What's new
Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

UFC on Fox 29: Poirier vs. Gaethje

Status
Not open for further replies.
lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Datum: 14.4.18.​

Main Card (Fox)
Dustin Poirier vs. Justin Gaethje (LW)​
Carlos Condit vs. Alex Oliveira (WW)​
Israel Adesanya vs. Marvin Vettori (MW)​
Michelle Waterson vs. Courtney Casey (SW)​

Preliminary Card (Fox)
Tim Boetsch vs. Antonio Carlos Junior (MW)​
Muslim Salikhov vs. Ricky Rainey (WW)​
Wilson Reis vs. John Moraga (FLW)​
Krzysztof Jotko vs. Brad Tavares (MW)​

Preliminary Card (UFC Fight Pass)
Gilbert Burns vs. Dan Moret (WW​
Shane Dobson vs. Lauren Mueller (WFLW)​
Dhiego Lima vs Yushin Okami (WW)​
Arjan Bhullar vs. Adam Wieczorek (HW)​
Matthew Lopez vs. Alejandro Perez (BW)​
Luke Sanders vs. Patrick Williams (BW)​

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Koliko je Kondit nisko pao da protiv ove kante bude underdog na kladzama a trebao bi ga ubiti bez problema.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Koliko je Kondit nisko pao da protiv ove kante bude underdog na kladzama a trebao bi ga ubiti bez problema.

Ma gubi ovo Condit lagano. Ne vjerujem mu više ni 1%

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary

Ma gubi ovo Condit lagano. Ne vjerujem mu više ni 1%
A protiv Magny-a je bio ocajan, znaci to nije bilo za gledanje koliko je lose odradio nastup, pustao under-hookove a i kad je bio na nogama je bio bas ocajan.

PS. Bilo je meni sve to sumnjivo kad je poceo da radi s onim trenerom kretanja kome je glavni background skakanje sa kamena na kamen po sumi.

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Pa nije Brown kanta
Dulje je izdržao sa Maiom nego Condit.
Jebena borba,Brown će gristi pa da vidimo tko grize jače :D

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Kanta je u svom primeu došla do title eliminatora. A i počistila jednog Wonderboya.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Kanta je u svom primeu došla do title eliminatora. A i počistila jednog Wonderboya.
Ma da je Kondit u svom prajmu taj bi samo mogao bolnicu da izabere u koju hoce da ga saniraju, ono sto je pokazao vs Magny-a u zadnjem mecu pa cak i u stand upu je bilo ocajno, gotovo da nije ni zapretio kako treba.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Brown ozljeđen, traži se zamjenski protivnik za Condita

Axl

Axl

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
expert member
Možda Holloway uskoči.

Šteta. :(Baš sam se veselio ovoj borbi. Bit će mi draže da ovo premjeste na neki drugi event, nego da nađu Conditu nekog mlađeg protivnika. S obzirom na trenutno stanje njihovih karijera, ovo je najbolji match up i za njih, a i za fanove.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Možda Holloway uskoči.

Šteta. :(Baš sam se veselio ovoj borbi. Bit će mi draže da ovo premjeste na neki drugi event, nego da nađu Conditu nekog mlađeg protivnika. S obzirom na trenutno stanje njihovih karijera, ovo je najbolji match up i za njih, a i za fanove.
Ma riješio bi njega i Brown vjerojatno. Nije Condit ono što je bio.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Alex Oliveira uleteo kao zamena u mec protiv Condita, valjda ce na ovom vratiti samopouzdanje malo.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Tip u nekim situacijama ima i Jonesov glas cak.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Italijan ne izgleda loše. Biće to gust meč.
Pa kad sam video ono na Marvinovom TV-u kako je brutalno bio nokautiran Israel, moze mu ovaj Italijan uzeti meru 100% ako ga pogodi nekom bombom i izgleda stvarno posvecen ovom sportu.

crazykure1911

crazykure1911

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Pa kad sam video ono na Marvinovom TV-u kako je brutalno bio nokautiran Israel, moze mu ovaj Italijan uzeti meru 100% ako ga pogodi nekom bombom i izgleda stvarno posvecen ovom sportu.
Ako comndit ovog ne  pobjedi li  neka druga oranizacija  ili miovina.Ja ne  mogu vjerovati da je  on tako propao jebeno raznovrstan i atraktivan borac.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Ako comndit ovog ne  pobjedi li  neka druga oranizacija  ili miovina.Ja ne  mogu vjerovati da je  on tako propao jebeno raznovrstan i atraktivan borac.
Mislim da ce pobedi ovaj put pobediti i to nokautom. Mislim da je propao najvise u glavi, uci u mec protiv Demiana i imati u glavi ako izgubim idem ja u penziju, pa to si insta izgubio pre nego sto si poceo a protiv Neala ne znam bilo mi zalosno gledati apsolutno nista nije uradio, pogotovo u stand up, pokusavao je neke subove iz donje pozicije ali slabo.

PS. Svakako mirovina ako ovoga ne moze pobediti, nema vise sta tu traziti ako nije 'gladan' uspeha a verujem da je to problem zasto je bio brzo zavrsen protiv Demiana i bio bezopasan vs Neala.

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Moji pickovi za sada:
Poirier - navijam za Gaethjea ali sa svojim stilom ide na ruku Poirieru (ako bude isao u parter druga prica ali sumnjam)
Condit - ebiga ako ovo ne moze onda ... :mrgreen:
Adesanya - iskusniji je u stojci
Waterson
Antônio - Boech je slab na jiu jitsu majstore
Salikhov - bolji je
Reis
Tavares
Lima
Pérez

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Jel ovo napokon kraj karijere za Condita, trebao je biti nakon borbe s Lawlerom, nako Maie se nije trebao vraćat, a ovo sad nije ni za komentirat..

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Koeficient na Kondita je 2.55, strasno izgleda da je vecina fanova izgubila poverenje u njega.

PS. Bice to easy money za sve nas koji jos uvek verujemo u njega i njegove sposobnosti.

Status
Not open for further replies.

Dear User!

We found that you are blocking the display of ads on our site.

Please add it to the exception list or disable AdBlock.

Our materials are provided for FREE and the only revenue is advertising.

Thank you for understanding!