What's new
Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

UFC FN 155: de Randamie vs. Ladd

Status
Not open for further replies.
lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Datum: 13.7.19.
Mjesto: Sacramento, Kalifornija (SAD)

Main Card (ESPN+)
Germaine de Randamie vs. Aspen Ladd (WBW)
Urijah Faber vs. Ricky Simon (BW)
Josh Emmett vs. Mirsad Bektic (FW)
Karl Roberson vs. Wellington Turman (MW)
Marvin Vettori vs. Cezar Ferreira (MW)

Preliminary Card (ESPN+)
Mike Rodriguez vs. John Allan (LHW)
Andre Fili vs. Sheymon Moraes (FW)
Julianna Pena vs. Nicco Montano (WBW)
Darren Elkins vs. Ryan Hall (FW)
Livia Renata Souza vs. Brianna Van Buren (WSW)
Pingyuan Lui vs. Jonathan Martinez (BW)
Benito Lopez vs. Vince Morales (BW)

Last edited:
lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Neočekivani main event, ali solidnih borbi ima na cardu. Povratak Bektića protiv opasnog Emmetta, Nico Montano u bantamu, Faber...Main event vjerojatno nikog ne interesira iako vjerujem da će borba biti zanimljiva u stand upu. Vjerojatno i title eliminator, nema tko drugi biti osim ove pobjednice. Inače Ladd se već proglašava pobjednicom, ali dosta je "šuplja". Iskusna kickboxerica kao Randamie bi joj mogla to naplatiti.

crazykure1911

crazykure1911

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
To će biti brutalna borba

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Bektić gubi lagano...nokautirat će ga Emmett.

Axl

Axl

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
expert member
Misliš? Bektić je kompletniji borac od Emmetta i bolji u svakom aspektu igre. Mislim da je naučio dosta iz poraza od Elkinsa i da mu se više neće tako nešto dogoditi.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Montano se gadno zamjerila UFCu. Sara otpala, a oni joj kao zamjenu stave Penu :D Poslat će je ova natrag u rezervat.

hitman_4

hitman_4

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Evinger katastrofalna u ufcu

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Evinger katastrofalna u ufcu
A ja stvarno ne znam nijednog bas uspesnog borca/borkinju koji prodaje taj ruzni stil borbe, jednostavno to ne ide protiv najboljih, zadnji koji su bili u TOP 15 je Elkins i Evan Dunham i to na veliku gresku Mirsada Bektica.

hitman_4

hitman_4

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Prolazilo joj je u invicti u kojoj je imala najvise obrana. Aldanu koja je ok u ufcu je prebila, a sad gubi od puno lošijih(Lansberg). Kod nje je problem sto voli partijati, a i izgubila je motiv nakon sto je u debiju zaradila 100k

GDR je gotova ukoliko je Aspen sruši. Na nogama je za 3 klase bolja od Aspen

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Da. Jako je Aspen loša na nogama. Budući da svaki meč počinje stojeći igram na GdR.

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Zašto je Faber baš takav underdog, trebao bi izgubit i sva logika vodi tome, ali ovaj Simon nije imao top protivnika još uvijek, a i ono što sam ga malo gledao mi se nije činio ko sljedeći top 5 prospekt, nije mi ovo nikako 75-25 borba..

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Faber ima 40 godina i za kategoriju gde je bas potrebna brzina to je stvarno previse, ne vidim neku motivaciju da grize u tim godinama pogotovo ako uzmemo u obzir da je finansijski obezbedjen, bio je van oktagona 2.5 godine, a vec znamo kako su zavrsavali bas slicni slucajevi u UFC-u pa cak neki i van, Simon je po meni potencijal za TOP 15 jednog dana, mislim ima 26 godine sigurno da ima duplo vecu zelju da se dokaze, a i ti borci koji nemaju nista mnogo vise grizu od onih koji imaju sve kao Faber, evo u mojoj kladionici je danas bilo 1.40 na Simona sad je palo na 1.25 i sam znas sta to znaci.

crazykure1911

crazykure1911

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Lukix čestitam urekao si me, emmet je zvijer bektić može biti u vrhu ali prvak nikad.Faber iznenadio lad hxpe ugašen.

hitman_4

hitman_4

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Sad ce Faberu dati title shot jer je pobjedio nekog no name borca

crazykure1911

crazykure1911

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Dat će mu kurac,možda ga upare opet s Cruzom

PRIDE-UFC

PRIDE-UFC

White Belt
White Belt
Friends of Forum
Faber svaka čast, ali pitam se što mu to treba jer prvak nemože biti. Bektić je bolji borac od Emmetta al jebiga kad ovaj ima KO power. Randamie vs Ladd definitivno prebrzo zaustavljeno, trebao je pustiti barem još dva-tri udarca možda bi se ova izvukla, Herb Dean je precjenjen sudac ali ima neku karizmu zato ga ljudi vole.

• Like
Reactions: TNB
Status
Not open for further replies.

Dear User!

We found that you are blocking the display of ads on our site.

Please add it to the exception list or disable AdBlock.

Our materials are provided for FREE and the only revenue is advertising.

Thank you for understanding!