What's new
Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

UFC FN 155: de Randamie vs. Ladd

Status
Not open for further replies.
lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Sad ce Faberu dati title shot jer je pobjedio nekog no name borca
Znaš da sam i ja ovo pomislio haha. Jer Cejudo se hoće boriti protiv imena kao Cruz, Faber...

K

Katarza

White Belt
Friends of Forum
Treba Faberu dat title shot da popuši ponovo, ionako divizija baš ne vrvi od talenata u zadnje vrijeme.
U ME su proglasili TKO nakon 2 udarca a niji ni pala na leđa, glupost
Bektić, jebiga nasjeo je jab, više sreće drugi put...

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Kako ne vrvi od talenta? Pa imaš Sterlinga, Yana, mali Yadong dolazi. U bantamu uvijek imaš nekoga.
GdR vs. Ladd je prerano prekinuto, ali vjerojatno bi bio TKO samo par sekundi kasnije.
Montano me iznenadila snagom moram priznat. Vjerovao sam da će Pena proći lagano preko nje. Možda su 2 ipo godine pauze ostavile traga. Ona i GdR su logičan izbor za iduću bantam izazivačicu.

Kizo

Kizo

White Belt
Staff member
White Belt
Moderator
Legendary
Bektić je od početka bio strašno neoprezan, smiješno kako je ulazio unutra, jako predvidljiv. Uz to nema baš neke brade, a Emmett ima bombu i po onome kako se borba odvijala, sasvim očekivan kraj. Bojim se da nikad ništa od Mirsada, osim TOP10. Ali ipak ima još vrijemena da napreduje, pa se nadam da me iznenadi.

hitman_4

hitman_4

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Problem je što nitko od njih nije zvijezda, dok je Faber prepoznatljivo lice. Pričao sam o tome prije par ako se sjećaš. GDR ne može pobjediti bez nekakve kontroverze haha

Axl

Axl

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
expert member
Meni je stoppage u main eventu bio sasvim u redu.

Sva sreća da je Cejudo ozlijeđen, inače bi oni već složili borbu s Faberom. Inb4 Faber vs Cruz 4 za interim titulu:0741:

Bektića bi izgleda mogla jebati brada u budućnosti, a i trebao bi se malo češće boriti. Nije uopće dobro izgledao. Emmett je opasan finisher, ali nije kalibar borca protiv kojeg bi Bektić smio izgubiti ako misli biti pri vrhu divizije.

Ryan Hall je bio zabavan. Totalno spaljen stil borbe. Baš me zanima kako bi izgledala borba njega i Krona izgledala.

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Main event mi nije prerano zaustavljan, Ladd je imala brutalan tjedan očito, izgledalo je ko da umire na vaganju, bolje da se završilo čim prije i uz čim manje štete, ima 24 godine, dogodilo se, život ide dalje, Faberova pobjeda mi nije pretjerano iznenađenje, Simon mu je bio taman po mjeri da vidi na čemu je, jasno je da će sad automatski uć u top 5 priče, nadam se samo da sad neće razjebat situaciju s Sterlingom i Yanom, Bektić i Emmet nekako očekivano nažalost, prečvrst je Emmet za njega, nešto fali kod Bektića, solidan borac da, sam vrh ne..
Nego vozim se u autu danas i na 101ici svira California love, slučajnost, vjerojatno ne.. lol

Satoshi

Satoshi

Blue Belt
White Belt
Friends of Forum
Meni su co-main i main event prerani prekidi. Sudac kao da je jedva čekao i najmanju priliku za prekid da može dići Faberu ruku. Simon je čvrst borac, trebalo je to još malo pustiti. Podsjetilo me na situaciju Faber - Barao kada je također bilo prerano prekinuto, tada na štetu Fabera.
Ladd se pri padu dočekala na ruke, nije pala bez svijesti, vjerojatno bi isto završilo, ali nije ovo boks da se prekida nakon knockdowna.
Prošli event su suci kasnili i nisu spriječili dodatna čekičanja nakon brutalnih nokauta gdje su borci zaspali još u zraku, ovdje prekidaju na prvi udarac.

Čim je krenuo meč znao sam da će Bektić izgubiti. Hrvanje im se poništava, a Emmet ima taj KO power i samo je strpljivo čekao prvu priliku.

Vettori i Ferreira dobra borba, talijan je napredovao u MMA Kingsima.

I Mene je Montano iznenadila, baš je fizički jaka u ovoj kategoriji. Tijesna pobjeda Pene.

Hall je zanimljiv za gledanje, šteta što se rijetko bori i nadam se da će mu iduću dat nekog BJJ majstora. Kad se bori protiv hrvača onda to izgleda kao protiv Elkinsa i Maynarda gdje ne može rušiti protivnika nego mora pokušavati sa onim čudnim ulascima u noge.

Dobar debi za Van Buren. Nezgodna je s obzirom na visinu od samo 150 cm. Ide naprijed, baca udarce, mini Jessica Andrade.

Vince Morales je pokraden. Benitez osim low kickova nije pokazao ništa. Ne znam na temelju čega su mu suci dali unanimous decision. Pickao sam ga u igri, ali sam želio da izgubi s obzirom na način borbe.

GDR mi je postala baš antipatična. Ne mogu vjerovati da sam nekad navijao za nju. Prvo oni udarci protiv Holm nakon kraja runde, onda bježanje od Cyborg, ovim zadnjim mečom nije zaslužila title shot. Nek joj daju Ketlen Vieiru dok se Nunes obračuna sa Cyborg u 145.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Faber svaka čast, ali pitam se što mu to treba jer prvak nemože biti. Bektić je bolji borac od Emmetta al jebiga kad ovaj ima KO power. Randamie vs Ladd definitivno prebrzo zaustavljeno, trebao je pustiti barem još dva-tri udarca možda bi se ova izvukla, Herb Dean je precjenjen sudac ali ima neku karizmu zato ga ljudi vole.
Zapravo si odlicno to zapazio, covek je mozda i najveca kiksara u UFC-u od svih sudija, a to zato sto Dana i Rogan nisu pljuvali po njemu kao po Jamasakiju, posto vecina ljudi ceka da cuju tudje misljenje da bi oni imali neko svoje.

Status
Not open for further replies.