What's new
Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

UFC FN 141: Blaydes vs. Ngannou 2

Status
Not open for further replies.
lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Datum: 25.11.18.​
Mjesto: Beijing, Kina​

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Francis Ngannou vs. Curtis Blaydes
Alistair Overeem vs. Sergey Pavlovich

Nadam se da ce na kladionici da bude velika kvota na Blaydesa i Pavlovicha. Velika je vjerovatnoca da dobijaju ove meceve. Ngannou je isprepadan od Miocica i bice totalno defanzivan. A Overeem je van svog primea.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Oni su baš odlučili pokopat Francisa. Totalno su mu zamjerili poraz od Miočića pa mu daju samo top borce koji ga u ovom trenutku mogu pobijedit bez većih problema. Iskreno nije on bez šansi u ovom meču ako bude onaj stari Francis, ali opet prednost Blaydesu. Debelo je napredovao.

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Francis Ngannou vs. Curtis Blaydes
Alistair Overeem vs. Sergey Pavlovich

Nadam se da ce na kladionici da bude velika kvota na Blaydesa i Pavlovicha. Velika je vjerovatnoca da dobijaju ove meceve. Ngannou je isprepadan od Miocica i bice totalno defanzivan. A Overeem je van svog primea.
Blaydes je veliki favorit oko 1.4, a na Pavlovicha i Reema nebi dirao makar mi se bar po highlightsima čini da ovaj voli kratit distancu i ulazit u otvorene izmjene što je za Reema totalna katastrofa..
[hr]
Previše toga se promijenilo od one borbe u Zagrebu, Blaydes je sredio kilažu, prehranu, popravio cardio i stand up, došao na za njega idealnih 115ak kila, počeo je shvaćat MMA puno ozbiljnije, Ngannou je kad pogledam unazad od prvog dana do sad bio praktički isti borac, e sad zašto je bio tolko uspješan, po meni samo veliko samopouzdanje, kad imaš čovjeka od 195 sa 120 kila mišića koji misli da je nedodirljiv i tako se i bori onda imaš veliki problem protiv sebe, čak i kad skillset nije nešto prebrutalan, al kad to ode onda sve to pada u vodu, pretežak matchup za njega u ovom trenutku, ne vidim logiku iza ove borbe osim toga što će Azijatima prodat 2 velika mišićava crnca, ovo samo nepotrebno baca Francisa još niže..

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Zanimljivo
Bilo bi super da Blaydes dobije
Mislim da ce Francis dosta bolje uc u ovu borbu nego u prosloj,kod lewisa se bojao nokauta i smrznuo se skroz.Ovdje nema bas takve prijetnje na nogama pa ce bit opusteniji ali morat ce na hrvanju radit dosta.

L

Lubenjara321

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Casualac sam ali mislim da i vas koji ste vise hardcore zanimaju samo te 2 borbe na ovom eventu.. sta ja znam, prednost Blaydesu zbog hrvanja

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Casualac sam ali mislim da i vas koji ste vise hardcore zanimaju samo te 2 borbe na ovom eventu.. sta ja znam, prednost Blaydesu zbog hrvanja
Mislim da ovdje nema hardcorovaca osim 3vilP-a :D Mi ostali smo ili casual ili nešto između...

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Ja sam nesto izmedju ta dva, a koliko vidim postoji jos samo jedna dobra borba vredna pomena Elizeu Dos Santos i Li Jingliang, Brazilac trenutno ima 6-1 u UFC-u, i to vredi napomenuti da je prvu borbu vs Dalby-a imao slomljenu ruku i tu izdrzao sve 3 runde i izgubio na split decision, ali nazalost ne moze da dobije priliku da napadne TOP 15 zato sto nije popularan izgleda, ima dosta dobra imena u tih 6 pobeda ako gledamo van TOP 15, Omari Akhmedov, Lyman Good, Max Griffin i Sean Strickland, dok ovaj Kinez ima 6-3 u UFC-u, verovatno ce neko od njih posle ovog meca napasti TOP 15.

