What's new
Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

UFC on Fox 28: Emmett vs. Stephens

Status
Not open for further replies.
lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Datum: 24.2.18.
Grad: Orlando, Florida (SAD)

Main card (Fox)
Josh Emmett vs. Jeremy Stephens (FW)
Jessica Andrade vs. Tecia Torres (SW)
OSP vs. Ilir Latifi (LHW)
Mike Perry vs. Max Griffin (WW)

Preliminary card (Fox)
Renan Barao vs. Brian Kelleher (BW)
Sara McMann vs. Marion Reneau (WBW)
Angela Hill vs. Maryna Moroz (SW)
Ben Saunders vs. Alan Jouban (WW)
Sam Alvey vs. Marcin Prachnio (LHW)
Rani Yahya vs. Rusell Doane (BW)
Eric Shelton vs. Alex Perez (FLW)
Albert Morales vs. Manny Bermudez (BW)

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Nisam vidio, ali prije 3 dana otpao Antigulov, ništa od povratka Rakića za sada.

3vilP

3vilP

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
Legendary
Ako je ovo borba za izazivača poserem im se na matchmaking...

i ne znam zašto svuda pišu da je Emmett 2-0 u peru

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Burns i Mercier otpali sa eventa. Medicinski tim zaključio da je Burns pretežak i da bi bilo riskantno skidati toliko kilograma u fight weeku.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Kazu da je Burns bio na 84.5 kg i da bi za manje od 3 dana trebao da skine sve kile.

E sad se ja pitam, jel moguce da je neko toliko neodgovoran i da se nije hranio kako treba da ne skine skoro nista svoje telesne mase kroz kamp.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Mislim da nije riječ o ne odgovornosti nego realnosti. Nije nikada pao vagu i vjerujem da je i do sada skidao dosta. Jednostavno taj weight cut je postao pravi doping. Sve više i više kila skidaju...žalosno.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Pa ne znam koliko je realno da skines 15 kg u 3 dana i onda posle u borbi mozes da odradis 3 runde, ali da postoji problem s tim postoji, cim sam video ovo pomislio sam na Nelsona tip je gotovo laksi od ovog Burnsa a u velteru nastupa.

PS. I meni bilo cudno kad Bojan Velickovic pricao posle meca sa Sultanom kako je bio na 84 kg a Sultan na 91kg, izgleda da je i Sultan imao taj drastican kat i odradio 3 runde nekako.

hitman_4

hitman_4

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
dobar card

zanimljivo kako i dalje forsaju Perrya

J

JC1988

White Belt
White Belt
Friends of Forum
Pa UFC i Ameri vole takve ko Perry, ima dosta hejtera i fanova, trash talka al u oktagonu je beskompromisan tako da iako je i meni osobno antipatican, mecevi su mu uglavnom war i nokauti tako da, ok je za publiku.

hitman_4

hitman_4

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
brutalan i odličan event :shock:

Emmett se nikad neće oporaviti od onakvog poraza, nažalost bilo je i par ilegalnih udaraca. Emmett je odlično izgledao u 1R, dojma sam da se previše opustio u 2R. Andrade i Torres su odradile fenomenalnu borbu, Brazilka je neuništiva u toj kategoriji

Latifi brutalno finiširao OSP-a

Perry još jednom pokazao koliko je limitiran borac, preloš gameplan. Mogao je ovo hrvanjem dobiti. Još jedna loša predstava Baraa, 1-5 otkad je usade. Sara opet izgubila borbu nakon dominantne prve runde, velika pobjeda legendarne Marion. Brutalan finiš Joubana u odličnoj borbi. Poljak naivno naletio na kontru Alveya Yaya je Maia bantam kategorije

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Barao nekad i sada...  :|
Oni porazi od TJ-a su ga uništili. Jednostavno kad primi jedan jači udarac raspadne mu se cijeli game plan i gubi.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Barau su trebali otkaz uruciti jos na proglasavanju pobednika, u nekoj slabijoj organizaciji nek nabije par kanti da se vrati na noge pa onda nek ga zovu u UFC.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Kruz brani svog 'drugara', da je Emmett njega tako kolenom bilo bi mu ilegalno.

PS. Sta je bilo s Roganom???? Izbacili su ga kao komentatora zauvek???

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
PS. Sta je bilo s Roganom???? Izbacili su ga kao komentatora zauvek???
Ne nego je odlučio samo odrađivati PPV evente na američkom tlu. Zbog ostalih obaveza koje ima nije bio u mogućnosti pokrivati sve PPV evente + neke dodatne fox ili fight night.

crazykure1911

crazykure1911

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
ilegalan je udarac koljenom pogodio krzao ne krzao on nije smio to potegnuti.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Ajde barem da se setio nesto da uradi za FS.

Malo cudna teorija, ali ako se secate pre meca vs TJ-a Dana je pricao kako je Barao najbolji P4P borac na svetu a pricao je to isto i kad je Pettis branio pojas vs RDA i svi znamo kako su obojica zavrsili.

Status
Not open for further replies.

Dear User!

We found that you are blocking the display of ads on our site.

Please add it to the exception list or disable AdBlock.

Our materials are provided for FREE and the only revenue is advertising.

Thank you for understanding!