavno drugi svet, Tajron je pre svega hrvac i uz to posedu snagu kao konj, on je sam resio da uleti na short notice vs Kamaru Usmana.

crazykure1911

crazykure1911

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Netko mora dobiti i batina na eventu a mai se loše piše,iako njegov bjj je vrhunski, ako kamar potcjeni mogao bi lako da opuši.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Kamara ima da pojede Demiana, covek ima bukvalno sve na svojoj strani osim BJJ-a, vec sam pisao o tome.

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Ja navijam za neriješeno :D

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary

Veoma zanimljiva razmisljanja, Colby se verovatno svaki dan moli da Demian resi Usmana.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary

Ovako ce zavrsiti jos jednog BJJ borca ovog vikenda.

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Ne čini mi se Maia unutra, mislim da ga je nemoć protiv Wooda totalno odrezala, sad još odrađuje ugovor do kraja, a nebi trebao, pogotovo na ovakav način prihvaćanjem borbi na short notice protiv ovakvih likova, strašno me nervira situacija oko njega, rade budalu od njega a on to sa smješkom prihvaća..

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Jebiga dok mu se Condita kao žrtveno janje davalo onda je sve 5 :D doslovno najlakši match up ikada koji bi i netko tko je jednom pogledao njihove borbe znao kako će to izgledat.
Da nije Usman sad tu bio bi netko drugi tko bi mu dao problema,već ga je i Nelson mogao dobit da je bio pametan.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Maia bi se u slučaju pobjede izjednačio sa GSP-om, Cerroneom i Bispingom po najvećem broju pobjeda u UFC-u (20)
Ima tu još zanimljivih činjenica sa ostatka carda: https://mmajunkie.com/2018/05/ufc-fight-night-129-pre-event-facts-demian-maia-ufc-all-time-wins-record-mma

K

Kavkaz

White Belt
White Belt
Friends of Forum
TD od Maie 0/49 u zadnja tri meca.

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Ovaj usman je toliko precijenjen i loš da mi nije jasno kako ga itko može hajpati..
I on onda neke svoje priče i deluzije ima kako ga se izbjegava,pa njega dobiti je kao da pobjediš Liddella sad,baš ništa ti ne donosi.
Čovjek ima match up 100% na svojoj strani i izgubi prvu rundu od Maie... pa sjedi i šuti dečko.
Cijeli top 5 bi ga dobio/razvalio i želim da dobije tako nekog od tamo da se i to pokaže odma fino pa da završimo priču o Usmanu.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Čuo sam da je borba bila dosada tako da neću ni gledat :D
Jedino što se može vidjeti iz rezultata jest da smo dobili dvije nove borkinje u slamka poretku (Suarez i Botelho) i Reyes kao poluteškaš na kojeg treba pripaziti.

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Usman dobio teže od očekivanog, ali ipak je odradio posao bez većih problema, teško je na račun ove borbe za nekog reć da je precijenjen, to je ipak Maia koji mu je oduzeo glavno oružje, sad vjerojatno ide na pobjednika borbe Wonderboy-Till, a to bi trebao bit title eliminator nakon što Wood i RDA/Covington odrade svoje.. strašno zanimljiv period za velter, samo da nebude ozljeda, sad bar Wood nemože govorit o nedostatku izazivača, ako dobije sljedeće 3 borbe onda je za mene preskočio GSPa, nebitno tko bi bili protivnici, Wondeboy, RDA, Covington, Usman, Till..

Status
Not open for further replies.

Dear User!

We found that you are blocking the display of ads on our site.

Please add it to the exception list or disable AdBlock.

Our materials are provided for FREE and the only revenue is advertising.

Thank you for understanding!