Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

UFC on ESPN 7: Overeem vs. Rozenstruik

Pickem
The event is here!

UFC on ESPN 3: Ngannou vs. dos Santos

Status
Not open for further replies.
crazykure1911

crazykure1911

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Velik sam fan reema da je mlađi i agresivniji kao prije i brži bi vjerovatno francisa razvalio sad je dosta sporiji i dvlje udarce izvodi i protiv stipea je napravio najveću grešku jer je i šao giljotinu uraditi mjesto tamburati,divlji udarci protiv nangoua su ga koštali brutalnog nokauta.ali čovjek je borac ima reem mnogo toga za ponuditi pogotovo što je raznolik udarač .JDs ovo gubi tj ja vjerujem da će francis uskoro biti prvak .

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Jedva cekam ovaj mec
Nesto kao onda davno Junior vs Carwin kaj se tice nokauterskih sposobnosti,samo kaj je Francis stilski dosta tezi jer je puno brzi nego Carwin a i Junior je tada bio u cvijetu mladosti.

L

Lubenjara321

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Samo da ne bude weak finish kao ono protiv Velasqueza, malo ga zakacio ovaj proklizao i cao. Nadam se da ce fajt trajat barem par minuta i da ce biti dobrih shootova

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
To je pitanje tehnike balansa tezine i htjenja. Overem ima snagu i tezinu za to ako zeli da mu obuhvati vrat i da se oslanja tezinom dok ga ne smori. Ili savije tijelo Francisu nekim udarcem u solarni pleksus pa zadrzi u tom polozaju klincem a onda plasira koljeno u glavu.

Ne mora se nuzno vuci ...

L

Lubenjara321

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Easier said than done, takvoj zivotinji je doslovno nemoguce tak nest uradit, eto velasquez je isao na hrvanje malo pa ga ovaj otrese ko balu, tako bi i overeem priblizio se i opet poginio

crazykure1911

crazykure1911

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Overemov stil borbe i velaskezov su 2svijeta rszličita.Overeem nikad ne leti u klinč na dilu.Hlupa je uopće rasprava ako fođe do revanša nangonu je velik favorit.

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Easier said than done, takvoj zivotinji je doslovno nemoguce tak nest uradit, eto velasquez je isao na hrvanje malo pa ga ovaj otrese ko balu, tako bi i overeem priblizio se i opet poginio
:a055:
Ma sjajan je Francis ali nije nemoguce nista. Ono je bilo plasljivo izdanje Overeema. Doslovno se usrao uz zicu.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
U ovom vremenu i prostoru je nemoguće za Reema da pobijedi Francisa.

L

Lubenjara321

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Jebote mislim da ga JDS moze rijesit

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Pa može. Pikanjem 5 rundi, ali dosta teško izvedivo ako Francis bude imao normalnu taktiku.

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
A moze i nokaut neki.Junior i dalje jako udara,ako sjedne onaj full desni swing moze i Francis past.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Može se sve dogoditi, ali realno je očekivati da ga Ngannou podere.

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
A to se podrazumijeva kad im pogledas zadnje borbe.

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Zanima me kako će se Francis postavit, u skoro svakom scenariju bi trebao ovo dobit ali ako se odluči čekat svoj trenutak i pustit JDSa da zauzme sredinu gdje mu je najugodnije onda može i izgubit, Tuivasa je imao najbolji gameplan za JDSa, da nije takav pillow puncher još bi ga i on završio, a opet promjena sistema za Francisa može bit opasna, ako krene agresivnije i poveća volumen velika je vjerojatnost da bi ga i nokautirao, ali isto tako bi mogao ostat bez snage već na sredini druge, a dalje bi sve bilo na Juniorov mlin, još mi je Francis veliki favorit, al bar tih 5 rundi daje borbi novu dimenziju..

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Nek bolji pobijedi, ali uvijek sam za JDS-a!

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
@LesnarGetsKOdUFC2015 Mi znamo kako će se JDS boriti. Sad samo ostaje vidjeti što će Ngannou uraditi. Mislim da će Francis trebati krenuti naprijed i pokušat doći do nokauta. JDS ima noćne more od žice. Pusti li ga Francis da pika i koristi kretanje izgubit će.

Status
Not open for further replies.

bod