cross十armlock

cross十armlock

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
Ma brate ne valja previše hardcore bit, to dođe ovi debili sa Sherdoga i trojica sa twittera koji po sedam uri sjede pred kompom i gledaju sve živo, volim ja slobodnu borbu i borilačke sportove općenito (ne treniram podno kotrljanje bezveze), ali u svemu umjereno.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Ma brate ne valja previše hardcore bit, to dođe ovi debili sa Sherdoga i trojica sa twittera koji po sedam uri sjede pred kompom i gledaju sve živo, volim ja slobodnu borbu i borilačke sportove općenito (ne treniram podno kotrljanje bezveze), ali u svemu umjereno.
Pa to, gledas samo bitne borbe i buduce potencijale za divizije, nazalost ima mnogo propalica koje su u UFC-u samo da popune broj na eventu i to nije vredno trosenja vremena.

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Slažem se, previše je zanimljivih stvari u sviejtu za pratit da bi se fokusirao na jedan sport, probao sam malo više bit u MMAu jedan period ali nejde to meni jednostavnno, možda bi me jedino klađenje natjeralo da više toga pratim, ovako skoro nemoguće..

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Meni je MMA no.1 i uz to za gledat hrvanje/boks pa nogomet
Kad se nagledas takvih talenata u mma koji gotovo svakom borbom impresioniraju kao Romero,Jones,Cormier,Conor,Fedor itd.Nema boljeg.Nikad dosadno sa takvima
Nogomet gledam prakticki samo uzivo,tv skoro nikad pogotovo ako nema atmosfere nikakve vec glupo kazaliste.

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Bolje da ja ne nabrajam sva sranja koja pratim, nebi dobro završilo..

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Stolni tenis?
Odbojka i tenis su mi uvijek bili odbojni,rukomet samo reprezentacije pratim,ragbi kad vidim uvijek rado pogledam,kosarka rijetko ali ista stvar kao kod rukometa

Axl

Axl

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
expert member
Samo nogomet i borilački. Nekad sam i basket pratio, al jebiga nema se vremena. Rukomet mi je uvijek išo na kurac, ma da smo uvijek prvaci nebi ga gledo.

Otkazana borba Zaleskija Capoeire i Li The Leecha. Šteta, baš je moglo bit kvalitetnog nasilja između njih dvojce. Gledam sad malo taj card i osim co-maina i maina, još mi je borba Song Yadonga zapala za oko. Sjećam se kako je lik Arantesa razvalio prije par mjeseci, ima potencijala.

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Stolni tenis?
Odbojka i tenis su mi uvijek bili odbojni,rukomet samo reprezentacije pratim,ragbi kad vidim uvijek rado pogledam,kosarka rijetko ali ista stvar kao kod rukometa
Od main streama jedino košarka odnosno NBA pogledam utakmicu tjedno u prosjeku, tenis veće mečeve, završnice grand slamova, šah veće turnire, sad meč za svjetskog prvaka, snooker isto tako, pikado svjetsko prvenstvo oko nove godine, Mosconi cup u biljaru, tetris svjetsko prvenstvo 2 dana.. previše toga nažalost..

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Stolni tenis?
Od main streama jedino košarka odnosno NBA pogledam utakmicu tjedno u prosjeku, tenis veće mečeve, završnice grand slamova, šah veće turnire, sad meč za svjetskog prvaka, snooker isto tako, pikado svjetsko prvenstvo oko nove godine, Mosconi cup u biljaru, tetris svjetsko prvenstvo 2 dana.. previše toga nažalost..
Jebate hahaha. Bilo bi lakše da si nabrojao što ne pratiš :D

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Tetris??I to postoji?
Kaj je ono..znam za gejmerska natjecanja al pravih igri ajmo rec ali jebeni tetris to nikad nisam cuo

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Zadnji put sam pratio NBA kada su ovi likovi bili u naponu forme. :jointma4: 

Status
Not open for further replies.

Dear User!

We found that you are blocking the display of ads on our site.

Please add it to the exception list or disable AdBlock.

Our materials are provided for FREE and the only revenue is advertising.

Thank you for understanding!