What's new
Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

UFC on ESPN 4: dos Anjos vs. Edwards

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Arlovski je jedan od najvecih radnika u ATT-u, svaki dan je po 4.5h u dvorani, kazu ljudi koji su bili tamo da se bas mnogo trudi, ali ocito da samo rad bez drugih stvari nije dovoljan za napraviti nesto vise.

Axl

Axl

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
expert member
Ja sam mislio da će on u penziju ili dobiti otkaz još nakon borbe s Barnettom, a on otad izgubio još 6 puta. Al boli ga kurac, ne prima puno štete i zarađuje dobre pare.

L

Lubenjara321

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Kao i Overeem, samo da zaobidju tipove poput Ngannoua i Blaydesa i mogu oni jos gurat, a zaradjuju vise cak i od nekih prvaka

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Samo da pročitaš imena s mog "turnira" teškaša koji je na njihovoj temi nađeš dosta materijala za njih..

crazykure1911

crazykure1911

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Boli me ona stvar koliko je u dvorani kad u ringu bude 2 minute i izgubi

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Daj neki argument kad vec komentarises, tvoj argument za sve je ''boli me ona stvar'', a u manje od 2 minuta su ga zavrsili samo Stipe i Fransis a to nije neka sramota, cak ja sam uveren da je on pobedio Sakaija u zadnjem nastupu, kao i da je pokraden vs Tuivase.

crazykure1911

crazykure1911

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
pogledam njegove borbe u ufce i veći argument ne treba,bio je u nizu od 4 poraza i sad je također.Njega je vrijme pregazilo,ljudi sa pozitivnim skorom i pobjedama u nizu dobiju otkaz on koji niti je atraktivan više niti u prime je u ufc,jel trebaš još argumenata.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Da se razumemo ja sam i kad je bila ona prica posle 4-0 i ''comeback hype'' bio sam da je to jedna od najvecih gluposti u sportu. Ja ne kazem da nije sve tako ali kad pogledas iz nekog malo drugog ugla vidis da je covek jos uvek ISPLATIV. Mislim UFC njega koristi kao i 99% tih boraca koji imaju legendarni status a vise nisu za to, jos uvek je ogromno ime i svako ko ga pobedi insta dobije veliki boost kod fanova, nema dosadan stil borbe, uvek moze da bude co-main event na manjim cardovima, a to im znaci mnogo pogotovo ove godine kad su potpisali sa ESPN-om pa ih ovi teraju da budu kao fudbal, kosarka, veci sportovi i da imaju eventove svake nedelje .

PS. Arlovski ima za svaku borbu 250k, tako da sumnjam da njemu smeto to sto ga koriste.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Možeš biti ne znam kakva legenda, ali kad nanizaš nekoliko poraza u nevjerovatno dosadnim borbama onda više nikome nisi zanimljiv. Vjerujem ako izgubi od Bena da je to to.

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Jbg, netko pregleda program i vidi Arlovskog i prebacit će prije nego da je 10 Zabita ili Volkanovskih na programu..

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
:phwk6wm:
Mora se necim zasluziti i da budes vreca za udaranje.