Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

UFC on ESPN 7: Overeem vs. Rozenstruik

Pickem
The event is here!

UFC FN 143: Cejudo vs. Dillashaw

Status
Not open for further replies.
lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Od dolaska u UFC T.J. ima score: 1-4-1-4...je li ovo znači da sada slijedi poraz? :D

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Cejudo > Johnson > Dodson > Dillashaw

Ima vise nivoa koje treba da premosti Dilasnake da bi dobio ovaj mec.

crazykure1911

crazykure1911

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Jedna stvar je sigurna da će ce cejudo imati prednost u hrvanju ali Tj je vrhunski stand up borac i tu ima veliku prednost. Ja mislim da će ovo tj uzeti na bodove

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Cejudo Johnson Dodson Dillashaw

Ima vise nivoa koje treba da premosti Dilasnake da bi dobio ovaj mec.
Taj TJ (koji je izgubio od Dodsona) je par nivoa lošiji od ovoga sadašnjeg tako da usporedba ne pije vode.

Jedna stvar je sigurna da će ce cejudo imati prednost u hrvanju ali Tj je vrhunski stand up borac i tu ima veliku prednost. Ja mislim da će ovo tj uzeti na bodove
Biti će zanimljivo vidjeti Dillashawa na ovoj kilaži. Ako ne bude cardio problema trebao bi ovo uzeti. Međutim ne podcjenjujem Cejuda. Bude li uspjevao sa svojim rušenjima i držanjima očekujem dosadnu borbu u njegovu korist.

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Ima jos jedna stvar koju mma laici ne vide, a to je razlika u brzini koja je tesko nadoknadiva.

Axl

Axl

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
expert member
TJ je puno bolji borac od Cejuda. Cejudo je vrhunski hrvač, ali TJ-ovo mma hrvanje je dovoljno dobro da ga neutralizira, a u stand-upu jednostavno nisu ista liga.
Međutim, postoji jedan faktor koji bi mogao utjecati na borbu.

Pogledajte našta liči, a još nije ni krenuo s weight cuttom. Ova borba nije trebala biti u flyweightu.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
A nezz kolko može neutralizirat hrvanje. DJ je za MMA standarde brutalan hrvač pa opet ovog nije mogao maknut sa sebe. Sad može neutralizirat štetu kao DJ, ali dok je god na leđima gubi runde.
Po slici izgleda da je još bar 15-ak lbs iznad fly-a. Samo se nadam da neće krepat u kadi jer on je i u bantamu bio izrezan.
[hr]
A čak bi mi bilo drago da padne (al da se borba održi) jer su uvjeravali DJ-a da će skinuti bez većih problema i da mu ne treba klauzula...

Axl

Axl

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
expert member
A brijem da TJ i na amaterskoj razini ima veće uspjehe nego DJ, višlji je, a i trebao bi biti veći. Ne vjerujem da će ga Cejudo moći lay and prayat, osim ako ovaj stvarno ne bude mrtav od weight cuta.
Unatoč tome što mislim da je Dillashaw bolji, svejedno ću navijat za Cejuda jer je zmija pizda i umjesto da se bori protiv contendera u bantamweightu gdje ima dvojcu likova koji zaslužuju title shot, on ide na prvaka u kategoriji ispod. Dabogda ovaj ležao i pet rundi na njemu.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
A brijem da TJ i na amaterskoj razini ima veće uspjehe nego DJ, višlji je, a i trebao bi biti veći. Ne vjerujem da će ga Cejudo moći lay and prayat, osim ako ovaj stvarno ne bude mrtav od weight cuta.
Unatoč tome što mislim da je Dillashaw bolji, svejedno ću navijat za Cejuda jer je zmija pizda i umjesto da se bori protiv contendera u bantamweightu gdje ima dvojcu likova koji zaslužuju title shot, on ide na prvaka u kategoriji ispod. Dabogda ovaj ležao i pet rundi na njemu.
A dobro, u bantamu treba čekat pobjednika Assuncao vs. Moraes. To je pravi izazivač. Ja ne mogu za zmiju navijat jer sa pobjedom ide glumit champ-champa, a izaziva čovjeka u kat. niže. Da mu je do legacya išao bi na pero, ali ovdje je jasno da UFC želi legitiman razlog da zatvori ovu kategoriju, a za mene je to još jedan razlog da navijam za Cejuda.

crazykure1911

crazykure1911

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Ima jos jedna stvar koju mma laici ne vide, a to je razlika u brzini koja je tesko nadoknadiva.
to će dosta odlučivati jer ako tj bude izmoren od skidanja kilaže  tko zna kako će njegov stand up moži proći.

