What's new
Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

UFC FN 160: Hermansson vs. Cannonier

Status
Not open for further replies.
lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Datum: 28.9.19.
Mjesto: Copenhagen, Danska

Main Card (ESPN+)
Jack Hermansson vs. Jared Cannonier (MW)
Mark Madsen vs. Danilo Belluardo (LW)
Gunnar Nelson vs. Gilbert Burns (WW)
Ion Cutelaba vs. Khalil Rountree Jr. (LHW)
Michael Oleksiejczuk vs. OSP (LHW)
Nicolas Dalby vs. Alex Oliveira (WW)

Preliminary Card (ESPN+)
Alen Amedovski vs. John Phillips (MW)
Alessio Di Chirico vs. Makhmud Muradov (MW)
Siyar Baharduzada vs. Ismail Naurdiev (WW)
Brandon Davis vs. Giga Chikadze (FW)
Macy Chiasson vs. Lina Lansberg (WBW)
Lando Vannata vs. Mark Diakiesa (LW)
Jack Shore vs. Nohelin Hernandez (BW)​

Last edited:
lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Jedan od boljih Fight Night evenata pogotovo za Europu. Odlični mečevi. Da moram bez razmišljanja reći rekao bih sigurno u top 3 europska.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Vrlo dobar card čak i za američke standarde, za Europu odličan.

L

Lubenjara321

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Za mene najbolji nadolazeci fight night card, dosta zanimljivih borbi ima. Hermansson je majstorski odradio zadnji fajt, ali opet mislim da je Jacare bio nekako nezainteresiran, trebao se boriti sa Romerom i pobjeda bi mu zagarantirala title shot al ovaj otpao radi ozljede il sta vec i onda ovaj uleti na short notice i posere mu se u zivot, bilo mi je zao tada dok sam gledao, jednostavno dodje mladji, ne istroseniji i gladniji borac i mos se slikat.

M

miodrag234

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
Zanimljivo će biti Vannata vs Diakiese, jedan i drugi dolaze s pobjedom, imaju sličnu priču, obojica imali brutalni KO i tjedana dana hype pa usljedilo razočaranje i loše borbe. Samo ne znam zakaj su drugi odozada, ko da su apsolutni noname.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Jbga, ne može sve biti main card. Treba natjerati ljude da gledaju i prelimse.

Satoshi

Satoshi

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
I meni se sviđa card, ima nekoliko mečeva koji me baš zanimaju:

Ion Cutelaba vs. Khalil Rountree Jr.
Ovo će biti jako nasilno, Cutelabi su sve borbe takve, a Khalil me oduševio u zadnjem meču sa brutalnim low kickovima i kako se pametno borio. Dva eksplozivna snagatora.

Jack Hermansson vs. Jared Cannonier
Klasični striker vs. grapler meč. Dvoje boraca koji su do nedugo bili dosta podcijenjeni, puno su bolji nego što se mislilo. Hermansson se u zadnjim mečevima probio u sami vrh kategorije, ali ni Cannoniera se ne smije otpisati.

Gunnar Nelson vs. Gilbert Burns
Dva jako slična borca. Ako borba ostane na nogama zanima me taj karataški gard Nelsona protiv Burnsa koji se više oslanja na boksačke tehnike. A pogotovo me zanima što će se dogoditi ako borba ode u parter jer je to jednom i drugom najjače oružje.

Lando Vannata vs. Mark Diakiesa
Ovaj meč je zanimljiv jer od obojice možemo očekivati svakakve lude poteze, mali dio toga su pokazali već na vaganju. Čini se da su dobro raspoloženi, i jednom i drugom jako treba pobjeda tako da možemo očekivati vatromet.

Siyar Baharduzada vs. Ismail Naurdiev
Zanimljiv mi je ovaj Naurdiev od kad se pojavio. S obzirom na godine i kvalitetu mislim da bi mogao nešto postići. Zadnji meč je dosta nesretno izgubio, protivnik je preživio čudo, a onda kad se Naurdiev ispuhao dobio ga je na rušenja i nekakvu kontrolu. Bahadurzada mu stilski puno više odgovara, ali je opet s druge strane iskusan i sve samo ne lagan protivnik.

Michael Oleksiejczuk vs. OSP
Svaki put kad vidim Oleksiejczuka na vaganju mislim da je fulao kategoriju. Nekako mi se čini dosta sitan u odnosu na ostale poluteškaše, ali ima tu KO snagu i većinom završava protivnike nokautima. OSP je daleko najozbiljniji protivnik s kojim se do sada borio, ali je i lagano na zalasku karijere i u zadnjim nastupima sve lošiji. Još jedan meč mladosti protiv iskustva.

• Like
Reactions: TNB
Satoshi

Satoshi

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
Tko misli igrati Pick'em nemojte zaboraviti da uvodne počinju već u 17h po našem vremenu.

crazykure1911

crazykure1911

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Već sam odigrao i nadam se vraćanju na tron i da neće biti eye poke sranja

L

Lubenjara321

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Znaci ja sam reigning defending champion? :p Ali mislim da cemo ovaj event svi dobro pogodit

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
A nek više pogodim kapetana pa bih možda i ugrozio tron.

Axl

Axl

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
expert member
Ima neko neki dobar stream?

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Ovaj bi trebao da bude dobar, samo klikni na ovo ovaj.

Axl

Axl

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
expert member
Uvijek gledam taj stream, al danas mi iz nekog razloga konstantno šteka. :confused:

L

Lubenjara321

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Kad su banali r/mmastreams gdje je izbor strimova bio veci, ovako jos znam samo za ripple.is i crackstreams, pa prvi koji zasteka prebacim se na drugi

Status
Not open for further replies.

Dear User!

We found that you are blocking the display of ads on our site.

Please add it to the exception list or disable AdBlock.

Our materials are provided for FREE and the only revenue is advertising.

Thank you for understanding!