Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

UFC on ESPN 7: Overeem vs. Rozenstruik

Pickem
The event is here!

UFC FN 135: Gaethje vs. Vick

Status
Not open for further replies.
lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Datum: 25.8.18.​
Mjesto: Lincoln, Nebraska (SAD)​

Main card (Fox Sports 1)
Justin Gaethje vs. James Vick (LW)​
Michael Johnson vs. Andre Fili (FW)​
Cortney Casey vs. Angela Hill (SW)​
Jake Ellenberger vs. Bryan Barbarena (WW)​
Andrew Sanchez vs. Markus Perez (MW)​
Eryk Anders vs. Tim Williams (MW)​

Preliminary card (Fox Sports 2)
James Krause vs. Warlley Alves (WW)​
Iuri Alcantara vs. Cory Sandhagen (BW)​
John Moraga vs. Deiverson Figueiredo (FLW)​
Rany Yahya vs. Luke Sanders (BW)​

Preliminary card (UFC Fight Pass)
Joanne Calderwood vs. Kalindra Faria (WFLW)​
Drew Dober vs. Jon Tuck (LW)​
Mickey Gall vs. George Sullivan (WW)​

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Dobili smo i službeni poredak. Solidan fight night card.
Što mislite hoće li Justin u mirovinu nakon ove borbe?

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Zašto?Mislim ne znam nisam čuo ništa o tome jel pričao
Al mrzim kad stave 6 borbi u main card...i 5 je neki put kao da si na Death rowu a kamoli 6

ReemCP

ReemCP

White Belt
White Belt
Friends of Forum
Dobili smo i službeni poredak. Solidan fight night card.
Što mislite hoće li Justin u mirovinu nakon ove borbe?
Ne vjerujem da će ići u mirovinu, pogotovo ako pobijedi  :p       
Ali volio bi od njega vidjet malo taktički pristup borbi, a ne samo da prima udarce ulazeći ponekad bezpotrebno u otvorene ratove. Volio bi vidjet da kombinira hrvanje jer je u tom segmetu isto dosta dobar. Vick je dosta napredovao od TUF-a, jedino ga je Dariush uspio zaustaviti u karijeri, ali otada ima 4-0 seriju i protiv dosta dobrih protivnika upisao pobjede, te napokon dočekao da bude u main eventu  :)
Ako se Gaethje bude borio pametno, onda vjerujem da će pobijediti. 

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Zašto?Mislim ne znam nisam čuo ništa o tome jel pričao
Al mrzim kad stave 6 borbi u main card...i 5 je neki put kao da si na Death rowu a kamoli 6
Rekao je ako doživi poraz da će se vrlo vjerojatno umirovit.

Ne vjerujem da će ići u mirovinu, pogotovo ako pobijedi  [img=21x21]https://balkanfight.com/images/smilies/tongue.png[/img] 
Ako pobijedi naravno da neće, ali ako popuši postoji mogućnost odlaska.
Btw dobro došao natrag haha...gdje ste ti i hitman nestali? :p

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Ma ja bi htio da pobjedi Justin i da ostane relevantan, žao bi mi bilo čovjeka, makar kad ga vidim kako se bori odma mi ga je manje žao..

ReemCP

ReemCP

White Belt
White Belt
Friends of Forum
@lukix - aha, nisam znao da je to Gaethje rekao  :blush: bilo bi šteta da ostanemo bez takvog kvalitetnog borca. 

(Ne znam što je sa kolegom hitmanom, niti ja ga nisam dugo vidio, a ja sam inače posvuda - Croportal, forum.hr, pfs.. bio mi je na samom početku ove godine crko laptop, pa sam novi uzeo i kad bi došao ovdje, bilo mi pokazalo da str. ima virusa, pa me bilo strah da zeznem novi laptop, a i preko moba mi neće da se spoji na ovu stranicu, isto je i dan danas, ne znam zašto  :huh: -  pa sam pomislio da je forum blokiran ili nešto tako. Bio sam u zaostatku sa nekim priredbama, pa sam dosta toga pogledao u kratko vrijeme, sad mi je puna glava, da me pitaš tko se s kim borio, ne bih se odmah sjetio hehe. Baš lijepo izgleda nova verzija foruma, a i avatari su na pravoj strani ovaj put  :D ).

