What's new
Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

UFC FN 154: Moicano vs. Korean Zombie

Status
Not open for further replies.
lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Datum: 22.6.19.
Mjesto: Greenville, South Carolina (SAD)

Main Card (ESPN+)
Renato Moicano vs. Chan Sung Jung (FW)
Bryan Barbarena vs. Randy Brown (WW)
Andre Ewell vs. Anderson Dos Santos (BW)
Andrea Lee vs. Montana De La Rosa (WFLW)
Kevin Holland vs. Alessio Di Chirico (MW)

Preliminary Card (ESPN2)
Dan Ige vs. Kevin Aguilar (FW)
Ashley Yoder vs. Syuri Kondo (SW)
Matt Wiman vs. Luis Pena (LW)
Allen Crowder vs. Jairzinho Rozenstruik (HW)
Ariane Lipski vs. Molly McCann (WFLW)
Deron Winn vs. Eric Spicely (MW)

Last edited:
lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Sad 2 tjedna čekanja za ovaj event. Ima par dobrih borbi koji bi mogle biti war (kao main event recimo).

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Skoro 3 kvota na KZa hahahaha. Pa nezz zbog čega...Zašto su ljudi uvjereni u Moicana ode?

Satoshi

Satoshi

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
Vraća se Matt Wiman, nakon skoro 5 godina pauze zbog ozljeda i sada sa 35 godina na leđima.
Ne znam koliko mu je to pametno, baš me zanima kako će to izgledati nakon tako duge pauze.

Mapas

Mapas

Owner
Staff member
Owner
Administrator
Ovo bi zombi trebao na bodove da dobije, već je jednog sličnog borca (Yair) dobijao sve dok nije naivno pao zadnju sekundu.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Jos uvek ne mogu da verujem kako je naivno pao u toj zadnjoj sekundi, ne znam zasto je uopste isao nesto da radi umesto da samo podigne ruke gore i saceka pobedu. Moicano je bolji dobar od Yaira svakako, ali cu se svakako kladiti na KZ-a, skoro 3 kvota je predobra da ne probam srecu na to.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Od ovog eventa očekuje nas cijelo ljeto i jesen UFC. Svaki vikend do MSGa 2.11.19. :)

Satoshi

Satoshi

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
Bolje bi bilo da je gust raspored po zimi kad je ruzno vrijeme i ljudi su vise pred TVom

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Winnu se 3x promijenio protivnik. Valjda do eventa neće još jednom haha.

crazykure1911

crazykure1911

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Ja vjerujem da će Zombi dobiti, ovog je aldo baš lako prebio

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Nije baš neki card, glavna borba solidna, trebao bi Moicano dobit, ajde Lineker se bori.. nisam nešto zagrijan sve skupa..

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Zapravo imas jos par zanimljivih borbi : Dan Ige vs. Kevin Aguilar, obojica su odlicni borci, verovatno borba za ulazak u TOP 15, Bryan Barbarena vs. Randy Brown, isto tako odlicni borci koji uvek ponude SHOW, onda debi onog midzeta Derona Winna, a i na Jairzinho Rozenstruik treba baciti oko, mozda i moze biti neka sveza krv u teskoj kategoriji.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Lineker otpao. Card još veće sranje.
Ne zna se razlog, ali vjerojatno mu pozlilo od skidanja kila...ako zaista to jeste slučaj odmah otkaz. Nevjerojatno tako sitan i pređe u kat više i opet problemi sa kilama. Idiot.

Kizo

Kizo

White Belt
Staff member
White Belt
Moderator
Legendary
Rozenstruik drugim najbržim nokautom u teškoj kategoriji. Završio Crowdera sa jabom i GnP nakon 9 sekundi.
McCann "iznenadila" precijenjenu Lipski, a Winn pobijedio Spicelya u odličnoj borbi.

Last edited:
crazykure1911

crazykure1911

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Nisam znao da je ovaj moicano 180 visok ,djelovo mi je dosta manje kad sam ga gledo protiv Alda.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Bravo KZ! Najdraži azijski borac trenutno, uvijek zanimljive borbe priredi (iako ovakav brzi završetak nisam očekivao). Čudno mi samo kolko vas je igralo na Moicana na pick'emu.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Ja bukvalno ne znam sta nisam imao na tom mecu, a obojica su mi dragi borci i nisam znao do samog kraja za koju stranu da navijam, na kraju mi je nekako drazi ispao KZ. Imao sam KZ-a na kladzi na solo tiketu, onda sam cekao over 3.5 runde na drugom solo i imao sam Renata Moicana na pick'emu.

PS. Posle ovoga vise nikad necu ulaziti u takvu situaciju da tolio natrpam u borbi u kojoj obozavam obojicu boraca.

crazykure1911

crazykure1911

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
ja sam pogledao borbe jednog i drugog i kad sam vidio da se aldo u boljoj formi mučio s zombiem a ovog noksutirao ogmah sam znao da ću na zombia stavit

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Negativno sam iznenađen s Moicanom, imao sam veća očekivanja od njega, ipak nije to to izgleda..

Status
Not open for further replies.

Dear User!

We found that you are blocking the display of ads on our site.

Please add it to the exception list or disable AdBlock.

Our materials are provided for FREE and the only revenue is advertising.

Thank you for understanding!