What's new
Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

UFC FN 150: Jacare vs. Hermansson

Status
Not open for further replies.
lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Joker 4 u nizu, zadnje dvije nad top 10 i top 5 borcima. Znači jednu je borbu od napada na titulu. Volio bih ga vidjeti protiv Coste ili Romera. Može i Gastelum.
Još ako Cannonier dobije Silvu imamo dobrih noviteta u srednjoj u samo godinu dana; Jared, Jack i Adesanya. Divno.

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Hermansson izgledao strašno dobro, jednostavno bio duži, veći, brži u stand upu, maksimalno je iskoristio prednost u reachu, GnP mu je isto jeben, nije bilo straha od partera što mi je drago za vidjet kad se neko bori protiv Brazilaca, skoro da bi rekao da mi se čini kao bolja verzija Weidmana recimo, obojici su cardio mašine samo mi se Jackovo kretanje i boks čine bolji, drago mi je da se pojavilo još jedno ime na vrhu srednje, Jacare prokockao zadnju šansu, neznam kolko za njega ima smisla nastavljat karijeru u ovom trenutku.. sad ima barem 5 ljudi ispred njega, kategorija je prenatrpana a i on ke izvan primea i u godinama..
Našli i žrtvu za Hardya, Smoliakov je izgledao kao da ga je netko prisilio da uđe u taj kavez, možda je i uzeo kakvu lovu da padne, čudno je to izgledalo..
Oliveira me negativno iznenadio, mislio sam da tu borbu ima u đepu, samo da je pametno radio distancu trebao je to uzet, al njemu MMA ionako zajebancija, Perry puno ozbiljnije shvatio borbu i na kraju zasluženo uzeo..
Sandhagen isto oduševio, malo je ljudi u MMAu koji znaju koristit reach, bantam dobio još jednog top contendera..
Sve u svemu odličan event, barem ove glavne borbe koje sam gledao..

Axl

Axl

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
expert member
Lineker-Sandhagan, Glover-Cutelaba, Perry-Oliveira i Jacare-Hermansson sve odlične borbe.

Odličan nastup Hermanssona. Dobro je neutralizirao Jacarea na podu. Na nogama je pretrpio dosta štete, ali je i zadao odličnih kombinacija te izbjegao nokaut za razliku od Weidmana. Stvarno kompletan borac.

Žao mi je Linekera, po meni je uzeo prvu i treću rundu.

Satoshi

Satoshi

Blue Belt
White Belt
Friends of Forum
Arlovski opet pokraden, ovaj put najdrastičnije. U zadnje 4 borbe upisao je 4 poraza, a svaka je mogla otići na njegovu stranu.
Odlučivale su nijanse i svaki put suci dosude protiv njega.

Gloveru skidam kapu. Mislio sam da su ga godine pregazile i da će ga Cutelaba sa svojim poznatim uraganskim stilom pomesti. Ali ne da se stara kost, i bilo je u stilu njegove ulazne pjesme: Welcome to the jungle Cutelaba.
Cutelabu obožavam gledati, uvijek su to neke lude borbe kad se on bori, ali baš je prljav borac i previše bahat.

Kako prozirno pokušavaju napraviti zvijezdu od Hardya, daju mu kantu u co-main eventu. Smolyakov se kandidirao za sam vrhu konkurencije za najlošijeg borca koji se ikada borio u UFC-u. Ruan Pots je za njega Jon Jones.

Odličan main card, uvodne nešto slabije osim Gilbert Burns vs. Mike Davis.

crazykure1911

crazykure1911

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Arlovski opet pokraden, ovaj put najdrastičnije. U zadnje 4 borbe upisao je 4 poraza, a svaka je mogla otići na njegovu stranu.
Odlučivale su nijanse i svaki put suci dosude protiv njega.

Gloveru skidam kapu. Mislio sam da su ga godine pregazile i da će ga Cutelaba sa svojim poznatim uraganskim stilom pomesti. Ali ne da se stara kost, i bilo je u stilu njegove ulazne pjesme: Welcome to the jungle Cutelaba.
Cutelabu obožavam gledati, uvijek su to neke lude borbe kad se on bori, ali baš je prljav borac i previše bahat.

