What's new
Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

UFC on ESPN 4: dos Anjos vs. Edwards

Status
Not open for further replies.
lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Fantasy smo odigrali krasno hahaha.
Kako je Ben propao mati draga...da te AA dobije uvjerljivo u 2019. Strava. Mogo bi on i otkaz dobit.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Dosta dobar card, Harris-Oleinik mi je definitivno borba broj 1, htio bi Harrisa vidjet u top 10 al stari će vjerojatno bit prepametan za njega..
Eto ostvarila ti se želja. Vjerojatno je top 10 nakon ove pobjede. Oleinik je bio na 9. mjestu.

crazykure1911

crazykure1911

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Fulao sam vrhunski.Udav ugašen odmah.

L

Lubenjara321

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Al prije nego sto ga je Harris ugasio si vidio Oleinika nak sta je on pokusavao uopce, bas je nekak trom

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Inače Arlovski postavio rekord pobjeda u UFC teškoj kategoriji (17).

hitman_4

hitman_4

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Bena je usada unistila

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
@lukix Ma da, Harris mi je već odavno veliki potencijal u teškoj, drago mi je jako da je dobio, kad pogledaš kolko je jedan Lewis uspio napravit onda ne vidim zašto i Harris nebi mogao imat solidan run, čovjek je munja za veliku većinu teškaša, uz dobar gameplan može svima napravit probleme, a i ovaj udarac s kojim je ugasio Oleinika.. čista snaga iz ničega..
Edwards me iznenadio što se grapplinga tiče, jako je dobro parirao RDAu i kad tu ovaj nije mogao ništa napravit onda je bilo gotovo, stand up očekivano jako dobar, ovi laktovi što baca su umjetnost.. sad je zauzeo barem 4. mjesto, ja se veselim idućoj borbi, ne vidim nikog tko bi ga pomeo osim možda Martya koji može sve razbacat, svi ostali bi mogli imat brige..
Hardya i Adamsa se ne komentira nešto, s razlogom, a mislilim jbg, Hardy je na kraju krajeva zasluženo u UFCu, to mu se mora priznat, vrijeme će pokazat što će bit, za ostale što reć, Vick je smeće od borca..
I tjt..

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Harris je mogao na 5 za redom biti bez problema. Onu protiv Arlovskog su mu oduzeli zbog tainted suplement sranja, a od Godbeera je popušio DQ, a bio je bolji cijelo vrijeme. Sad ćemo tek vidjeti koliko vrijedi kad mu daju nekoga iz top 10 (trebali bi). Jako dobro se kreće za čovjeka od 115+ kg i veoma je eksplozivan.
Kad gledam ranking vjerujem da će mu dati nekoga od 5-10 mjesta. To može biti Reem, Cain (ako se misli više borit) ili Blagoy. Sve zanimljive borbe.

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Ma netreba se oko njega previše lagat, ne čini se kao duša od čovjeka, al ga je zanimljivo pogledat..

cross十armlock

cross十armlock

White Belt
Friends of Forum
Izgubio je jednom,a drugi put je unatoc problemima s kilama koje toliko volis spominjat gdje je bio iscrpljen,izbio Robbera.Da nije bilo problema ono u trecoj rundi bi bio kraj valjda.
"You are good as your last fight" a last fight je pokazao tko je tko u srednjoj.
Romero je u zadnje dvije borbe isključivo mogao pokazati tko je tko u poluteškoj, jer je toj kategoriji težinski pripadao. U zadnje tri borbe u srednjoj čovjek *zapravo* ima 1-2, ne znam šta je gore, to koliko je Jacare pokraden ili to što bi se Romeru dogodilo s obzirom na to koliko je bio uspuhan da je morao još dvije runde odraditi s njim.

Kako je ovaj Dan Hooker smotan to je čudo. Neće nikad ništa od njega bit. Domet u karijeri mu je da bude ko Iaquinta, i to ako uspije neka bude sretan, s tim da je Al svakako puno veća faca od njega jer je veliki biznismen i poduzetnik i izrazito elokventan.

Juan Adams klasika kao i svi ti prinčevi na bijelom konju šta su jaki na jeziku, kako glup TKO majko mila, TJ DIllashaw razina svjesnosti i realnosti o tome šta se događa.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Ja obozavam Dana Hookera i bez da postane sampion, bas zbog svega toga sto si napisao i naravno zbog njegovog stila, uvek covek dodje da pruzi show i po finish ako moze da ugrabi, a covek je i sam izjavio ''kako mu je cilj testirati se protiv najboljih i dokazati da moze i na tom polju da bude uspesan'', mislim covek je TOP biznismen i TOP 10 borac u lakoj kategoriji, nek se javi ko moze bolje.

Bas lepo da imas taj hejt prema Romeru.

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Uoči sinoćnjeg nastupa Arlovski je izjavio da se planira boriti još pet godina.

:phwk6wm: :phwk6wm: :phwk6wm:

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Još je i dosta dobro izgledao jučer, brada je uz sve okolnosti još solidna, u treningu je non stop, a ne vidim scenarij u kojem bi ga Dana potjerao dok tu i tamo pobjeđuje..

Satoshi

Satoshi

Blue Belt
White Belt
Friends of Forum
9 odluka prije prvog prekida.

Prvo ću spomenuti meč večeri Mario Bautista vs. Jin Soo Son. Dva borca koja su u UFC-u debitirala porazom iz razloga što su za prvi meč dobili jako teške protivnike, Mario Bautista Cory Sandhagena, a Jin Soo Son Petr Yana. Vidjelo se u tim njihovim prvim mečevima da su kvalitetni i sad su se morali čupati i tražiti prvu pobjedu jedan protiv drugog. Nakon 3 lude runde zasluženo su pokupili bonus za borbu večeri. Inače Bautista trenira u MMA Lab kod Bensona Hendersona, a Jin Soo Son je u teamu Korean Zombiea.

Nevjerojatno kako je James Vick propao. 1.91 cm, a ne zna koristiti reach. Stefan Struve lake kategorije.

Jedva čekam da netko izuje iz cipela Grega Hardya. Tip si je umislio da je neki nokauter, a hrane ga sa kantama.

Harris je osvježenje u vrhu teške, nadam se da će iduću dobiti nekoga iz TOP 10.

Edwards je odradio jako pametno, izgledalo je kao da se bori u drugoj brzini, a RDA je bio nemoćan, ali ima dosadan stil i totalno je nezanimljiv za gledanje.

• Like
Reactions: TNB
MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Romero je u zadnje dvije borbe isključivo mogao pokazati tko je tko u poluteškoj, jer je toj kategoriji težinski pripadao. U zadnje tri borbe u srednjoj čovjek *zapravo* ima 1-2, ne znam šta je gore, to koliko je Jacare pokraden ili to što bi se Romeru dogodilo s obzirom na to koliko je bio uspuhan da je morao još dvije runde odraditi s njim.
A kaj ima pokazati u poluteskoj?Vec sam spomenuo da je srednja jaca ionako pa kaj tocno ima u poluteskoj.
Jacare nije pokraden,a da su isli jos dalje probudila bi se ta reakcija od Romera i zavrsio bi ga ubrzo kao i mnoge kad je bio iza/ranjiv.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
MMACro, kakve su prognoze za Romero i Costa? Hoce li mladi Brazilac uspeti da zakaci starog Romera onim svojim svingovima koje baca???

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Nisam mislio još zatvarati temu, ali ste previše otišli off topic. Za Romero vs. Costa imate otvorenu temu (UFC 241) pa komentirajte :)

Status
Not open for further replies.