What's new
Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

UFC FN 156: Shevchenko vs. Carmouche 2

Status
Not open for further replies.
lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Datum: 10.8.19.
Mjesto: Montevideo, Urugvaj

Main Card (ESPN+)
Valentina Shevchenko (c) vs. Liz Carmouche (WFLW)
Vicente Luque vs. Mike Perry (WW)
Luiz Garagorri vs. Humberto Bandenay (FW)
Volkan Oezdemir vs. Illir Latifi (LHW)
Rodolfo Vieira vs. Oskar Piechota (MW)
Enrique Barzola vs. Bobby Moffett (FW)

Preliminary Card (ESPN+)
Ciryl Gane vs. Raphael Pessoa Nunes (HW)
Tecia Torres vs. Marina Rodriguez (SW)
Rogerio Bontorin vs. Raulian Paiva (FLW)
Geraldo de Freitas vs. Chris Gutierrez (BW)
TBD vs. Ariane Carnelossi (WFLW)
Rodrigo Vargas vs. Alex da Silva Coelho(LW)
Gilbert Burns vs. Alexey Kunchenko (WW)
Veronica Macedo vs. Polyana Viana (WFLW)​

Last edited:
lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Ovaj event, Stipin i Andrade nakon toga...3 eventa za redom sa borbom za titulu. Ne znam jel se to ikada desilo u UFCu (u moderno vrijeme).

crazykure1911

crazykure1911

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Ako ne bude otkazivanja

Axl

Axl

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
expert member
Card je teško smeće ali Luque vs Perry je just bleed borba godine.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Nisam još službenu potvrdu pronašao, ali navodno su Volkana i Latifija prebacili na ovaj event.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary

Možda središnji dizajn pojasa i nije nešto, ali ovo mi se baš dopada kad stavljaju broj obrana (označen crvenim kamenom) te mjesto i datum te obrane.

L

Lubenjara321

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Da i zamisli neki borac uspije skupit toliko obrana da sve bude ispunjeno, badass

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
A to se neće nikad dogoditi. Sve je teže skupiti nekoliko obrana za redom, a ovaj pojas ih podržava 16. DJ je imao 11, čak bi i njemu ostale praznine sa ovim pojasom. Sheve nema konkurencije u svojoj kategoriji, ali čak mi i za nju ta brojka zvuči nemoguće. Tko danas skupi 3 to je već ogroman uspjeh...

L

Lubenjara321

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Kada pogledam trenutne prvake mislim da Usman moze to uraditi ako prodje Colbya

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Misliš na ovo "više od 3 obrane" ili 16? :D

L

Lubenjara321

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Hah gledao sam samo prednju stranu pojasa na kojoj ima 8 i to sam racunao, a ti si mi lijepo napisao da ima 16. Onaj tko skupi i pola od toga ce biti Bog, slazem se da je danas jako tesko to uraditi nego prije posto sport konstantno evoluira i to brzo

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
I više od Boga :D Pa evo i prije te evolucije sporta rekord je 11 za što je trebalo dosta godina. Danas je to SF.
Da Jones nije napravio sva ona sranja i da nikad nije izgubio titulu dao bih mu velike šanse da popuni sve te crvene kamenčiće.

L

Lubenjara321

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
A istina, GSP je pricao koliko je zapravo tesko braniti pojas jer ti kao prvak si meta svim nadolazecim contenderima koji te analiziraju do detalja

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Da, svaki elitni borac može biti prvak ako mu se stvari poklope (sjetimo se Bispinga), ali obraniti pojas više puta mogu samo najbolji. Zato i postoji ona MMA izreka: kad obraniš pojas tek si onda pravi prvak. Također teško je zadržati motivaciju kada prođeš određeni broj obrana, nema te čari kao kad tek napadaš pojas...zato je GSP u pravu, obraniti pojas je nešto puno teže nego ga osvojiti...svi ti žele glavu otkinuti, svi treniraju više i analiziraju svaki detalj samo da te skinu s trona.

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Uf, s 8 obrana u ovo vrijeme ulaziš u GOAT diskusiju, skoro je nemoguće to i zamislit, 3C bi to mogao u flyu makar on ima veće ambicije, Khabib se neće dugo zadržavat u MMAu, Usmana će neko snajpat na nogama, mogao bi i Masvidal, malo je potencijalnih kandidata za to..

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
I to je glupa izjava ko god je rekao.Prvak si kad osvojis pojas,pobjedis u borbi za titulu i amen.Ne bitno jesi obranio pojas ili ne prvak si.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Ma prvak si, da, ali prva obrana je potvrda toga. Ako odmah u prvoj obrani popušiš ljudi se zapitaju jer osoba uopće zaslužila biti prvak. Svaki elitni borac može biti prvak, ali ne mogu ga svi obraniti pogotovo ne više puta. Ta činjenica stoji...amen.

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Pa mozda ne mogu,ali to ne znaci da nisu bili pravi/legitimni prvaci.Jednostvno je igrom slucaja naletio odma u prvoj obrani netko bolji.
Tko zna da se Shogun borio sa Evansom prvo kako je trebalo bit i pobjedio ga onda bi bio legit prvak,a ovako dosao Jones i pomeo ga pa onda nije bio pravi prvak. Bzvz.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Ma prvak si, da, ali prva obrana je potvrda toga. Ako odmah u prvoj obrani popušiš ljudi se zapitaju jer osoba uopće zaslužila biti prvak. Svaki elitni borac može biti prvak, ali ne mogu ga svi obraniti pogotovo ne više puta. Ta činjenica stoji...amen.
Ma i to je palo u vodu kad je Bisping uzeo i borio se protiv Hendersona u svojoj prvoj odbrani, ta prica da je on legit mi bas i nije nesto, on je uz Alvareza jedan od onih sto se kaze zalutatili prvaci.

L

Lubenjara321

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Bisping mi je smjesan prvak, nak kad bi pravio listu najboljih srednjasa ikada stavio bi ostale prvake ispred Bispinga + par njih koji nikad nisu osvojili pojas. Romero i Jacare bi ga ubili

• Like
Reactions: TNB
Status
Not open for further replies.

Dear User!

We found that you are blocking the display of ads on our site.

Please add it to the exception list or disable AdBlock.

Our materials are provided for FREE and the only revenue is advertising.

Thank you for understanding!