Dobar je card, možda bude dobra večer :) kad spominjemo mirovinu, možda će [size=small]Ellenbergeru ovo biti zadnja borba, ni on nije pravi već duže vremena. Strašno je kad pogledaš njegov skor u zadnjih 10 borbi, ono 2-8. Nevjerojatno za borca kojeg dobro pamtim kako je on bio taj koji je druge nokautirao, a danas nažalost neprepoznatljiv.[/size]

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
@ReemCP - da, prošla verzija je imala problema sa virusima i botovima, ali domena je sada "secure" (kao što možeš vidjeti u gornjem lijevom ćošku) tako da ne bi trebalo biti problema :)

ReemCP

ReemCP

White Belt
White Belt
Friends of Forum
Ajde super :)
Jedino mi žao što ne mogu preko moba čitat što pišete :(       
Piše mi "ne može otvorit stranicu jer ne može uspostaviti sigurnu vezu sa serverom"..

Drago mi je da ste nastavili sa ovim forumom i svaka čast na trudu, osvježavanjem vijesti, novosti, temama.. kroz nekih mjesec, mjesec i pol ću valjda više imati vremena pa da se onda malo aktivnije pozabavimo komentiranjem na forumu, imamo dosta dobrih mečeva najavljenih.

Valjda će i hitman doći, evo njegova JoJo se bori na ovom cardu :)

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Ajde super :)
Jedino mi žao što ne mogu preko moba čitat što pišete :(       
Piše mi "ne može otvorit stranicu jer ne može uspostaviti sigurnu vezu sa serverom"..

Drago mi je da ste nastavili sa ovim forumom i svaka čast na trudu, osvježavanjem vijesti, novosti, temama.. kroz nekih mjesec, mjesec i pol ću valjda više imati vremena pa da se onda malo aktivnije pozabavimo komentiranjem na forumu, imamo dosta dobrih mečeva najavljenih.

Valjda će i hitman doći, evo njegova JoJo se bori na ovom cardu :)
Ajde da povecas malo broj ovde na forumu, mislim da bi to moglo biti do podesavanja pretrazivaca, sertifikata i ostalih sranja, ne znam stvarno zasto tebi ne radi na fonu, meni radi odlicno.

PS. Kad malo bolje razmislim ume da mi zabode nekad i na kompu i na fonu.

ReemCP

ReemCP

White Belt
White Belt
Friends of Forum
@TNB - moj mob je star nekih 8-9 godina, safari browser. Pokušat ću vidjet preko moba od nećaka dal se mogu spojiti pa ću javiti ;)

Ako ništa, onda barem preko laptopa kad budem imao vremena, jer tako mi preko laptopa super otvara forum, jako brzo. Ma i zadnja 2-3 mj. mi internet skroz bio usporio, lijen sam nazvati ove iz T-coma, nazvao prošli tjedan, poslali lika i on dođe i gleda preko svog moba i kaže da je brzina super, te da je do mog laptopa  :rolleyes:

A laptop nov, i on kaže da će mi samo zamijeniti router iako je ovaj postojeći već dobar, e čim je stavio novi router, brzina skočila i više od one koju plaćam  :D tako da bar nešto pozitivno. Živciralo me što sam bio u zaostatku sa UFC-om, pa da skinem obične prelimse, pisalo mi bilo da će ih skinuti za 21h  :dodgy:

Tako da se sad sve vratilo u normalu, poskidao si i pogledao zaostatke, jako sam impresioniran Stošićem i Rakićem, pogotovo Rakićem i jedva čekam njhove sljedeće nastupe. Mogla bi poluteška opet zasjati kao nekad, pojavilo se dosta dobrih boraca.

