What's new
Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

UFC FN 164: Jan Błachowicz vs Ronaldo Souza!

BFF Pick'em
The event is here!

UFC on ESPN 7: Overeem vs. Rozenstruik

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Datum: 7.12.19.
Mjesto: Washington, D. C. (SAD)​

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Ko zna oce bit borbe s obzirom na situaciju koji Harris ima

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Da, to sam i ja rekao. Ne završi li se ovo ubrzo mislim da Harris otpada, a onda sam 99% siguran da bi Francis uskočio. Želi se boriti do kraja godine, a Reem je ranije rekao da želi taj revanš (iako sam mišljenja da će ga Francis opet uspavati).

crazykure1911

crazykure1911

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Da, to sam i ja rekao. Ne završi li se ovo ubrzo mislim da Harris otpada, a onda sam 99% siguran da bi Francis uskočio. Želi se boriti do kraja godine, a Reem je ranije rekao da želi taj revanš (iako sam mišljenja da će ga Francis opet uspavati).
I to brže nego prvi put

L

Lubenjara321

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Overeemu zadnje sto treba u zivotu je jos jedna borba sa Ngannuom

crazykure1911

crazykure1911

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Ja kao njegov najveći fan ovdje uz sve njegove kvalitete koje ima jednostavno on protiv nanganou nema agilnost niti tu snagu da ga dobije. Loše je se branio i protiv olenyka i dobio je dosta čisti udaraca, to npr protiv harrisa bi moglo biti pogubno pogotovo protiv francisa. Nadam se da će razvalit Harisa ali mora počet biti raznovrsniji i bacat više koljena. Overeem je jedan od najkompletnijih teškša ali ne koristi sva svoja znanja nego dosta mi izgleda usporeno ali i dalje ga plaćaju suhim zlatom. On jednostavno može dobit svakog ali i izgubit.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Harris službeno otpao.

crazykure1911

crazykure1911

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Mogli bi Volkova ubacit.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Volkov ima borbu u Rusiji protiv NFL-ovca.

Axl

Axl

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
expert member
Mislim da će Overeemu probat dogovorit pobjednika borbe Lewisa i Ivanova, ili baš u najgorem slučaju Rozenstruika ako nokautira Arlovskog. Nema ko drugi uletit.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Ima Ngannou jer se želi boriti do kraja godine, a Reem je u prošlosti stalno spominjao kako želi taj revanš. Nije da mu preporučujem, ali ne pita se mene.

crazykure1911

crazykure1911

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Ne vidim smisao te borbe.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Rozenstruik uskače protiv Reema. Eeee, pravi test. Samo se nadam da neće boba brzo završiti. Reem je u svakom segmentu sposoban testirati Surinamca...pod uvjetom da izdrži bombe :D

crazykure1911

crazykure1911

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Ovo će biti veselo.

Axl

Axl

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
expert member
Strah me za Overeema. Džabe mu što je vjerojatno 5 puta kvalitetniji i kompletniji borac od ovog kad je Surinamcu dost da ga spizdi jednim prednjim direktom i Reem lagano ide na spavanje.

Još jedan loš ESPN card. Yadong-Stamann je uz main event jedina borba koja me zanima.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Prošli puta kada su poslali nadolazeću teškašku nadu pobijedio je (mislim na Pavlovicha). Može i ovdje. Sumnjam da ovaj ima ikakav ground game, a Reem je tu dosta dobar. Jedino što je Jairinho dosta brži od Pavlovicha.

crazykure1911

crazykure1911

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Koliko god volim overeema, mogao bi ga ovaj razjebat. Overemov gard mi se nimalo ne sviđa a lik je bio bolesno dobar u kickboksu.

L

Lubenjara321

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Jairzinho je jos uvijek nepoznanica, ali kao sto ste napisali nek zakaci overeema i it is all over