What's new
Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

UFC FN 142: dos Santos vs. Tuivasa

Status
Not open for further replies.
lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Datum: 2.12.18.​
Mjesto: Adelaide, Australija​

Main card (Fox Sports 1)
Junior dos Santos vs. Tai Tuivasa (HW)​
Mark Hunt vs. Justin Willis (HW)​
Mauricio Rua vs. Tyson Pedro (LHW)​
Jake Matthews vs. Tony Martin (WW)​
Suman Mokhtarian vs. Sodiq Yusuff (FW)​
Paul Craig vs. Jim Crute (LHW)​

Preliminary card (Fox Sports 1)
Yushin Okami vs. Alexey Kunchenko (WW)​
Wilson Reis vs. Ben Nguyen (FLW)​
Keita Nakamura vs. Salim Touahri (WW)​
Elias Garcia vs. Kai Kara-Franca (FLW)​

Preliminary card (UFC Fight Pass)
Mizuto Hirota vs. Christos Giagos (LW)​
Alex Gorgees vs. Damir Ismagulov (LW)​

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
UFC Fight Night 142 – Rezultati vaganja

Junior Dos Santos (255) vs. Tai Tuivasa (262)
Tyson Pedro (205) vs. Mauricio Rua (206)
Mark Hunt (264) vs. Justin Willis (263.5)
Tony Martin (170) vs. Jake Matthews (171)
Suman Mokhtarian (145) vs. Sodiq Yusuff (145)
Paul Craig (206) vs. Jim Crute (205)

Alexey Kunchenko (170) vs. Yushin Okami (170)
Ben Nguyen (125.5) vs. Wilson Reis (125.5)
Keita Nakamura (171) vs. Salim Touahri (171)
Kai Kara France (126) vs. Elias Garcia (124.5)

Christos Giagos (155) vs. Mizuto Hirota (156)
Alex Gorgees (156) vs. Damir Ismagulov (155)

Odlicna tezina Juniora od 115.5 kg. Mislim da je to optimalna tezina za njega u ovom mecu posto i Tuivasa razmjenjuje udarace. Iako ide po sistemu dobijam/gubim mozda mu je ovo prilika da zareda dvije pobjede.

Tuivasa rasporedjuje jos vecu tezinu od Dos Santosa na manju visinu. Racunaju na to da ce i dalje imati u prednost u brzini, tehnici i izdrzljivosti.(iako ce biti sporiji i manje izdrzljivi u odnosu uobicajene) Uz naravno jaci udarac Santosa koji dolazi sa vecom kilazom.

Zestok ispit za Taia!

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Bespotrebno iskreno. Najbolji je bio na sredini (oko 240 lbs). Ovako imam osjećaj da će biti sporiji.
No bez obzira na to i dalje mislim da je level iznad Tuivase koji me još ničim nije oduševio.

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Yep,i mislim da je Junior na kojoj god kilazi brzi od ovog
Bilo bi dobro da Hunt i Shogun izgube

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Yep,i mislim da je Junior na kojoj god kilazi brzi od ovog
Bilo bi dobro da Hunt i Shogun izgube
Shogun gubi 100% jer je on odavno završena priča, a Hunt nezz. Ovo mu je zadnja borba i pobjedom realno ne dobiva ništa tako da bi pobjeda nekog novog bila izuzetno dobra za kategoriju, ali ja nikad ne navijam protiv Hunta.

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Tyson je puno krupniji od Shoguna. Nije jasno sta on i dalje trazi u toj kategoriji.

Tai fantasticno izgleda. Spreman je da unisti Juniora ali to nece biti lagan zadatak.

I ovaj Huntov protivnik je neki brawler ... tako izgleda!

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Brawler Willis tehnicki ispikao indisponiranog Hunta sa distance ... :n030:
Tuivasi je nazlost falio reach da dohvati Dos Santosa.  

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Shogun gubi 100% jer je on odavno završena priča
:a015: :c009:
Nažalost ova pobjeda mu samo produžava karijeru i batine...Iskreno nitko sretniji od mene kad vidim da je pobijedio, jedan od najdražih mi boraca u povijesti, ali budimo realni...on opet priča o title shotu...

Axl

Axl

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
expert member
Co main i main odlični. Baš mi je drago što su stari konji pobijedili, pogotovo Shogun. JDS je pokazao da mu brada još uvijek nije skroz potrošena. Primio je udarce koji bi nokautirali pola divizije. Najzabavnija teškaška borba godine. JDS-Ngannou i Tuivasa-Willis zvuče kao logične sljedeće borbe za obojicu.
Siguran sam da će Hunt potpisat za Bellator/Rizin/One, ali nakon ovog nastupa stvarno mislim da bi trebao u penziju. Willisa je morao pobijediti...
Vidim da je borba Kara-Francea i Garcije dobila FOTN bonus tako da ću morati i to pogledat. Sjećam se Kaija iz one flyweight sezone TUF-a, a nastupao je i u Rizinu, zabavan borac.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Co main i main odlični. Baš mi je drago što su stari konji pobijedili, pogotovo Shogun. JDS je pokazao da mu brada još uvijek nije skroz potrošena. Primio je udarce koji bi nokautirali pola divizije. Najzabavnija teškaška borba godine. 
Zapravo po meni je Tuivasa vise ''pillow puncher'' nego sto je JDS-ova brada dobra, ako pogledas zadnje 2 borbe od Tuivase lako to uocis, Askera ako 20x nije pogodio cistom bombom u glavu i na kraju ga jedva zavrsio, Arlovskog koji nema bradu isto, poslao ga 2x na dupe ali to nije bilo blizu prekida, vise kao da je Arlovski gubio na balansu kod tih udaraca nego neka velika steta.

Axl

Axl

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
expert member
Definitivno nije među najjačim udaračima u diviziji, ali teško je za bilo kojeg teškaša reći da je pillow puncher. Kad te neko od 120 kila svom snagom pukne u glavu, rijetki ostaju na nogama. Baš je bilo jedno 3 udarca koja su totalno clean sjela u JDS-ovu bradu, u cijeloj borbi s Arlovskim ga nijednom nije tako pogodio.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
JDS i dalje ima taj problem sa povlačenjem i žicom. Jednostavno si ne može pomoći...nije uopće bio spektakularan, ali eto, Tuivasa je bez mozga. Ima potencijala, mlad je, ali treba malo poradit na nekim stvarima ako misli biti top teškaš.
[hr]
JDS hoće Reema. Dobra borba iako mislim da bi rezultat bio isti...JDS vs. Ngannou je također mrak borba...

crazykure1911

crazykure1911

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Mislim da od tog revanša ništa, imao bi jds svoju šansu jer čim bi pogodio rema srusio bi iako se slažem da bi ga overeem s distance dobio i koljenima

Status
Not open for further replies.

Dear User!

We found that you are blocking the display of ads on our site.

Please add it to the exception list or disable AdBlock.

Our materials are provided for FREE and the only revenue is advertising.

Thank you for understanding!