Kako prozirno pokušavaju napraviti zvijezdu od Hardya, daju mu kantu u co-main eventu. Smolyakov se kandidirao za sam vrhu konkurencije za najlošijeg borca koji se ikada borio u UFC-u. Ruan Pots je za njega Jon Jones.

Odličan main card, uvodne nešto slabije osim Gilbert Burns vs. Mike Davis.
Hardy čim naleti nanekog ozbiljnijeg teškaša će dobit teški batina.volio bi da ga spoje s tuivasom .

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Neznam na kakvom je ugovoru Arlovski ali vjerojatno uzima oko 200-300k po borbi, odrađuje ih dosta sigurno i lagano skuplja pare za penziju, nije njega previše briga dal je pobjeda ili poraz sve dok ne dobije otkaz, još uvijek može dat dobru borbu velikoj većini na rosteru..

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Mene čudi da mu još otkaz nisu dali.

ReemCP

ReemCP

White Belt
White Belt
Friends of Forum
Uvodne borbe
Jim Miller me oduševio i baš volim tu staru gardu! Pogotovo kad vidiš da je doveo svoju djecu, reko, samo da pobijedi. Nije ti ipak svejedno kad te obitelj, pogotovo djeca gledaju uživo, jer ne daj Bože da nešto krene u krivom smjeru. Burns isto očekivano, čak u jednom trenutku kad su bili u parteru, od frizure Davisa pomislio da se Koscheck vratio :D Esparza isto dosta dobra, iako u 2R kad nije uspjela na početku sa takedownom, nije po nju to izgledalo dobro. Ipak, kasnije se snašla i uvjerljiva pobjeda. Dosta dobrih poteza u parteru. Arlovski po meni isto pokraden, a sama borba i nije bila nešto. Ovaj Sato mi nije bio poznat, a znam da je Saunders stari lisac (čak i član foruma mma.junkie, nekad zna pisat tamo), ali Sato je pokazao da je dobrodošlo pojačanje! Čak sam pomislio da je prerani prekid, ali naravno, kad smo vidjeli odmah kako se Saunders zateturao kao neki pijanac, jasno je bilo da je u nokdaunu, čak se moglo i prije prekinut gledajući usporenu snimku.

Glavne borbe
Ja isto obožavam Cutelabu, baš ono prgav neki lik i uvijek se voli potuć', znaš kad je on na cardu da će bit i akcije. Mislim si opet, Glover je već star, ali ima to iskustvo, sjetio sam se njegove prošle borbe sa Robersonom kad je na početku preživio one laktove i vratio se u meč. Tako sam razmišljao i pred ovaj meč, ako Glover preživi taj početni uragan, dalje je njegov meč. Poslije toga odmah poslastica sa Perryem i brazilskim kaubojem! Ali koji ulasci, e i to je bio show, onaj ples hahaha! Poslije toga teškaši, ali gdje ih Dana samo pronalazi? Smolyakov kao da je zalutao u meč, a ovaj Hardy mi nimalo nije simpatičan lik. Main event jako dobar, Hermansson se pokazao u pravom svjetlu i sad smo dobili još jednog ozbiljnog contendera u MW-u, baš mi drago zbog njega iako sam fan Jacarea. A da je još ona giljotina prošla na početku, ufff. I tko bi onako išao rušit Jacarea u parter? Odličan izbor i komentatora na eventu, ja Cruza mogu stalno slušati :) kad ga već nema u samom oktagonu :(

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Neznam na kakvom je ugovoru Arlovski ali vjerojatno uzima oko 200-300k po borbi, odrađuje ih dosta sigurno i lagano skuplja pare za penziju, nije njega previše briga dal je pobjeda ili poraz sve dok ne dobije otkaz, još uvijek može dat dobru borbu velikoj većini na rosteru..
To mozda tako izgleda na prvu, kazu Pejic i Forgac da lik trenira po 5h dnevno, da je stalno u ATT dvorani, tako da je to za penzionera malo previse, kad toliko radi iskreno sumnjam da ga je briga za pobedu ili poraz.

Status
Not open for further replies.