What's new
Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

UFC FN 129: Maia VS Usman

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Maia vs Usman 2  1.25

Usman ima u ovom mecu gotovo svaku mogucu prenost na svojoj strani : stojka, hrvanje, brzina, snaga, zeljniji je uspeha, godine, pa cak je i odradio ceo kamp za ovaj mec, a Demian uleteo na short notice.  U zadnja dva meca smo videli kako se Demian snalazi protiv ovakvih boraca. Cisto sumnjma da je Demian uopste imao vremena nesto promeni od zadnjeg meca sa Kobijem, gotovo da nema sanse srusiti ovu zivotinju, tako da je za mene pitanje hoce li ovo Usman rutinski odraditi ili ce cak ici i dalje od toga i nokautirati Demiana.

Pokusao sam da nadjem jos neku siguricu za koju sam siguran 100% ali nista, mozda dodam i Tatianu Suarez ali mozda, tako da ide solo Usman na malo vece pare.

Moreno vs Pantoja 2  1.80

Ova dvojica su vec sastali u prvom kolu TUF-a, i Pantoja je bio veoma uverljiv i cisto izdominirao Morena i subovao ga. Iskreno verujem da smo sve videli u tom prvom mecu i da ce opet biti isto, jeste od tad proslo skoro dve godine i obojica su mnogo napredovali, ali ne vidim da je Moreno toliko napredovao da mu nesto moze uraditi, najvecu sansu za Morena vidim u tome sto je Pantoja uleteo na short notice pa ne bude najbolje spreman za njihov mec.

Puelles vs Silva 2  1.30

Puelles i Silva nemaju bas nesto mnogo meceva u UFC-u, ali pogledao sam im nesto malo i karijeru pre. Ovaj Puelles nisam video apsolutno nista u ovom liku i verovatno ce biti jedan od onih koji samo prodju kroz UFC, dok Silva obecava dosta i mozda bi jednog dana mogao da bude konkurent za TOP 15. Mislim da je razlika u klasi preocita, ovo svakako vredi probati i Silva by KO/TKO, R 1,2.

Ovo su po meni 3 najsigurnija meca na cardu, ima jos par njih na koje vredi nesto pokusati.

ROBINIVES

ROBINIVES

White Belt
Friends of Forum
RE: UFC FN 129 MAIA VS USMAN

Ja bi iskreno samo igrao i igrat ću Usmana,drugo mi ništa nije zanimljivo osim eventualno Prazeresa koji bi mogao bez problema dobiti Cummingsa koji mi se nikako ne sviđa,ali ono što bi moglo odlučiti ovu borbu je ta veličina koja je na strani Cummingsa,ako ga Prazeres ne uspije držati dole i submitati mislim da će izgubiti ovu borbu.Svakako treba pokušati na Prazeresa jer je 2.1/2.2 ok koef.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary

Ja bi iskreno samo igrao i igrat ću Usmana,drugo mi ništa nije zanimljivo osim eventualno Prazeresa koji bi mogao bez problema dobiti Cummingsa koji mi se nikako ne sviđa,ali ono što bi moglo odlučiti ovu borbu je ta veličina koja je na strani Cummingsa,ako ga Prazeres ne uspije držati dole i submitati mislim da će izgubiti ovu borbu.Svakako treba pokušati na Prazeresa jer je 2.1/2.2 ok koef.

Ma i ja cu igrati Usmana solo, cisto da uzmem pare na njega, a ovi idu na drugi tiket pa ako dodje super ako ne isto super.

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member

Na meridianbet 1.15 kvota na Usmana. A 5.20 na Maiu ... Uman nije level Tyrona i Covingtona što se hrvanja tiče. Mislim da bi ga Maia mogao malo propitati kako se snalazi u parteru ako ga sruši.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary

Na meridianbet 1.15 kvota na Usmana. A 5.20 na Maiu ... Uman nije level Tyrona i Covingtona što se hrvanja tiče. Mislim da bi ga Maia mogao malo propitati kako se snalazi u parteru ako ga sruši.
Ja igram u meridianu i pratim stalno kvote, pocetkom nedelje je bila 1.28 a danas 1.15, znaci da svi zivi igraju na Usmana. Jos uvek ima dosta bolje hrvanje od Demiana i sve one gore navedene prednosti.

A i 'gladan' je uspeha, popularnosti i para.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary

https://i.imgur.com/0EJA2Sr.png

Gotovo da je sve doslo kao sto sam i mislio, a ja od svih koje sam prakticno znao predlozim ovog Felipea Silvu, jeste da je unistio lika i bio na par udaraca od finisha i ovaj lik mu uhvati kneebar i pobedi ga.

PS. Ma bitno da je Usman pobedio i da sam uzeo na njega, ipak su te sigurice bitinije.

Dear User!

We found that you are blocking the display of ads on our site.

Please add it to the exception list or disable AdBlock.

Our materials are provided for FREE and the only revenue is advertising.

Thank you for understanding!