News
What's new
Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

UFC FN 153: Gustafsson vs. Smith

Status
Not open for further replies.
lukix

lukix

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Datum: 1.6.19.
Mjesto: Stockholm, Švedska

Main Card (ESPN+)
Alexander Gustafsson vs. Anthony Smith (LHW)
Volkan Oezdemir vs. Ilir Latifi (LHW)
Jimi Manuwa vs. Alexander Rakic (LHW)
Makwan Amirkhani vs. Chris Fishgold (FW)
Damir Hadzovic vs. Christos Giagos (LW)
Daniel Teymur vs. Sung Bin Jo (FW)

Preliminary Card (ESPN2)
Tonya Evinger vs. Lina Lansberg (WBW)
Stevie Ray vs. Leonardo Santos (LW)
Nick Hein vs. Frank Camacho (LW)
Bea Malecki vs. Eduarda Santana (WFW)
Darko Stosic vs. Devin Clark (LHW)
Joel Alvarez vs. Danilo Belluardo (LW)
Rostem Akman vs. Sergey Khandozhko (WW)​

Last edited:
lukix

lukix

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Stošić, Rakić, Hadžović. Ovo će se sigurno pratiti u regiji sa posebnim zanimanjem :)

ReemCP

ReemCP

White Belt
White Belt
Friends of Forum
Ma da, Stošić je ovdje :) Kako sam ga očekivao na onom eventu u Češkoj, i nažalost, ozljedio se. Protiv onog "grizlija" je dosta brzo odradio posao, baš me zanima dalje njegova karijera u UFC-u i jedan je od onih boraca koje kad gledam, "strepim" jer bi volio da uspije i što više dogura u UFC-u :) Rakić mi isto super, vidim da on ide na Manuwu :eek::eek::eek: opaaa, ali super potez rekao bih. Manuwa veliko ime, a u silaznoj putanji. Gus i Smith isto nekako logičan matchup, nije loše.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Rakic je pricao cak da je bio dominantan na sparinzima vs Manuwe u allstarsu, Manuwa mislio da je ovaj hrvac koliko ga silovao.

ReemCP

ReemCP

White Belt
White Belt
Friends of Forum
Nisam znao da su skupa sparirali :) gledao sam malo Rakića kad je bio gost na onom podcastu, baš je ok lik, pričao je nešto da mu treba oko 2 godine da bude spreman za Jonesa. Lik je skroz čvrsto na zemlji i baš fino gradi karijeru po malo, nikamo se ne žuri i svjestan je svojih mogućnosti. A fizički je stvarno impresivan, stil borbe također i od njega dosta očekujem :)

• Like
Reactions: TNB
L

Lubenjara321

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Ja se nadam da neko od njih nece otpast i da cemo ih gledat svu trojicu,mislim da ce to biti 3 wina. Gus-Smith interes mi 0 za taj fajt, 2 Jones leftovera

lukix

lukix

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Navodno je i Hadžo uz Rakića na main cardu, a Stošić prelimsi. Nisam još naletio na službeni poredak...

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Odlična borba,i onda skroz izgubljen sa Jonesom,nula improvizacije kad nesto ne ide po planu da mjenjaju stvari.

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Nije to bila borba, to je bilo jednostrano prebijanje, navijam za Smitha ovdje makar su mu male šanse, Guss me izgubio s izjavom o odlasku u srednju, ima preko 195, hoda s preko 110 kila i još se usudi pomislit o srednjoj..

L

Lubenjara321

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Jones Gus 2 mi je bio prelos fajt

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Nije to bila borba, to je bilo jednostrano prebijanje, navijam za Smitha ovdje makar su mu male šanse, Guss me izgubio s izjavom o odlasku u srednju, ima preko 195, hoda s preko 110 kila i još se usudi pomislit o srednjoj..
Ma to mora da se on nesto sprdao, ne moze on skinuti za srednju bez da ostrani jednu nogu, on ima 110 funkcionalnih kila, nije on neki prasac kao DC pa da moze ako promeni ishranu i to.

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Lol, pitaj bilo kojeg DCevog protivnika u teškoj kolko su funkcionalne njegove kile..

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Ne znam kako bi ga Smith mogao dobit.Gustafsson je unatoč zadnjoj borbi dosta bolji i ima bradurinu a i hrvački je bolji.
Volio bi da Latifi dobije Volkana,Manuwi prednost
Rakić se ipak još nije susreo sa nekim kao Manuwa koji ima iskustva pa dok ne vidim da neko takvog dobije ne mogu reć da će pobjedit.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Lesnar, poenta je da DC moze da spusti ako hoce i ako je spreman da ide dole.

MMACro, imas podcast sa Rakicem, kaze da ga je toliko silovao na sparingu hrvanjem da je Manuwa mislio da je covek hrvac, a i u stojci verovatno ima prednost obzirom na zadnj nastup Manuwe vs Santosa, samo je pitanje hoce li rizikovati u stojci ili ce ga samleti kao i Ledeta.

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Trebao bi Rakić pregazit Manuwu, samo da ne ulazi u otvorene izmjene i nebi smjelo bit prevelikih problema, prošli su Manuwini dani u poluteškoj, za Stošića već nisam siguran..

lukix

lukix

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Tjedan bez UFCa baš umrtvi sve...

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
A dobro meni ovaj tjedan bez UFC-a bas dobro doso da obnovim neki zar za MMA-om, nekad mi vikend bez UFC bio ono bas dosadan.

PS. Bas iscekujem nastupe nasih momaka i pobede naravno.

Status
Not open for further replies.