Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

UFC on ESPN 7: Overeem vs. Rozenstruik

Pickem
The event is here!

UFC FN 149: Overeem vs. Oleinik

Status
Not open for further replies.
MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Dobar onaj Gruzinac protiv Islama. Nema totalne dominacije kada imas hrvanje jako.

Overem odmah u parter otisao ... lol
Armenac

I veliki rizik je to bio za Islama,malo za dobit a jako puno za izgubit,top 10 protivnik vrijeme je.
[hr]
I mene nije iznenadilo to kaj vidim da se dobro nosio sa njime,od prije je poznat kao jedan od potencijala,sa tom Ruskom skolom tako da ima svjetlu buducnost

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Boban na novoj:Boa Constructor :D
Majko mila..

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Boban na novoj:Boa Constructor :D
Majko mila..
I ja sam se nasmijao haha. Koda je građevinski radnik :D
[hr]
Alistair OverKnee...definitivno čovjek ima najbolja koljena u MMA-u. Kolko je ljudi sa njima demolirao uffff...

crazykure1911

crazykure1911

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Nije dzabe dobio naziv demokition man. Ta kolje a he puno više trebao koristiti u drugim mečevima. Bit će zanimljivo vidjeti tko će mu biti protivnik

Satoshi

Satoshi

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
Već ste ranije spomenuli, ali ni meni nije jasno da Makhachevu daju debitanta. Malo ili ništa je dobio sa ovom pobjedom, a Tsarukyan da je debitirao protiv bilo koga tko ima mrvicu lošije hrvanje vjerojatno bi odnio pobjedu.

Pobjeda Overeema sad izgleda rutinska, ali testirao mu je bradu Oleinik, moglo je to završiti i obrnuto.

Lijep povratak Mustafaeva nakon dugog izbivanja.

Oleksiejczuk me još jednom pozitivno iznenadio, sa zanimanjem ću ga dalje popratiti i zanima me idući protivnik.

Daleko je Antonina od Valentine. Kad su snimali Valentinu dok dovikuje savjete iz kuta baš je bila ljuta. Mislim da bi zubima pregrizla onu žicu, uletjela u kavez i namlatila obje borkinje.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Već ste ranije spomenuli, ali ni meni nije jasno da Makhachevu daju debitanta. Malo ili ništa je dobio sa ovom pobjedom, a Tsarukyan da je debitirao protiv bilo koga tko ima mrvicu lošije hrvanje vjerojatno bi odnio pobjedu.
Zato sto je takav kakav jeste, Rus koji dodje da odradi svoj job i nista drugo, pre i posle meca samo naklon i postovanje, niti hoce nesto da trash-talkuje a nema neki stil zanimljiv siroj MMA publici, pa UFC na sve nacine pokusava da sabotira takve borce.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Sviđa mi se novi dizajn :D

Status
Not open for further replies.

bod