What's new
Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

UFC FN 151: Iaquinta vs. Cowboy

Status
Not open for further replies.
lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Datum: 4.5.19.
Mjesto: Ottawa, Ontario (Kanada)

Main Card (ESPN+)
Al Iaquinta vs. Donald Cerrone (LW)
Derek Brunson vs. Elias Theodorou (MW)
Cub Swanson vs. Shane Burgos (FW)
Brad Katona vs. Merab Dvalishvili (BW)
Walt Harris vs. Sergey Spivak (HW)
Marc-Andre Barriault vs. Andrew Sanchez (MW)

Preliminary Card (ESPN+)
Macy Chiasson vs. Sarah Moras (WBW)
Aiemann Zahabi vs. Vince Morales (BW)
Nordine Taleb vs. Kyle Prepolec (WW)
Kyle Nelson vs. Matt Sayles (FW)
Arjan Bhullar vs. Juan Adams (HW)
Mitch Gagnon vs. Cole Smith (BW)​

Last edited:
lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Prosječan FN event, ali moglo bi biti vatrometa na nekim borbama.

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Mislim da Al pobjeđuje ovo ali bit će gusto i sigurno top borba.

hitman_4

hitman_4

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Mislim da ce Al brzo rijesiti Kauboja

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Prvi put nakon neznam kolko vremena sam pogledao većinu borbi, main event odličan, Cerrone klasa iznad Ala što mi je i bilo kolko tolko očekivano, ali sam mislio da će ga Al prije ili kasnije dobro zakačit što se i dogodilo, svejedno nije imalo prevelikog utjecaja, i Cerroneova brada je dobro držala, Al je vjerojatno jedan od najčvršćih i najsrčanijih ljudi na svijetu, da ne vjeruješ kolko batina može primit, svejedno, mislim da ga ljudi malo precijenjuju, osim te volje i srca nije za samu elitu, top 5-10..
Od ostatka carda Harris najbolje izgledao, nešto je i do protivnika koji se nije ni pojavio, al svejedno s 195 i 120 kila s tom brzinom može daleko u teškoj, ako mu se stvari malo poslože tko zna..
Swanson penzija makar je izgledao bolje od očekivanog, nema više ništa za ponudit, potrošen do kraja..
Drago mi je da je Theodoru izgubio, jedan od iritantnijih likova za gledat, nema šanse da mu više bilo koju borbu pogledam..
I ajde šećer na kraju Juan Adams ili kako već, pa kako je taj opće došao do UFCa, čovjek nema baš nikakav skill, nezna ni udarac bacit, nije ni Bhullar puno bolji, teška je osim top 10 likova u teškom kurcu..
Sve u svemu solidan fight night..

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Cowboy je opet izasao na scenu u sampionskom izdanju. :smiley-joint:
I da ... plasirao je koljeno kod pokusaja rusenja. Svaka mu cast !
To je sigurno ucinilo da sledeci pokusaji rusenja budu daleko losiji.

cross十armlock

cross十armlock

White Belt
Friends of Forum
Čim su stali jedan pored drugog bilo mi je jasno kako će borba proć, volim ja Iaquintu ali nije on dovoljno dobar hrvač da nadoknadi razliku u masi a na nogama se mora nosit s nedostatkom u visini i rasponu protiv čovjeka čiji se stil baš bazira na tome, teško to ide. Nekako bih očekivao da upare Gaethjea s Cerroneom poslije ovog da se riješi sljedeći izazivač tako.

Mapas

Mapas

Owner
Staff member
Owner
Administrator
Svi su zaboravili da je Cerone napusti laku kad je imao 8:1 kao drugi borac kategorije,Al nije bio ni top 15 tad.

Satoshi

Satoshi

Blue Belt
White Belt
Friends of Forum
Iskreno, mene je zavarao ovaj pozitivan niz od Iaquinte i tijesni poraz na short notice od Khabiba.
Za kauboja sam mislio da je u silznoj putanji, ali sad vidim da su kauboj u velteru i kauboj u lakoj dva različita borca.

Svaki put se ispočetka čudim kad vidim Theodoroua i njegov način borbe..
Kakvi su ono udarci i pokreti? Na koju foru je on sa tim stilom došao do scora 17:3?
Bježanje po kavezu, bacanje svega i svačega pa ako nešto pogodi, malo klinča i tako u krug.

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Ma jebaj ga, čudan je Theodoru, teško se pripremit za njega pogotovo u srednjoj gdje se bore likovi s dobro preko 90 kila koji su ipak bolje statični i nisu se nikad borili protiv takvog stila, prolazi mu to dosta dobro, jedino što je totalno negledljivo.. bar za mene.

ReemCP

ReemCP

White Belt
White Belt
Friends of Forum
Kako mi je drago za Kauboja, i sam sam sumnjao u njega! Otkako je dobio sina, kao da se preporodio i kao da u njemu postoji neka žar, još veća motivacija za borbama! 3, 4 i 5 R odlične, sviđa mi se kako je kombinirao sa low kickovima (vanjskim i unutarnjim), pa oni direkti koji su bili ubitačni, pokoji udarac u tijelo i pokušaj high-kicka, predivno. Živa legenda MMA-ja! Ajde, kod teške kategorije godine i nisu toliko važne, onaj od 39 godina se možda bolje kreće od teškaša koji ima 23, ali u lakim kategorijama je to itekako bitno pošto se radi o brzini, koju s vremenom izgubiš, ali Kauboj jednostavno oduševljava i užitak je za gledat ove njegove trijumfe! Prozvao je opet Conora (sad nemam pojma jel se ovaj umirovio ili što), ali sa Gaethjeom bi isto bilo zanimljivo ili je pitanje jel šteta ta 2 atraktivna borca "potrošit" u istoj večeri...

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Al moraš volit taj post win hype
Nije da je Khabib(koji nije udarač) već dao jab lesson Alu a sada se od Donalda radi da ima najbolji direkt u igri(to sam pročitao npr). i kako je on taj koji će dobit Khabiba
Line them up,and watch them all lose.

ReemCP

ReemCP

White Belt
White Belt
Friends of Forum
Ja mislim da Khabiba može jedino skinut Tony i Gaethje (ali ovaj Gaethje iz zadnje 2 borbe koji koristi borilački IQ).

K

Katarza

White Belt
Friends of Forum
Fantastičan main event, Iaqiunta žilav ali jbg Cerrone je jednostavno prevelik u lakoj. Nadam se da će napucati Connora, bili bi to super

Status
Not open for further replies.