What's new
Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

UFC FN 148: Thompson vs. Pettis

Status
Not open for further replies.
lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Datum: 23.3.19.​
Mjesto: Nashville, Tennessee (SAD)​

Main Card (ESPN+)
Stephen Thompson vs. Anthony Pettis (WW)​
Curtis Blaydes vs. Justin Willis (HW)​
John Makdessi vs. Jesus Pinedo (LW)​
Jussier Formiga vs. Deiveson Figueiredo (FLW)​
Steven Peterson vs. Luis Pena (FW)​
Maycee Barber vs. JJ Aldrich (WFLW)​

Preliminary Card (ESPN+)
Bryce Mitchell vs. Bobby Moffett (FW)​
Frankie Saenz vs. Marlon Vera (BW)​
Alexis Davis vs. Jannifer Maia (WFLW)​
Chris Gruetzemacher vs. Jesus Pinedo (LW)​
Randa Markos vs. Angela Hill (SW)​
Chris Gutierrez vs. Ryan MacDonald (BW)​
Eric Shelton vs. Jordan Espinoza (FLW)​

crazykure1911

crazykure1911

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Ovo Petis gubi i to vjerojatno nokautom. Thompson treba ganjati bolhe borbe da se približi opet borbi za titulu, jer njega jedinog wodley nije isprebijao.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Službeni poredak je tu. Onako, ima tu solidnih borbi.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Samo Pena okinuo vagu, ostatak prošao. Vidim zainteresiranost za ovaj event je nikakva? :)

hitman_4

hitman_4

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
pa kad je nikakav event. Ono kad te ne zanima ni jedna borba xD

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Šta ti je MMA. 6 godina ne pobijediš nokautom i onda to napraviš čovjeku koji nikad nije nokautiran i to u kategoriji koja je veća od one u kojoj si se do sada borio (čak dvije veća ako kontamo pero).

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Nisam iznenađen main eventom, Wonderboy je morao bolje birat protivnike, 2 borbe zaredom gdje nije mogao ništa dobit, a porazi ga sad dosta sjebali, iskreno mi je drago da je izgubio, već sam ga počeo zvati Wondersnore, umrtvi svaku borbu i svakog protivnika, i bolje da se ne mota više oko vrha, imao je šansi, Blaydes potpuno očekivano, neznam kakvu galamu je Willis probao napravit prije borbe, čovjek taraba totalna, i još me zanimala Barber protiv JJ, jedne od podcijenjenijih borkinja u UFCu svakako, zadnjih par borbi dobila kao underdog, i danas je odlično krenula, al jbg, mora se čestitat i maloj na srčanosti..

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Lukix edit: hajde molim te smanji veličinu slika prije postavljanja, a nemoj plakate stavljat.

Anthony Pettis

Kazu da ga je Wonderboy deklasirao, ali misim da je upravo on nadmudrio Wonderboya leg kickovima. Pettis ga je usporio i onda docekao udarcem u masvidal stilu. Logicno je da on udara jace nego Tyron jer je pro u tom segmentu.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Anthony Pettis has fought the best of his generation:
-Joe Lauzon
-Benson Henderson
-Jeremy Stephens
-Donald Cerrone
-Gilbert Melendez
-Rafael dos Anjos
Eddie Alvarez
-Edson Barboza
-Charles Oliveira
-Max Holloway
-Dustin Poirier
-Michael Chiesa
-Tony Ferguson
-Stephen Thompson
Stvarno impresivna imena iako naravno nije svugdje ostvario pobjedu. Inače treći borac koji ima pobjede u FWu, LWu i WWu (uz Floriana i McGregora), a jedini koji je to napravio protiv rangiranih boraca u svim kategorijama.
[hr]
Mene zanima što će sada napraviti sa Pettisom. Vjerujem da ostaje u welteru, biti će top 10 (možda i top 5) borac nakon ove pobjede. On sam je izrazio želju za revanšom vs. RDA ili pobjednika Barboza vs. Gaethje. Obje borbe zanimljive i čak dobitne za Pettisa.
Edit: "Pettis said in his post fight interview that he wont fight Askren and Woodley cos they're teammates and he wouldn't fight Masvidal unless it made sense. 4:26"
Joj što mrzim ova teammate sranja...šta onda hoće u welteru?

