What's new
Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

UFC FN 130: Thompson vs Till

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Thompson vs Till  1  2.0

Gledao sam bukvalno milion klipova o Tilu u zadnjih 7 dana, to nije realno koliko ga UFC a zatim i svi ostali hajpaju, izgleda da taj hajp mnogo utice i na ljude pa je pre samo 2 dana kvota na Wonderboya bila 1.55 a juce i danas se krece izmedju 1.90 i 2.0. Da objasnim zasto vise verujem Wonderboyu a ne Tillu, tog lika se najvise hajpa u fazonu preogroman je za kategoriju i kao on je nesto posebno zato sto ima 94 kg van kampa. E pa i Wonderboy je ogroman i gotovo svi velterasi imaju preko 90 kg van kampa. Mislim da pobeda nad Kaubojem ne vredi bas toliko koliko svi misle i pricaju, mislim da je taj covek procitana knjiga i svako ko nesto vredi i zna mu je to isto uradio, na kraju krajeva lik je vise za laku nego za velter. Wonderboya svi manje vise znamo previse inteligentan borac i ta kontrola distance, coveka je previse tesko udariti ili uci u bacanje ali me ta brada njegova plasi.  Da skratim posto o ovom mecu mogu pisati do sutra, ako Till izadje na kraju sa svim ovim sto je sebi stavio na ledja : preskakanjem par stepenika i napao direktno prvog izazivaca koji ima veoma nezgodan stil za borbu, sav hajp UFC-a, domaci teren na kojem svi ocekuju pobedu od njega a to smo videli nije bas lako, onda sta reci nego zvezda je rodjena.

Allen vs Burnell    1   1.33

Allena smo svi malo bolje upoznali u njegovom zadnjem mecu protiv jos jednog velikog UFC potencijala, svi smo videli da se radi o jednom mladom i perspektivnom koji poseduje sasvim solidne skilove. Ovog drugog lika sam bas malo gledao i nisam nesto impresioniran njegovim performansama. Ocekujem tesku borbu iz koje ce jedan od najvecih potencijala pero kategorije izaci kao pobednik by unanimous decison. [font=Helvetica, Arial, sans-serif]u(nanimous)[/font]

Theodorou vs Smith 1  1.22

Ovaj Teodorou ima neki specifican stil i nikad ne mozes znati sta ce sledece da uraditi, neverovatno je tesko spremiti se za takvog coveka uz to je cvrst i ima odlican kardio, taman je usao u TOP 15 i mislim da sebi ne moze dozovoliti luksuz da izgubi od ovog lika koji sigurno nije na njegovom nivou, ovaj Smith bukvalno nema nista posebno u svom arsenalu i bukvalno zivotari u UFC-u.

Ova trojica idu na jedan listic i mozda dodam Magnija da malo poveca kvotu, jedino me  Wonderboy malo plasi ali trebao bi uzeti to.

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
RE: UFC FN 130 Thompson vs Till

Wonderboy ima jaku bradu,zasad nema razloga za brigu oko tog.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary

Gotovo da je niko osim Wooda nije testirao, a previse je lako nekako padao posle tih udaraca, ali sta ga znam ja dosta gledam to kroz onu bombu koju je Kondit primio pa mu nije bilo nista, ipak je on veoma poseban sto se toga tice.

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member

Ovaj ce ga nokautirati ukoliko bude imao brzinu da mu pridje. Kakva brada od Wonderboya.

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member

Gotovo da je niko osim Wooda nije testirao, a previse je lako nekako padao posle tih udaraca, ali sta ga znam ja dosta gledam to kroz onu bombu koju je Kondit primio pa mu nije bilo nista, ipak je on veoma poseban sto se toga tice.
Pa Woodley udara ko gorila,ništa čudno da je pao ali je sve izdržao,ima jebenu bradu.
Condit je druga priča i spada u samu elitu kaj se tiče brade.
Till će samo ić na mlin Wonderboyu po meni.

M

miodrag234

White Belt
White Belt
Friends of Forum

Till pada vagu skoro sigurno

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary

Till izgleda dosta iscrpljeno a opet je pao vagu za 1.5 kg, ko zna sa koliko je on kila usao u fight week.

G

ghostmma

White Belt
White Belt
Friends of Forum

Wonderboy by TKO u drugoj rundi

Mapas

Mapas

Owner
Staff member
Owner
Administrator

Wonderboy by TKO u drugoj rundi
Pa kako u zadnje vrijeme prolaze  ovi što su pali vagu nisam više siguran u to. Sve ova dešavanja sa padanjem vage u zadnje vrijeme a bez ikakvih posljedica za borce i borkinje koji su pali vagu moglo bi uskoro postati ozbiljan problem pa skoro u rangu dopinga. Nije tu stvar o tome da li je neko teži za 20 ili za 2220 grama  tu je stvar u nečemu drugome, bar je to moje mišljenje, OVDJE amo već o tome pisali.

By the Way dobro došao na forum. :a074:

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member

Hvala TNB na Allenu i Theodoru ...  :weed:

Prevario me Taleb, ali zato nisam igrao na Wondera već Tilla.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary

Veoma zanimljiva nedelja za UFC kladjenje, cudne sudije, dosta iznenadjenja i jos jedan comeback za pamcenje.

Fora ja sam mislio da ce Wonderboy uzeti odluku i kad se mec zavrsio, ali mi je na neki nacin sam srecan sto je izgubio zbog svih tih likova koji su dosli bezati po kavezu.

Evo da ne slikam bas sve tikete ovaj deluje zanimljivo, mali gubitak ove nedelje ali nista strasno obzirom da nisam nista veliko igrao.

https://i.imgur.com/AmxnO1B.png

PS. Ja ne znam kako Taleba nisam ubacio na tiket nigde, valjda zato sto ovaj lik ima skalp Leona Edwardsa.