PS. malo otišli u off u ovoj temi, sorry.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
@TNB - moj mob je star nekih 8-9 godina, safari browser. Pokušat ću vidjet preko moba od nećaka dal se mogu spojiti pa ću javiti ;)

Ako ništa, onda barem preko laptopa kad budem imao vremena, jer tako mi preko laptopa super otvara forum, jako brzo. Ma i zadnja 2-3 mj. mi internet skroz bio usporio, lijen sam nazvati ove iz T-coma, nazvao prošli tjedan, poslali lika i on dođe i gleda preko svog moba i kaže da je brzina super, te da je do mog laptopa  :rolleyes:

A laptop nov, i on kaže da će mi samo zamijeniti router iako je ovaj postojeći već dobar, e čim je stavio novi router, brzina skočila i više od one koju plaćam  :D tako da bar nešto pozitivno. Živciralo me što sam bio u zaostatku sa UFC-om, pa da skinem obične prelimse, pisalo mi bilo da će ih skinuti za 21h  :dodgy:

Tako da se sad sve vratilo u normalu, poskidao si i pogledao zaostatke, jako sam impresioniran Stošićem i Rakićem, pogotovo Rakićem i jedva čekam njhove sljedeće nastupe. Mogla bi poluteška opet zasjati kao nekad, pojavilo se dosta dobrih boraca.

PS. malo otišli u off u ovoj temi, sorry.

Ma nista strasno, Rakic je stvarno nerealan lik i uz Reyesa sigurno najveci potencijal u poluteskoj, jos jednom dokazano da cela MMA zajednica ima mozda svega 5% informacija o kampovima i trenzima boraca, Darko je isto solidan potencijal ali je dosta nizak i morace mnogo da rizikuje u svakom mecu na nogama koji bude radio, ali eto radi s Cro Copom valjda mu je brada na nivou da sve to podnese.

PS. Da ne bude skoro celi post off, mislim da je Gaethje izjavio da ce napustiti UFC u slucaju poraz, i da nista oko penzije nije pominjao.

Mozda bolje da predjemo u zanimljivosti.

ReemCP

ReemCP

White Belt
White Belt
Friends of Forum
Slažem se, može se o tome u dr. temi da ovdje ne idemo u off. Svakako se veselim Stošiću i Rakiću, Rakić zasada veći potencijal, a ono što je super da su mladi i da ima pred njima još dosta izazova i tko zna možda jednog dana... :)

Preko nećakovog moba se mogu spojiti ovdje, nije mi jasno, onda je do mog moba greška.

Što se tiče ovog eventa, složio bih se sa kolegom MMACroatia, previše je tih 6 borbi u glavnom programu, pogotovo kad glavni počne u 4h pa se to onda oduži do 7h, malo i preko 7. Idealni su mi oni "UFC on Fox" eventi kad počnu u 2h ujutro i traju do 4h :)

ReemCP

ReemCP

White Belt
White Belt
Friends of Forum
Jedva čekam tu borbu  ;)
Nadam se da će Gaethje ipak ovaj put malo miksati sa hrvanjem, možda kad izmori Vicka pa da onda ode u taj svoj poznati brawl kad Vick bude možda manje opasniji. Šteta bi bilo da izgubimo takvog borca kakav je Gaethje, stoga se nadam njegovoj pobjedi. Uglavnom, ne vjerujem da ovo ide na svih 5 rundi.

Nisam znao da je Vick upao kao zamjena u ovaj meč, Iaquinta je trebao biti ovdje u main eventu. Nisam pratio MMA portale i vijesti kako sam bio u zaostatku sa nekim priredbama, pa da si nešto ne zaspoilam.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Čujem da se Justin pametno borio? :D

L

Lubenjara321

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Tooooo Justin, nek je rjesio bahatog.. kad ga je zveknuo ovaj nije znao di se nalazi par minuta :D

Axl

Axl

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
expert member
Ovaj event je bio čista uživancija. Niti jedna dosadna borba.
Kad sam vidio da mi je u fileu ostalo onako 10 minuta a main event još nije ni počeo, logično je bilo da završava u prvoj rundi ali sam se već spremio na to da će Gaethje još jednom biti nokautiran, no na svu sreću završilo je totalno suprotno.. Ovaj nokaut mi je jedan od najdražih trenutaka u MMA-u ove godine.
Alcantara i Sandhagen su imali jednu od najluđih rundi godine, šteta samo što je borba onako kasno prekinuta, Alcantara je pretrpio previše štete.
Figueiredo-Moraga također odlična borba. Figueiredo je odlično osvježenje za flyweighte, ne viđa se često ovakav finisher u toj diviziji. Ako Mighty Mouse dobije zasluženi revanš protiv Cejuda, mislim da bi Figueiredo trebao ići na pobjednika u borbi između Pettisa i Formige za title shot.

Status
Not open for further replies.

bod