hitman_4

hitman_4

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
https://youtu.be/_CKy5UTYhp8?t=2262

:D

Axl

Axl

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
expert member
Kakva legenda ovaj Pettis, baš mi je drago što je uspio pobijedit i još na ovakav način. Lik je tu da se potuče i ima zabavnu borbu sa svakim. Ne znam samo šta će mu opet borba s RDA-om, ovaj je grozan match-up za njega. Dajte mi Pettis-Masvidal, Meksikanac i Kubanac, dva luđaka, nema šanse da bude loša borba.

L

Lubenjara321

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Pogledao replay, haha svasta i ovaj MMA vise, nak ladno superman punch i cao

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Drago mi je za Pettisa,trebaju mu dobre pobjede.
Blaydes ocekivano

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
MMA je uvijek lutrija igrati na kladari, ali nekako imam osjećaj da se težina prognoziranja od ove godine popela na jednu višu razinu.

L

Lubenjara321

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
MMA je uvijek lutrija igrati na kladari, ali nekako imam osjećaj da se težina prognoziranja od ove godine popela na jednu višu razinu.
Hahahha da nez sta je ovo, Masvidal tamo slozio Tilla ovaj pao ko klada, sad Pettis tu neki superman punch ovaj pao ko da ga je pogodio Romero, ne znam vise

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Zanimljivo kako su se borci iz lake sad malo narugali velteru sa ova dva nokauta :D plus Cerrone u prošlosti

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Sve ide kontra neke logike u tim prelascima iz kategorije u kategoriju, totalni kaos, čak ni Thompson nemože vjerovat da ga je nakon svih tih godina natjecanja uspavao omanji borac iz lake, što je sljedeće jbt..

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Vraćamo se na ono o čemu se odavno govori, a to je skidanje kila. Ponovno je "omanji" borac savladao "ovećeg." Ja se nadam da će doći dan kada će većina shvatiti da ne trebaju skidati 15-20 kg da bi bili dobri borci. U većini slučajeva prelazak u kat. iznad se pokazao odličnim potezom naročito u zadnjih nekoliko mjeseci.

Mapas

Mapas

Owner
Staff member
Owner
Administrator
Sve ide kontra neke logike u tim prelascima iz kategorije u kategoriju, totalni kaos, čak ni Thompson nemože vjerovat da ga je nakon svih tih godina natjecanja uspavao omanji borac iz lake, što je sljedeće jbt..
Pa Pettis je još i skidao kilograme za ovu kategoriju, a jedina je logika da se bore u onim kategorijama za koja neće trebati weight cut, pa nek hodaju vani i sa 120 ako hoće.

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Neznam da bi ovu borbu pripisao skidanju kila, niti Wonderboy baš toliko reže, niti je Pettis bio prevelik za laku, komplicirano je to pitanje općenito, nemožeš nać prvaka koji ne skida puno, Cejudo jedva prolazi, TJ je bio na 149 u borbi protiv Codya kislim, znamo situaciju kod Maxa i Khabiba, Usman isto ogroman, jedino možda Robber, al ni on nije tolko mali kolko mislimo, i on je barem na 9 banki u borbi..
[hr]
@mapas
Ma išlo bi to bez problema, samo treba volje i financija, prvo što zbilja fali kategorija, pogotovo nakon 84 kile, ja bi stavio 135, 145, 155, 165, 175, 185, 200, 220 i apsolutnu, svako jutro na vagu, izračuna ti se srednja vrijednost i to je to, recimo ako je to 215 možeš rezat na 200, ako je 180 može na 175 i tako dalje.

Status
Not open for further replies.

Dear User!

We found that you are blocking the display of ads on our site.

Please add it to the exception list or disable AdBlock.

Our materials are provided for FREE and the only revenue is advertising.

Thank you for understanding!