What's new
Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

UFC FN 161: Jędrzejczyk vs. Waterson

Status
Not open for further replies.
lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Datum: 12.10.19.
Mjesto: Tampa, Florida (SAD)

Main Card (ESPN+)
Joanna Jedrzejczyk vs. Michelle Waterson (SW)
Cub Swanson vs. Kron Gracie (FW)
Brok Weaver vs. Thomas Gifford (LW)
Mackenzie Dern vs. Amanda Ribas (SW)
Luis Pena vs. Matt Frevola (FW)
Eryk Anders vs. Gerald Meerschaert (MW)

Preliminary Card (ESPN+)
James Vick vs. Niko Price (WW)
Ryan Spann vs. Devin Clark (LHW)
Deiveson Figueriedo vs. Tim Elliott (FLW)
Max Griffin vs. Alex Morono (WW)
Miguel Baeza vs. Hector Aldana (WW)
Marvin Vettori vs. Andrew Sanchez (MW)
Marlon Vera vs. Andre Ewell (BW)
JJ Aldrich vs. Lauren Mueller (WFLW)​

Last edited:
lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Službeni poredak je tu. Solidan fight night event.

Satoshi

Satoshi

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
Mackenzie Dern opet u SW.
Koliki je koef. da će pasti vagu?

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary

Daje li itko Michelle šansu :)

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Zašto ne?

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Ja stvarno ne vidim da ima ikakve sanse, nesto najbolje sto mogu da vidim za nju je da nekako izadje i izgubi na decision. Nece ona biti nikad taj MILF champ kako je planirala.

crazykure1911

crazykure1911

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Tesko da može dobiti

L

Lubenjara321

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Ama bas niti jedna borba me ne zanima na ovom cardu

• Wow
Reactions: TNB
LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Dobra je Waterson, fali malo fight IQa da bi bila u samom vrhu al i ovako je blizu, nebi mi bio preveliki šok ni da ovo dobije, možda 65-35 za Joannu..

Axl

Axl

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
expert member
A nije neki card, ali našlo bi se tu ok stvari. Kron je uvijek zanimljiv borac za gledati, dosad mu je svaka borba maltene bila odlična. Vick-Price smrdi na brutalni nokaut, Chito Vera je rijetko u lošim verama, Vettori bi se mogao pokazati kao budućnost middleweighta + za mene borba večeri za koju je kriminalno da nije na main cardu - Figueiredo-Elliot.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Veoma lose mislis, mozda nisu najpoznatiji ali kard je bas pretpan odlicnim borbama i potencijalima poput: Kron Gracie, Luis Pena, onda imamo 3 brutalne borbe koje ce pokazati dosta stvari, main event je zanimljiv, Vettori vs Sanchez za ulazak u TOP 15, i Price vs Vick gde ce sigurno neko biti zestoko nokautiran, tu je i borba u poluteskoj Spann vs Clark, tu bi neko trebao da napadne TOP 15 posle te borbe, zatim imas ljude koji prave show Deiveson Figueriedo, Tim Elliot, Max Griffin, Alex Morono, Marlon Vera i na sve to imas Mackenzie Dern.

L

Lubenjara321

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Gdje ce Vick biti zestoko nokautiran* :0741:

A vidi, za fight night event svakako nije los, ali ne umirem da vidim neke od tih borbi.meni niko tu nije neki veliki potencijal osim mozda Luis Pene koji je iz AKA tima i prosli mec izbrutalizirao svog protivnika i Kron Gracie-a,vidit cemo sta ce on uraditi protiv malo bolje rangiranog protivnika. Joanna na cem je ona sada u svojoj karijeri? Izgubila je od Valentine i sad se opet bori u strawweightu dakle zeli ponovo napasti taj pojas? Navodno dok je zhang bila jos contender Joanna ju je par puta odbila

L

Lubenjara321

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Figueiredo-Eliott bi treala biti dosta dobra borba. Vidim ima neki Miguel Baeza neporazen 7-0 sa nekoliko nokauta

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Gdje ce Vick biti zestoko nokautiran* :0741:

A vidi, za fight night event svakako nije los, ali ne umirem da vidim neke od tih borbi.meni niko tu nije neki veliki potencijal osim mozda Luis Pene koji je iz AKA tima i prosli mec izbrutalizirao svog protivnika i Kron Gracie-a,vidit cemo sta ce on uraditi protiv malo bolje rangiranog protivnika. Joanna na cem je ona sada u svojoj karijeri? Izgubila je od Valentine i sad se opet bori u strawweightu dakle zeli ponovo napasti taj pojas? Navodno dok je zhang bila jos contender Joanna ju je par puta odbila
Pa nisam siguran jos ko ce biti nokautiran Vick ili Price ali svakako ce biti iznenadjenje ako borba ode u 3. rundu ili na decision, pa prema nekoj logici u to vreme je Zhang bila 1-0 ili eventualno 2-0, Joanna sigurno nece birati protivnice ako je isla protiv borkinje koja je 3x dobijala u bazicnom sportu ici ce ta protiv svake druge.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Thomas Gifford vs. Mike Davis je isto na cardu. 14 borbi će biti.

Satoshi

Satoshi

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
Na sherdogu pišu da Joanna ne moze skinuti na 115 lbs, a Waterson ne zeli catchweight.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Da. Nešto se priča da će Hill uskočit vs. Joanne.
Rekoh ja da ta više neće skinuti za straw jer je ugradila nove sise. Možda nisu masivne, ali kad se ubijaš skidat kile svaki dodatni gram je previše.

cross十armlock

cross十armlock

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
Nema ništa od Joanne, 125 titulu može viđet samo na slikama, a za 115 nije mogla skinut normalno i prije nego što je otežala kilu u grudima, napravila je dovoljno u sportu, neka nađe sponzora na vrijeme da joj investicija ne propadne.

crazykure1911

crazykure1911

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Nisam znao da je sise povećavala.Ide mi kaeptan ako se ne bude borila.

Status
Not open for further replies.

Dear User!

We found that you are blocking the display of ads on our site.

Please add it to the exception list or disable AdBlock.

Our materials are provided for FREE and the only revenue is advertising.

Thank you for understanding!