L

Lubenjara321

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Ja Cejudo vs TJ ne smatram super fightom, ako TJ-a pojede skidanje kila jos ce i izgubit

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Bit će ga zanimljivo vidit dolje da

L

Lubenjara321

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Cejudo napreduje iz borbe u borbu, hrvanje mu je na jako visokom nivou + je sve bolji i bolji u stand upu, pored toga on uopce nije neki mali flyweight, sam je rekao da moze lagano ici  u bantam i izgledati dobro.. moje misljenje ako TJ-a pojede weight cut onda ce ga Cejudo dobit

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Evo ponovno prilike da pogledamo je li Cejudo čisto pobijedio ili ne:

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Sad sam opet detaljno pogledao ovu borbu DJ-a i Cejuda i stvarno je tijesna bila. Nezz kako su sudci po rundama bodovali, ali za mene 1. i 3. su Johnsonove, a 4. i 5. su Cejudove. Ključna je 2. runda...zaista nezz kome je dati, ali se držim one da ako je nešto imaginarno 10-10 onda tu rundu treba dati šampionu pa bi po mojem bodovanju ovo DJ pobijedio 3:2. Međutim sada tek vidim kolko je ovo bilo u egalu. Prvi put mi se činilo kao krađa. Ipak ostajem pri mišljenju da se prvak ne bi trebao skidati podjeljenom odlukom već prekidom ili dominantnom odlukom (kao Cain vs. JDS 2). Kad god ostaju i najmanji repovi i nedoumice nakon borbe to je shit. Mladi su obojica možda vidimo i treću borbu u drugoj organizaciji. Valjalo bi jednako kao Cruz vs. TJ.

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Zbog čega je to shit?
Ako je netko malo bar već u borbi pokazao da je bolji onda treba i pobjedit jer je bio bolji a sad koliko bolji nije bitno.
Koliko je boraca ostalo zakinuto tako gdje su bili bolji i onda ih suci sjebu jer im nisu slomili ruku ili otkinuli glavu kojim slučajem,bezveze skroz.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Zbog čega je to shit?
Ako je netko malo bar već u borbi pokazao da je bolji onda treba i pobjedit jer je bio bolji a sad koliko bolji nije bitno.
Koliko je boraca ostalo zakinuto tako gdje su bili bolji i onda ih suci sjebu jer im nisu slomili ruku ili otkinuli glavu kojim slučajem,bezveze skroz.
Napisao sam: "Kad god ostaju i najmanji repovi i nedoumice nakon borbe to je shit." 
Nisam rekao da treba nekog polomit, ali split dec su najveće sranje u sportu jer u 90% slučajeva je riječ o draw borbi (gdje su nekome trebali dati pobjedu jer ne postoje 10-10 runde) ili o krađi. Kad imaš 50% ljudi nakon borbe za jednog borca, a 50% ljudi za drugog onda su to repovi i treba organizirat revanš.

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Zbog čega je to shit?
Napisao sam: "Kad god ostaju i najmanji repovi i nedoumice nakon borbe to je shit." 
Nisam rekao da treba nekog polomit, ali split dec su najveće sranje u sportu jer u 90% slučajeva je riječ o draw borbi (gdje su nekome trebali dati pobjedu jer ne postoje 10-10 runde) ili o krađi. Kad imaš 50% ljudi nakon borbe za jednog borca, a 50% ljudi za drugog onda su to repovi i treba organizirat revanš.
Jesu,ali to ne znači da bliska borba treba automatski dat prednost prvaku,tako možemo gledati na drugu stranu i reć pa kad je prvak on mora pobjedit uvjerljivo i pokazat da je stvarno najbolji,bude li tijesna borba on je vec izgubio/zaostaje.
Zato jednostavno ko je bio bolji nebitno za koliko treba pobjedit a ne gledat ko je prvak a ko izazivač jer tako će vječno bit nedoumica.

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Misu bas nesto i nije bilo krivo da preda pojas. Otisao je mlatiti azijske borce i pokupiti lagani ekstra cash. Cejudo je pokazao vise nego u prvom mecu i zasluzeno osvojio pojas.

Status
Not open for further replies.

bod